Indiċi 
 Preċedenti 
 Li jmiss 
 Test sħiħ 
Proċedura : 2011/2909(RSP)
Ċiklu ta' ħajja waqt sessjoni
Ċikli relatati mad-dokumenti :

Testi mressqa :

RC-B7-0595/2011

Dibattiti :

PV 17/11/2011 - 11.2
CRE 17/11/2011 - 11.2

Votazzjonijiet :

PV 17/11/2011 - 12.2

Testi adottati :

P7_TA(2011)0518

Minuti
Il-Ħamis, 17 ta' Novembru 2011 - StrasburguVerżjoni finali

12.2. Eġittu, b'mod partikolari l-każ tal-blogger Alaa Abdel Fatah (votazzjoni)

Mozzjonijiet għal riżoluzzjoni B7-0595/2011, B7-0597/2011, B7-0600/2011, B7-0602/2011, B7-0603/2011, B7-0605/2011 u B7-0607/2011

(Maġġoranza sempliċi meħtieġa)
(Riżultat tal-votazzjoni: Anness "Riżultat tal-Votazzjonijiet", Punt 12)

MOZZJONI GĦAL RIŻOLUZZJONI KONĠUNTA RC-B7-0595/2011

(flok B7-0595/2011, B7-0597/2011, B7-0600/2011, B7-0602/2011, B7-0603/2011, B7-0605/2011 u B7-0607/2011):

imressqa mill-Membri li ġejjin:

Elmar Brok, Mario Mauro, Cristian Dan Preda, Tokia Saïfi, Roberta Angelilli, Bernd Posselt, Tunne Kelam, Monica Luisa Macovei, Elena Băsescu, Sari Essayah, Eija-Riitta Korhola, Zuzana Roithová, Sergio Paolo Francesco Silvestris, Eduard Kukan, Anna Záborská, Giovanni La Via, Laima Liucija Andrikienė u Bogusław Sonik f'isem il-Grupp PPE,

Véronique De Keyser, Raimon Obiols, Pino Arlacchi, Saïd El Khadraoui, Richard Howitt, María Muñiz De Urquiza u Kristian Vigenin f'isem il-Grupp S&D,

Marietje Schaake, Alexander Graf Lambsdorff, Louis Michel, Robert Rochefort, Edward McMillan-Scott, Ramon Tremosa i Balcells, Marielle De Sarnez, Sonia Alfano, Alexandra Thein, Leonidas Donskis, Izaskun Bilbao Barandica, Sarah Ludford, Kristiina Ojuland, Niccolò Rinaldi, Ivo Vajgl, Johannes Cornelis van Baalen u Frédérique Ries f'isem il-Grupp ALDE,

Franziska Katharina Brantner, Frieda Brepoels, Hélène Flautre, Judith Sargentini, Barbara Lochbihler, Ulrike Lunacek, Raül Romeva i Rueda, Malika Benarab-Attou, Emilie Turunen u Nicole Kiil-Nielsen f'isem il-Grupp Verts/ALE,

Charles Tannock, Geoffrey Van Orden, Adam Bielan, Michał Tomasz Kamiński, Ryszard Antoni Legutko, Tomasz Piotr Poręba, Valdemar Tomaševski, Ryszard Czarnecki u Peter van Dalen f'isem il-Grupp ECR,

Marie-Christine Vergiat u Marisa Matias f'isem il-Grupp GUE/NGL,

Bastiaan Belder u Jaroslav Paška f'isem il-Grupp EFD.

Adottata (P7_TA-PROV(2011)0518)

Aġġornata l-aħħar: 7 ta' Frar 2012Avviż legali