PIRMININKAVO: Alejo VIDAL-QUADRAS Pirmininko pavaduotojas
1. Posėdžio pradžia
Posėdis pradėtas 09.05 val.
2. Gauti dokumentai
Gauti šie dokumentai:
1) Tarybos ir Komisijos
Pasiūlymas dėl Europos Parlamento ir Tarybos reglamento, kuriuo iš dalies keičiamas Tarybos reglamentas (EB) Nr. 3/2008 dėl žemės ūkio produktams skirtų informavimo ir skatinimo priemonių vidaus rinkoje ir trečiosiose šalyse (COM(2011)0663 - C7-0365/2011 - 2011/0290(COD)) Pagal Darbo tvarkos taisyklių 124 straipsnio 1 dalį Parlamento pirmininkas dėl šio pasiūlymo konsultuosis su Europos ekonomikos ir socialinių reikalų komitetu.
perduota
atsakingam komitetui :
AGRI
2) Parlamento narių: pateikti Darbo tvarkos taisyklių pakeitimai (212 straipsnis)
Zita Gurmai ir Alain Lamassoure. Pasiūlymas dėl Europos Parlamento darbo tvarkos taisyklių keitimo. Naujo 197a straipsnio įtraukimas, 203a straipsnio keitimas (Reglamento dėl Europos piliečių iniciatyvos įgyvendinimas) (B7-0539/2011)
perduota
atsakingam komitetui :
AFCO
3. Padėtis Sirijoje ir Egipte, ypač dėl krikščionių bendruomenių (pateikti pasiūlymai dėl rezoliucijų)
Komisijos pirmininko pavaduotojos-Sąjungos vyriausiosios įgaliotinės užsienio reikalams ir saugumo politikai pareiškimas: padėtis Jemene, Bahreine, Sirijoje ir Egipte.
Pasiūlymai dėl rezoliucijos, pateikti remiantis Darbo tvarkos taisyklių 110 straipsnio 2 dalimi baigiantis diskusijoms:
- Véronique De Keyser, Hannes Swoboda, Pino Arlacchi, Emine Bozkurt, Richard Howitt, María Muñiz De Urquiza, Vincent Peillon ir Kristian Vigenin S&D frakcijos vardu, dėl padėties Egipte ir Sirijoje, ypač krikščionių bendruomenėse (B7-0542/2011);
- Fiorello Provera, Niki Tzavela, Jaroslav Paška, Lorenzo Fontana, Oreste Rossi, Nikolaos Salavrakos ir Rolandas Paksas EFD frakcijos vardu, dėl padėties Egipte ir Sirijoje, ypač krikščionių bendruomenėse (B7-0545/2011);
- Willy Meyer, Jean-Luc Mélenchon, Marie-Christine Vergiat ir Helmut Scholz GUE/NGL frakcijos vardu, dėl padėties Egipte ir Sirijoje, ypač krikščionių bendruomenėse (B7-0547/2011);
- Charles Tannock, Peter van Dalen, Geoffrey Van Orden, Ryszard Antoni Legutko, Konrad Szymański, Valdemar Tomaševski, Ryszard Czarnecki ir Tomasz Piotr Poręba ECR frakcijos vardu, dėl padėties Egipte ir Sirijoje, ypač krikščionių bendruomenėse (B7-0548/2011);
- Marietje Schaake, Marielle De Sarnez, Kristiina Ojuland, Ramon Tremosa i Balcells, Ivo Vajgl, Edward McMillan-Scott, Frédérique Ries, Alexandra Thein ir Izaskun Bilbao Barandica ALDE frakcijos vardu, dėl padėties Egipte ir Sirijoje, ypač krikščionių bendruomenėse (B7-0549/2011);
- Hélène Flautre, Franziska Katharina Brantner, Frieda Brepoels, Judith Sargentini, Ulrike Lunacek ir Raül Romeva i Rueda Verts/ALE frakcijos vardu, dėl padėties Egipte ir Sirijoje, ypač atsižvelgiant į krikščionių bendruomenes (B7-0551/2011);
- Elmar Brok, Mario Mauro, Ioannis Kasoulides, Cristian Dan Preda, Tokia Saïfi, Magdi Cristiano Allam, Othmar Karas, Ria Oomen-Ruijten, Gabriele Albertini, Inese Vaidere, Elena Băsescu, Elisabeth Jeggle, Monica Luisa Macovei, Zuzana Roithová, Nadezhda Neynsky, Roberta Angelilli, Thomas Mann, Constance Le Grip, Salvatore Iacolino, Bernd Posselt, Elżbieta Katarzyna Łukacijewska, Sari Essayah ir Anne Delvaux PPE frakcijos vardu, dėl padėties Egipte ir Sirijoje, ypač krikščionių bendruomenėse (B7-0555/2011).
4. Dabartiniai pokyčiai Ukrainoje (pateikti pasiūlymai dėl rezoliucijų)
Komisijos pirmininko pavaduotojos-Sąjungos vyriausiosios įgaliotinės užsienio reikalams ir saugumo politikai pareiškimas: Dabartiniai pokyčiai Ukrainoje
Pasiūlymai dėl rezoliucijos, pateikti remiantis Darbo tvarkos taisyklių 110 straipsnio 2 dalimi baigiantis diskusijoms:
- Johannes Cornelis van Baalen, Adina-Ioana Vălean, Marietje Schaake, Jelko Kacin, Leonidas Donskis ir Gerben-Jan Gerbrandy ALDE frakcijos vardu, dėl dabartinių įvykių Ukrainoje (B7-0543/2011);
- Jaromír Kohlíček GUE/NGL frakcijos vardu, dėl dabartinių įvykių Ukrainoje (B7-0544/2011);
- Rebecca Harms, Werner Schulz, Raül Romeva i Rueda, Indrek Tarand ir Nicole Kiil-Nielsen Verts/ALE frakcijos vardu, dėl dabartinių įvykių Ukrainoje (B7-0550/2011);
- Hannes Swoboda, Kristian Vigenin, Marek Siwiec ir Pavel Poc S&D frakcijos vardu, dėl dabartinių įvykių Ukrainoje (B7-0552/2011);
- Charles Tannock, Paweł Robert Kowal, Ryszard Antoni Legutko, Michał Tomasz Kamiński, Adam Bielan, Marek Henryk Migalski, Tomasz Piotr Poręba, Geoffrey Van Orden, Ryszard Czarnecki ir Janusz Wojciechowski ECR frakcijos vardu, dėl dabartinių įvykių Ukrainoje (B7-0553/2011);
- Elmar Brok, José Ignacio Salafranca Sánchez-Neyra, Ioannis Kasoulides, Gabriele Albertini, Elena Băsescu, Michael Gahler, Andrey Kovatchev, Monica Luisa Macovei, Mario Mauro, Nadezhda Neynsky, Cristian Dan Preda, Inese Vaidere, Eduard Kukan, Anna Ibrisagic, Daniel Caspary, Thomas Mann, Bernd Posselt ir Roberta Angelilli PPE frakcijos vardu, dėl dabartinių įvykių Ukrainoje (B7-0554/2011).
Pranešimas dėl metinės ataskaitos apie Europos ombudsmeno 2010 m.veiklą [2011/2106(INI)] - Peticijų komitetas. Pranešėja: Iliana Malinova Iotova (A7-0285/2011)
Iliana Malinova Iotova pristatė savo pranešimą.
Kalbėjo: Nikiforos Diamandouros (Europos Ombudsmenas) ir Neelie Kroes (Komisijos pirmininko pavaduotoja).
Kalbėjo: Mariya Nedelcheva PPE frakcijos vardu, Lidia Joanna Geringer de Oedenberg S&D frakcijos vardu, Edward McMillan-Scott ALDE frakcijos vardu, Marek Henryk Migalski ECR frakcijos vardu, Margrete Auken Verts/ALE frakcijos vardu, Nikolaos Chountis GUE/NGL frakcijos vardu, Nikolaos Salavrakos EFD frakcijos vardu, Angelika Werthmann , nepriklausoma Parlamento narė, Erminia Mazzoni, Monika Flašíková Beňová, Jacek Olgierd Kurski, Tatjana Ždanoka, Cornelis de Jong, Andrew Henry William Brons, Philippe Boulland, Metin Kazak, Oldřich Vlasák, Ágnes Hankiss, Nessa Childers, Lena Kolarska-Bobińska, Anneli Jäätteenmäki, Phil Prendergast, Elena Băsescu, Silvia-Adriana Ţicău, Heinz K. Becker, Vilija Blinkevičiūtė, et Tomasz Piotr Poręba, (jis (ji) taip pat atsakė į pakėlus mėlynąją kortelę pateiktą klausimą) Lena Kolarska-Bobińska.
Pagal procedūrą „prašau žodžio“ kalbėjo: Bogusław Sonik, Seán Kelly, Mairead McGuinness, Jaroslav Paška ir Róża Gräfin von Thun und Hohenstein.
Kalbėjo: Neelie Kroes, Nikiforos Diamandouros ir Iliana Malinova Iotova.
6. Europos Vadovų Tarybos posėdžio išvados (2011 m. spalio 23 d.) (diskusijos)
Europos Vadovų Tarybos ir Komisijos pareiškimai: Europos Vadovų Tarybos posėdžio išvados (2011 m. spalio 23 d.)
Pirmininkas padarė trumpą pristatymą.
Herman Van Rompuy (Europos Vadovų Tarybos pirmininkas) ir José Manuel Barroso (Komisijos pirmininkas) padarė pareiškimus.
Kalbėjo: Joseph Daul PPE frakcijos vardu, Martin Schulz S&D frakcijos vardu, Guy Verhofstadt ALDE frakcijos vardu, Jan Zahradil ECR frakcijos vardu, Rebecca Harms Verts/ALE frakcijos vardu, Lothar Bisky GUE/NGL frakcijos vardu, Bastiaan Belder EFD frakcijos vardu, Francisco Sosa Wagner , nepriklausomas Parlamento narys, Werner Langen, (jis (ji) taip pat atsakė į pakėlus mėlynąją kortelę pateiktą klausimą) Liisa Jaakonsaari, Stephen Hughes, (jis (ji) taip pat atsakė į pakėlus mėlynąją kortelę pateiktą klausimą) Ilda Figueiredo, Sylvie Goulard, Timothy Kirkhope, Pascal Canfin, Cornelis de Jong, John Bufton, Barry Madlener, Mario Mauro, (jis (ji) taip pat atsakė į pakėlus mėlynąją kortelę pateiktą klausimą) Marc Tarabella, Udo Bullmann, Sharon Bowles, Derk Jan Eppink, Jean-Pierre Audy, Catherine Trautmann, Alexander Graf Lambsdorff, Mirosław Piotrowski, José Manuel García-Margallo y Marfil, Roberto Gualtieri, Corien Wortmann-Kool, Sergio Gaetano Cofferati, Theodor Dumitru Stolojan, Anni Podimata, Paulo Rangel, Marietta Giannakou ir Krišjānis Kariņš.
Pagal procedūrą „prašau žodžio“ kalbėjo: Ana Gomes, Philippe Lamberts, Roberta Angelilli, Ilda Figueiredo ir Ildikó Gáll-Pelcz.
Kalbėjo: José Manuel Barroso ir Herman Van Rompuy.
Diskusijos baigtos.
7. 2011m. Sacharovo premija (laureatų paskelbimas)
Pirmininkas pranešė, kad šiandien Pirmininkų sueigos posėdyje buvo pristatyti2011 m. Sacharovo premijos laureatai: Asmaa Mahfouz (Égiptas), Ahmed al-Zubair Ahmed al-Sanusi (Libija), Razan Zeitouneh ir Ali Farzat (Sirija) ir po mirties Mohamed Bouazizi(Tunisas). Visi jie yra Arabų pavasario kovotojai.
Sacharovo premija bus įteikiama gruodžio mėn. Strasbūre.
PIRMININKAVO: Diana WALLIS Pirmininko pavaduotoja
Kalbėjo Claudio Morganti dėl potvynių, palietusių Italijos Toskanos ir Ligūrijos regionus.
8. Balsuoti skirtas laikas
Išsamūs balsavimo rezultatai (pakeitimai, atskiri balsavimai ir balsavimai dėl atskirų teksto ar straipsnio dalių ir t. t.) pateikiami protokolo priede „Balsavimo rezultatai“.
Protokolo priede pateikiami vardinio balsavimo rezultatai prieinami tik elektronine forma ir su jais susipažinti galima interneto svetainėje Europarl.
8.1. Ombudsmeno 2010 metų ataskaita(Darbo tvarkos taisyklių 138 straipsnis)(balsavimas)
Pranešimas dėl metinės ataskaitos apie Europos ombudsmeno 2010 m.veiklą [2011/2106(INI)] - Peticijų komitetas. Pranešėja: Iliana Malinova Iotova (A7-0285/2011)
8.2. Seksualinė prievarta prieš vaikus, jų seksualinis išnaudojimas ir vaikų pornografija ***I (balsavimas)
Pranešimas dėl pasiūlymo dėl Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos dėl kovos su seksualine prievarta prieš vaikus, jų seksualiniu išnaudojimu ir vaikų pornografija, kuria panaikinamas Pamatinis sprendimas 2004/68/TVR [COM(2010)0094 - C7-0088/2010- 2010/0064(COD)] - Piliečių laisvių, teisingumo ir vidaus reikalų komitetas. Pranešėja: Roberta Angelilli (A7-0294/2011)
8.3. Trečiųjų šalių piliečių ar asmenų be pilietybės priskyrimo prie tarptautinės apsaugos gavėjų bei jų statuso ir suteikiamos apsaugos pobūdžio būtiniausi reikalavimai ***I (balsavimas)
Pranešimas dėl pasiūlymo dėl Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos dėl trečiųjų šalių piliečių ar asmenų be pilietybės priskyrimo prie tarptautinės apsaugos gavėjų bei jų statuso ir suteikiamos apsaugos pobūdžio būtiniausių reikalavimų (nauja redakcija) [COM(2009)0551 - C7-0250/2009- 2009/0164(COD)] - Piliečių laisvių, teisingumo ir vidaus reikalų komitetas. Pranešėja: Jean Lambert (A7-0271/2011)
8.5. Europos Sąjungos ir Australijos susitarimas dėl keleivio duomenų įrašo (PNR) duomenų tvarkymo ir perdavimo *** (balsavimas)
Rekomendacija dėl Tarybos sprendimo dėl Europos Sąjungos ir Australijos susitarimo dėl oro vežėjų atliekamo keleivio duomenų įrašo (PNR) duomenų tvarkymo ir perdavimo Australijos muitinės ir sienos apsaugos tarnybai sudarymo projekto [09825/2011 - C7-0304/2011- 2011/0126(NLE)] - Piliečių laisvių, teisingumo ir vidaus reikalų komitetas. Pranešėja: Sophia in 't Veld (A7-0364/2011)
- Elmar Brok, Mario Mauro, Ioannis Kasoulides, Cristian Dan Preda, Tokia Saïfi, Hans-Gert Pöttering, Magdi Cristiano Allam, Othmar Karas, Ria Oomen-Ruijten, Gabriele Albertini, Inese Vaidere, Elena Băsescu, Elisabeth Jeggle, Monica Luisa Macovei, Zuzana Roithová, Nadezhda Neynsky, Roberta Angelilli, Thomas Mann, Constance Le Grip, Salvatore Iacolino, Bernd Posselt, Elżbieta Katarzyna Łukacijewska, Sari Essayah, Anne Delvaux, Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Franck Proust ir Rodi Kratsa-Tsagaropoulou PPE frakcijos vardu;
- Véronique De Keyser S&D frakcijos vardu;
- Marietje Schaake, Marielle De Sarnez, Kristiina Ojuland, Ramon Tremosa i Balcells, Ivo Vajgl, Edward McMillan-Scott, Frédérique Ries, Alexandra Thein, Izaskun Bilbao Barandica, Louis Michel ir Sarah Ludford ALDE frakcijos vardu;
- Charles Tannock, Ryszard Antoni Legutko, Peter van Dalen ir Tomasz Piotr Poręba ECR frakcijos vardu;
- Hélène Flautre, Franziska Katharina Brantner, Judith Sargentini, Ulrike Lunacek ir Raül Romeva i Rueda Verts/ALE frakcijos vardu;
- Elmar Brok, José Ignacio Salafranca Sánchez-Neyra, Ioannis Kasoulides, Gabriele Albertini, Elena Băsescu, Michael Gahler, Andrzej Grzyb, Andrey Kovatchev, Jan Kozłowski, Krzysztof Lisek, Elżbieta Katarzyna Łukacijewska, Monica Luisa Macovei, Mario Mauro, Nadezhda Neynsky, Cristian Dan Preda, Jacek Protasiewicz, Inese Vaidere, Jacek Saryusz-Wolski, Eduard Kukan, Anna Ibrisagic, Daniel Caspary, Thomas Mann, Bernd Posselt, Roberta Angelilli, Tunne Kelam, Arnaud Danjean, Franck Proust, Laima Liucija Andrikienė ir Traian Ungureanu PPE frakcijos vardu;
- Hannes Swoboda, Marek Siwiec ir Kristian Vigenin S&D frakcijos vardu;
- Johannes Cornelis van Baalen, Marietje Schaake, Jelko Kacin, Leonidas Donskis, Gerben-Jan Gerbrandy, Silvana Koch-Mehrin ir Kristiina Ojuland ALDE frakcijos vardu;
- Charles Tannock, Ryszard Antoni Legutko, Michał Tomasz Kamiński, Tomasz Piotr Poręba, Janusz Wojciechowski, Adam Bielan, Geoffrey Van Orden, Marek Henryk Migalski, Ryszard Czarnecki ir Konrad Szymański ECR frakcijos vardu;
- Werner Schulz, Rebecca Harms, Indrek Tarand, Raül Romeva i Rueda ir Nicole Kiil-Nielsen Verts/ALE frakcijos vardu.
Mitro Repo, Kristiina Ojuland, Bernd Posselt, Adam Bielan ir Elmar Brok
Grėsmė visuomenės sveikatai dėl atsparumo antimikrobinėms medžiagoms - B7-0538/2011
Anna Záborská
10. Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Balsavimo pataisymai ir ketinimai pateikiami tinklalapio „Séance en direct“ dalyje „Résultats des votes (appels nominaux) / Results of votes (roll-call votes)“ ir priede „Vardinio balsavimo rezultatai“ (spausdintas variantas).
Dvi savaites nuo balsavimo dienos balsavimo pataisymų elektroninis variantas internetosvetainėje Europarl bus nuolat atnaujinamas.
Vėliau balsavimo pataisymų ir ketinimų sąrašas nebus keičiamas, kadangi jis bus verčiamas ir skelbiamas Oficialiajame leidinyje.
(Posėdis sustabdytas 13.40 val. ir atnaujintas 15.00 val.)
PIRMININKAVO: Libor ROUČEK Pirmininko pavaduotojas
11. Ankstesnio posėdžio protokolo tvirtinimas
Ankstesnio posėdžio protokolas patvirtintas.
12. Diskusijos dėl žmogaus teisių, demokratijos ir teisinės valstybės principų pažeidimų (diskusijos)
Kalbėjo: Véronique De Keyser S&D frakcijos vardu dėl to, kodėl S&D frakcija nepateikė pasiūlymo dėl rezoliucijos dėl Tibeto ir kodėl nedalyvaus balsavime, Bernd Posselt dėl šio pareiškimo ir Véronique De Keyser.
Eva Lichtenberger, Marek Henryk Migalski ir Kristiina Ojuland pateikė pasiūlymus dėl šių rezoliucijų: B7-0540/2011, B7-0561/2011 ir B7-0563/2011.
Kalbėjo: Véronique De Keyser, patikslindama savo pareiškimą ir Sergio Paolo Francesco Silvestris dėl diskusijų eigos.
Thomas Mann pateikė pasiūlymą dėl rezoliucijos B7-0564/2011.
Kalbėjo: Bernd Posselt PPE frakcijos vardu, Anneli Jäätteenmäki ALDE frakcijos vardu, Franz Obermayr , nepriklausomas Parlamento narys, Filip Kaczmarek, Monica Luisa Macovei ir Róża Gräfin von Thun und Hohenstein.
Pagal procedūrą „prašau žodžio“ kalbėjo: Sergio Paolo Francesco Silvestris, Gesine Meissner, Raül Romeva i Rueda, Charles Tannock, Zuzana Roithová, Sergio Gaetano Cofferati, Peter Šťastný ir Eija-Riitta Korhola.
Kalbėjo Neelie Kroes (Komisijos pirmininko pavaduotoja).
Kalbėjo João Ferreira pasiskundė, kad kai kurie dokumentai, skirti diskusijoms, nebuvo išversti į visas kalbas, ypač į portugalų (Pirmininkas nurodė, kad atitinkamos tarnybos išspręs šį klausimą).
Rui Tavares, Charles Tannock, Paul Murphy, Marietje Schaake ir Mario Mauro pristatė pasiūlymus dėl rezoliucijos.
Kalbėjo Sari Essayah PPE frakcijos vardu.
Pirmininkas sugrįžo prie João Ferreira kalbos.
Kalbėjo: Justas Vincas Paleckis S&D frakcijos vardu, Anneli Jäätteenmäki ALDE frakcijos vardu, Ryszard Czarnecki ECR frakcijos vardu, Carl Schlyter Verts/ALE frakcijos vardu, Marie-Christine Vergiat GUE/NGL frakcijos vardu, Jaroslav Paška EFD frakcijos vardu, Franz Obermayr, nepriklausomas Parlamento narys, Eija-Riitta Korhola ir Corina Creţu.
Pagal procedūrą „prašau žodžio“ kalbėjo: Miroslav Mikolášik, Mitro Repo, Jacek Olgierd Kurski, João Ferreira ir Sergio Paolo Francesco Silvestris.
Kalbėjo Neelie Kroes (Komisijos pirmininko pavaduotoja).
Adam Bielan, Jiří Maštálka, Rui Tavares, Véronique De Keyser, Marietje Schaake ir Cristian Dan Preda pristatė pasiūlymus dėl rezoliucijos.
Kalbėjo: Elena Băsescu PPE frakcijos vardu, Joanna Senyszyn S&D frakcijos vardu, Kristiina Ojuland ALDE frakcijos vardu, Michał Tomasz Kamiński ECR frakcijos vardu, Marie-Christine Vergiat GUE/NGL frakcijos vardu, Jaroslav Paška EFD frakcijos vardu, Lidia Joanna Geringer de Oedenberg ir Tomasz Piotr Poręba.
Pagal procedūrą „prašau žodžio“ kalbėjo: Sari Essayah, Justas Vincas Paleckis, Gesine Meissner, Marek Henryk Migalski, Miroslav Mikolášik ir Vasilica Viorica Dăncilă.
Kalbėjo Neelie Kroes (Komisijos pirmininko pavaduotoja).
Išsamūs balsavimo rezultatai (pakeitimai, atskiri balsavimai ir balsavimai dėl atskirų teksto ar straipsnio dalių ir t. t.) pateikiami protokolo priede „Balsavimo rezultatai“.
Protokolo priede pateikiami vardinio balsavimo rezultatai prieinami tik elektronine forma ir su jais susipažinti galima interneto svetainėje Europarl.
13.1. Tibetas, ypač vienuolių vyrų ir moterų susideginimo atvejai (balsavimas)
- Thomas Mann, Elmar Brok, Mario Mauro, Filip Kaczmarek, Roberta Angelilli, Csaba Sógor, Bernd Posselt, Tunne Kelam, Monica Luisa Macovei, Sari Essayah, Eija-Riitta Korhola, László Tőkés, Zuzana Roithová, Sergio Paolo Francesco Silvestris, Cristian Dan Preda, Giovanni La Via, Bogusław Sonik, Róża Gräfin von Thun und Hohenstein, Tadeusz Zwiefka ir Joachim Zeller PPE frakcijos vardu;
- Kristiina Ojuland, Marietje Schaake, Nathalie Griesbeck, Anneli Jäätteenmäki, Sonia Alfano, Leonidas Donskis, Marielle De Sarnez, Edward McMillan-Scott, Alexandra Thein, Ramon Tremosa i Balcells, Izaskun Bilbao Barandica, Niccolò Rinaldi, Metin Kazak, Sarah Ludford ir Louis Michel ALDE frakcijos vardu;
- Eva Lichtenberger, Nicole Kiil-Nielsen, Helga Trüpel, Barbara Lochbihler ir Raül Romeva i Rueda Verts/ALE frakcijos vardu;
- Charles Tannock, Ryszard Czarnecki, Marek Henryk Migalski, Valdemar Tomaševski, Adam Bielan ir Michał Tomasz Kamiński ECR frakcijos vardu;
- José Ignacio Salafranca Sánchez-Neyra, Elmar Brok, Mario Mauro, Filip Kaczmarek, Roberta Angelilli, Bernd Posselt, Tunne Kelam, Monica Luisa Macovei, Elena Băsescu, Sari Essayah, Eija-Riitta Korhola, Zuzana Roithová, Sergio Paolo Francesco Silvestris, Cristian Dan Preda, Thomas Mann, Giovanni La Via, Angelika Niebler ir Bogusław Sonik PPE frakcijos vardu;
- Hannes Swoboda, Véronique De Keyser, Richard Howitt ir Ana Gomes S&D frakcijos vardu;
- Marietje Schaake, Marian Harkin, Marielle De Sarnez, Sonia Alfano, Anneli Jäätteenmäki, Ramon Tremosa i Balcells, Ivo Vajgl, Edward McMillan-Scott, Alexandra Thein, Izaskun Bilbao Barandica, Kristiina Ojuland, Sarah Ludford ir Louis Michel ALDE frakcijos vardu;
- Charles Tannock, Ashley Fox, Ryszard Antoni Legutko, Tomasz Piotr Poręba, Ryszard Czarnecki, Michał Tomasz Kamiński ir Adam Bielan ECR frakcijos vardu;
- Rui Tavares, Frieda Brepoels, Alyn Smith, Raül Romeva i Rueda, Barbara Lochbihler ir Michail Tremopoulos Verts/ALE frakcijos vardu;
- Marisa Matias, Marie-Christine Vergiat ir Willy Meyer GUE/NGL frakcijos vardu.
- José Ignacio Salafranca Sánchez-Neyra, Elmar Brok, Mario Mauro, Roberta Angelilli, Bernd Posselt, Tunne Kelam, Monica Luisa Macovei, Elena Băsescu, Sari Essayah, Eija-Riitta Korhola, Zuzana Roithová, Sergio Paolo Francesco Silvestris, Cristian Dan Preda, Thomas Mann, Giovanni La Via ir Bogusław Sonik PPE frakcijos vardu;
- Véronique De Keyser S&D frakcijos vardu;
- Robert Rochefort, Marietje Schaake, Kristiina Ojuland, Frédérique Ries, Marielle De Sarnez, Sonia Alfano, Anneli Jäätteenmäki, Johannes Cornelis van Baalen, Ivo Vajgl, Edward McMillan-Scott, Alexandra Thein, Izaskun Bilbao Barandica, Ramon Tremosa i Balcells, Louis Michel ir Sarah Ludford ALDE frakcijos vardu;
- Charles Tannock, Adam Bielan ir Michał Tomasz Kamiński ECR frakcijos vardu;
- Isabelle Durant, Hélène Flautre, Frieda Brepoels, Nicole Kiil-Nielsen, Franziska Katharina Brantner, Ulrike Lunacek, Karima Delli, Malika Benarab-Attou, José Bové, Jean-Paul Besset, Michail Tremopoulos, Rui Tavares, Raül Romeva i Rueda ir Reinhard Bütikofer Verts/ALE frakcijos vardu;
- Marisa Matias, Marie-Christine Vergiat ir Patrick Le Hyaric GUE/NGL frakcijos vardu.
Balsavimo pataisymai ir ketinimai pateikiami tinklalapio „Séance en direct“ dalyje „Résultats des votes (appels nominaux) / Results of votes (roll-call votes)“ ir priede „Vardinio balsavimo rezultatai“ (spausdintas variantas).
Dvi savaites nuo balsavimo dienos balsavimo pataisymų elektroninis variantas internetosvetainėje Europarl bus nuolat atnaujinamas.
Vėliau balsavimo pataisymų ir ketinimų sąrašas nebus keičiamas, kadangi jis bus verčiamas ir skelbiamas Oficialiajame leidinyje.
15. Tarybos pozicija pirmojo svarstymo metu
Pirmininkas, remdamasis Darbo tvarkos taisyklių 61 straipsnio 1 dalimi, pranešė, kad gavo šią Tarybos bendrąją poziciją su nurodytomis ją patvirtinti paskatinusiomis priežastimis ir Komisijos poziciją dėl jos:
Per pirmąjį svarstymą priimta Tarybos pozicija siekiant priimti Europos Parlamento ir Tarybos reglamentą dėl tam tikrų žvejybos BVJŽK (Bendrosios Viduržemio jūros žvejybos komisijos) susitarimo rajone nuostatų, kuriuo iš dalies keičiamas Tarybos reglamentas (EB) Nr. 1967/2006 dėl žuvų išteklių tausojančio naudojimo Viduržemio jūroje valdymo priemonių (12607/2/2011 - C7-0370/2011 - 2009/0129(COD)) perduota atsakingam komitetui: PECH
Trijų mėnesių terminas, per kurį Parlamentas turi patvirtinti savo poziciją, prasidės kitą dieną, t. y. 2011 m. spalio 28 d..
16. Sprendimai dėl kai kurių dokumentų
Sprendimas rengti pranešimus savo iniciatyva(Darbo tvarkos taisyklių 48 straipsnis)
ECON komitetas
- Šiuo metu šios antraštes visomis kalbomis nera. Annual Tax Report (2011/2271(INI))
FEMM komitetas
- Programa „Daphne“. Rezultatai ir perspektyvos (2011/2273(INI))
- Moterų ir vyrų lygybės užtikrinimas Europos Sąjungoje (2011 m.) (2011/2244(INI)) (nuomonė: EMPL)
IMCO komitetas
- Pažeidžiamų vartotojų teisių stiprinimo strategija (2011/2272(INI))
Sprendimas rengti pranešimus savo iniciatyva (Darbo tvarkos taisyklių 121 straipsnis)
AFET komitetas
- Pranešimo projektas, kuriame pateikiamas pasiūlymas dėl Europos Parlamento rekomendacijos Tarybai dėl galimo Europos demokratijos fondo steigimo sąlygų (2011/2245(INI))