PIRMININKAVO: Isabelle DURANT Pirmininko pavaduotoja
1. Posėdžio pradžia
Posėdis pradėtas 09.00 val.
2. Gauti dokumentai
Gauti šie Tarybos ir Komisijos dokumentai:
- Pasiūlymas dėl Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos dėl subjektų, vykdančių veiklą vandens, energetikos, transporto ir pašto paslaugų sektoriuose, vykdomų pirkimų (COM(2011)0895 - C7-0007/2012 - 2011/0439(COD)) Pagal Darbo tvarkos taisyklių 124 straipsnio 1 dalį Parlamento pirmininkas dėl šio pasiūlymo konsultuosis su Europos ekonomikos ir socialinių reikalų komitetu.
perduota
atsakingam komitetui :
IMCO
nuomonė :
ENVI, EMPL, ITRE, JURI, ECON, LIBE, INTA, TRAN, REGI
- Pasiūlymas dėl Tarybos reglamento, kuriuo nustatoma Bendradarbiavimo branduolinės saugos srityje priemonė (COM(2011)0841 - C7-0014/2012 - 2011/0414(CNS))
perduota
atsakingam komitetui :
ITRE
nuomonė :
ENVI, BUDG
- Pasiūlymas dėl Europos Parlamento ir Tarybos reglamento, kuriuo nustatomos bendros Sąjungos išorės veiksmų priemonių įgyvendinimo taisyklės ir procedūros (COM(2011)0842 - C7-0494/2011 - 2011/0415(COD))
perduota
atsakingam komitetui :
AFET
nuomonė :
DEVE, BUDG, ITRE, INTA
- Pasiūlymas dėl Europos Parlamento ir Tarybos reglamento, kuriuo iš dalies keičiami Europos Sąjungos pareigūnų tarnybos nuostatai ir kitų Europos Sąjungos tarnautojų įdarbinimo sąlygos (COM(2011)0890 - C7-0507/2011 – 2011/0455(COD))
Remdamasis SESV 336 straipsniu, Pirmininkas dėl šio pasiūlymo pasikonsultavo su Teisingumo Teismu ir Audito Rūmais.
perduota
atsakingam komitetui :
JURI
nuomonė :
FEMM, AFCO, BUDG, CONT
- Pasiūlymas dėl Europos Parlamento ir Tarybos reglamento, kuriuo nustatoma mainų, pagalbos ir mokymo programa, skirta apsaugai nuo eurų padirbinėjimo (programa „Pericles 2020“) (COM(2011)0913 - C7-0510/2011 - 2011/0449(COD))
perduota
atsakingam komitetui :
LIBE
nuomonė :
BUDG, ECON
- Pasiūlymas dėl Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos, kuria iš dalies keičiama Direktyva 2005/36/EB dėl profesinių kvalifikacijų pripažinimo ir Reglamentas [...] dėl administracinio bendradarbiavimo per Vidaus rinkos informacijos sistemą (COM(2011)0883 - C7-0512/2011 - 2011/0435(COD)) Pagal Darbo tvarkos taisyklių 124 straipsnio 1 dalį Parlamento pirmininkas dėl šio pasiūlymo konsultuosis su Europos ekonomikos ir socialinių reikalų komitetu.
perduota
atsakingam komitetui :
IMCO
nuomonė :
CULT, EMPL
- Pasiūlymas dėl Europos Parlamento ir Tarybos reglamento dėl programos „Hercule III“, skirtos Europos Sąjungos finansinių interesų apsaugos srities veiklai skatinti (COM(2011)0914 - C7-0513/2011 - 2011/0454(COD))
perduota
atsakingam komitetui :
CONT
nuomonė :
BUDG, LIBE
- Pasiūlymas dėl Europos Parlamento ir Tarybos sprendimo dėl Sąjungos civilinės saugos mechanizmo (COM(2011)0934 - C7-0519/2011 - 2011/0461(COD))
perduota
atsakingam komitetui :
ENVI
nuomonė :
DEVE, AFET, BUDG, REGI
3. Ūkio gamybos medžiagų tiekimo grandinė: struktūra ir pasekmės - Pusiausvyros maisto tiekimo grandinėje nebuvimas (diskusijos)
Pranešimas dėl ūkio gamybos medžiagų tiekimo grandinės: struktūra ir pasekmės [2011/2114(INI)] - Žemės ūkio ir kaimo plėtros komitetas. Pranešėjas: José Bové (A7-0421/2011)
Klausimas, į kurį atsakoma žodžiu (O-000239/2011), kurį pateikė Maria do Céu Patrão Neves PPE frakcijos vardu, Luis Manuel Capoulas Santos S&D frakcijos vardu, ir James Nicholson ECR frakcijos vardu, Komisijai: Pusiausvyros maisto tiekimo grandinėje nebuvimas (B7-0675/2011)
Klausimas, į kurį atsakoma žodžiu (O-000302/2011), kurį pateikė Bairbre de Brún GUE/NGL frakcijos vardu, Komisijai: Skaidrumas ir teisingumas maisto tiekimo grandinėje (B7-0676/2011)
Klausimas, į kurį atsakoma žodžiu (O-000001/2012), kurį pateikė Rolandas Paksas ir Juozas Imbrasas EFD frakcijos vardu, Komisijai: Pusiausvyros maisto tiekimo grandinėje nebuvimas (B7-0021/2012)
José Bové pristatė savo pranešimą.
Maria do Céu Patrão Neves, Luis Manuel Capoulas Santos, James Nicholson, João Ferreira ir Rolandas Paksas pateikė žodinius klausimus.
Antonio Tajani (Komisijos pirmininko pavaduotojas) atsakė į žodinius klausimus.
Kalbėjo: Mairead McGuinness PPE frakcijos vardu, Spyros Danellis S&D frakcijos vardu, Marit Paulsen ALDE frakcijos vardu, Alyn Smith Verts/ALE frakcijos vardu, Janusz Wojciechowski ECR frakcijos vardu, Alfreds Rubiks GUE/NGL frakcijos vardu, John Stuart Agnew EFD frakcijos vardu, jis taip pat atsakė į pakėlus mėlynąją kortelę Alyn Smith pateiktą klausimą, Diane Dodds, nepriklausoma Parlamento narė, Albert Deß, Paolo De Castro, George Lyon, Bart Staes, Hynek Fajmon, jis taip pat atsakė į pakėlus mėlynąją kortelę Marc Tarabella pateiktą klausimą, Jaroslav Paška, Andreas Mölzer, Esther Herranz García, Iratxe García Pérez, Britta Reimers, Richard Ashworth, Bastiaan Belder, Agnès Le Brun, Marc Tarabella, Liam Aylward, Kay Swinburne, Czesław Adam Siekierski, Wojciech Michał Olejniczak ir Struan Stevenson.
PIRMININKAVO: Miguel Angel MARTÍNEZ MARTÍNEZ Pirmininko pavaduotojas
Kalbėjo: Elisabeth Köstinger, ji taip pat atsakė į pakėlus mėlynąją kortelę Kay Swinburne pateiktą klausimą, Ulrike Rodust, Sergio Paolo Francesco Silvestris, Karin Kadenbach, Rareş-Lucian Niculescu, Luís Paulo Alves, Esther de Lange, Daciana Octavia Sârbu, Anna Maria Corazza Bildt ir Mario Pirillo.
Pagal procedūrą „prašau žodžio“ kalbėjo: Anna Záborská, Phil Prendergast, Riikka Manner, Andrew Henry William Brons, Seán Kelly, Peter Jahr ir Petru Constantin Luhan.
Kalbėjo: Antonio Tajani ir José Bové.
Pasiūlymai dėl rezoliucijos, pateikti remiantis Darbo tvarkos taisyklių 115 straipsnio 5 dalimi baigiantis diskusijoms:
- Maria do Céu Patrão Neves, Albert Deß ir Esther Herranz García PPE frakcijos vardu – dėl disbalanso maisto produktų platinimo grandinėje (2011/2904(RSP)) (B7-0006/2012);
- James Nicholson ir Janusz Wojciechowski ECR frakcijos vardu – dėl disbalanso maisto produktų platinimo grandinėje (2011/2904(RSP)) (B7-0007/2012);
- George Lyon, Britta Reimers, Liam Aylward, Marit Paulsen, Sylvie Goulard ir Riikka Manner ALDE frakcijos vardu – dėl disbalanso maisto produktų platinimo grandinėje (2011/2904(RSP)) (B7-0008/2012);
- José Bové Verts/ALE frakcijos vardu – dėl disbalanso maisto produktų platinimo grandinėje (2011/2904(RSP)) (B7-0009/2012);
- Paolo De Castro, Luis Manuel Capoulas Santos ir Luís Paulo Alves S&D frakcijos vardu – dėl maisto platinimo grandinės disbalanso (2011/2904(RSP)) (B7-0010/2012);
- Alfreds Rubiks, Patrick Le Hyaric, João Ferreira, Nikolaos Chountis, Kartika Tamara Liotard, Marisa Matias, Willy Meyer ir Jean-Luc Mélenchon GUE/NGL frakcijos vardu – dėl disbalanso maisto produktų tiekimo grandinėje (2011/2904(RSP)) (B7-0013/2012).
4. Europos Sąjungos kosmoso strategija (trumpas pristatymas)
Pranešimas dėl piliečiams naudingos Europos Sąjungos kosmoso strategijos [2011/2148(INI)] - Pramonės, mokslinių tyrimų ir energetikos komitetas. Pranešėjas: Aldo Patriciello (A7-0431/2011)
Aldo Patriciello padarė pristatymą.
Pagal procedūrą „prašau žodžio“ kalbėjo: Artur Zasada, Silvia-Adriana Ţicău, Jaroslav Paška, Andrew Henry William Brons, Petru Constantin Luhan ir Vittorio Prodi.
Kalbėjo Antonio Tajani (Komisijos pirmininko pavaduotojas).
5. Maisto švaistymo išvengimas (trumpas pristatymas)
Pranešimas „Kaip išvengti maisto švaistymo: ES maisto grandinės veiksmingumo gerinimo strategijos“ [2011/2175(INI)] - Žemės ūkio ir kaimo plėtros komitetas. Pranešėjas: Salvatore Caronna (A7-0430/2011)
Salvatore Caronna padarė pristatymą.
Pagal procedūrą „prašau žodžio“ kalbėjo: Giovanni La Via, Silvia-Adriana Ţicău, Janusz Wojciechowski, Miroslav Mikolášik, Mairead McGuinness, Phil Prendergast, Rareş-Lucian Niculescu, Mario Mauro, Anna Záborská ir Anna Maria Corazza Bildt.
Kalbėjo Antonio Tajani (Komisijos pirmininko pavaduotojas).
(Posėdis sustabdytas 11.55 val. ir atnaujintas 12.05 val.)
PIRMININKAVO: Gianni PITTELLA Pirmininko pavaduotojas
6. Kiti klausimai
Kalbėjo: Paul Rübig (STOA komiteto pirmininkas), jis informavo, kad galerijoje yra „Tvarios energijos premijos“, kurią skyrė STOA, laimėtojas Steve Tolan, Chipembele Wildlife Education Trust atstovas (Pirmininkas prisidėjo prie Paul Rübig sveikinimų), Claudio Morganti, jis priminė šių metų sausio 13 d. prie Italijos krantų įvykusią kruizinio laivo „Costa Concordia“ katastrofą, ir Pat the Cope Gallagher, jis informavo, kad prie Airijos krantų nuskendo žvejybos laivas „Tit Bonhomme“ ir žuvo penki jūrininkai.
Parlamentas tylos minute pagerbė aukų atminimą.
7. Ankstesnio posėdžio protokolo tvirtinimas
Ankstesnio posėdžio protokolas patvirtintas.
8. Kova su dumblių plitimu (rašytinis pareiškimas)
Parlamento narių Alain Cadec, Wojciech Michał Olejniczak, Michail Tremopoulos ir Andrea Zanoni pateiktą rašytinį pareiškimą 0041/2011dėl kovos su dumblių plitimula pasirašė dauguma visų Parlamento narių. Todėl, remiantis Darbo tvarkos taisyklių 123 straipsnio 3 ir 4 dalimis, jis bus perduotas adresatams ir paskelbtas šio posėdžio (P7_TA(2012)0015) „Priimtuose tekstuose“ protokole nurodant pasirašiusiųjų pavardes (priedas 1 protokolo 19.1.2012).
KalbėjoAlain Cadec.
9. Rašytinis pareiškimas dėl Salų pakto, kaip oficialios Europos iniciatyvos, sudarymo(rašytinis pareiškimas)
Parlamento narių Spyros Danellis, Maria Da Graça Carvalho, Kyriakos Mavronikolas, Alyn Smith ir Giommaria Uggias pateiktą rašytinį pareiškimą 0037/2011dėl Salų pakto, kaip oficialios Europos iniciatyvos, sudarymo pasirašė dauguma visų Parlamento narių. Todėl, remiantis Darbo tvarkos taisyklių 123 straipsnio 3 ir 4 dalimis, jis bus perduotas adresatams ir paskelbtas šio posėdžio (P7_TA(2012)0016) Priimtuose tekstuose protokole nurodant pasirašiusiųjų pavardes (priedas 2 protokolo 19.1.2012).
Kalbėjo Spyros Danellis.
10. Balsuoti skirtas laikas
Išsamūs balsavimo rezultatai (pakeitimai, atskiri balsavimai ir balsavimai dėl atskirų teksto ar straipsnio dalių ir t. t.) pateikiami protokolo priede „Balsavimo rezultatai“.
Protokolo priede pateikiami vardinio balsavimo rezultatai prieinami tik elektronine forma ir su jais susipažinti galima interneto svetainėje Europarl.
10.1. Bendrijos vizų kodeksas ***I (Darbo tvarkos taisyklių 138 straipsnis)(balsavimas)
Pranešimas dėl pasiūlymo dėl Europos Parlamento ir Tarybos reglamento, kuriuo iš dalies keičiamas 2009 m. liepos 13 d. Reglamentas (EB) Nr. 810/2009, nustatantis Bendrijos vizų kodeksą (Vizų kodeksas) [COM(2011)0516 - C7-0226/2011- 2011/0223(COD)] - Piliečių laisvių, teisingumo ir vidaus reikalų komitetas. Pranešėjas: Louis Michel (A7-0441/2011)
10.2. ES ir Gruzijos susitarimas dėl žemės ūkio ir maisto produktų geografinių nuorodų apsaugos *** (Darbo tvarkos taisyklių 138 straipsnis)(balsavimas)
Rekomendacija dėl Tarybos sprendimo dėl Europos Sąjungos ir Gruzijos susitarimo dėl žemės ūkio ir maisto produktų geografinių nuorodų apsaugos sudarymo projekto [09737/2011 - C7-0202/2011- 2011/0090(NLE)] - Tarptautinės prekybos komitetas. Pranešėjas: Vital Moreira (A7-0450/2011)
10.3. ES prisijungimas prie Jungtinių Tautų Europos ekonomikos komisijos taisyklės Nr. 29 *** (Darbo tvarkos taisyklių 138 straipsnis)(balsavimas)
Rekomendacija dėl Tarybos sprendimo dėl Europos Sąjungos prisijungimo prie Jungtinių Tautų Europos ekonomikos komisijos taisyklės Nr. 29 „Suvienodintos nuostatos dėl transporto priemonių patvirtinimo, atsižvelgiant į komercinių transporto priemonių kabinos keleivių apsaugą“ projekto [13894/2011 - C7-0303/2011- 2011/0191(NLE)] - Tarptautinės prekybos komitetas. Pranešėjas: Vital Moreira (A7-0005/2012)
10.4. Pėsčiųjų sauga ir šviesos diodai *** (Darbo tvarkos taisyklių 138 straipsnis)(balsavimas)
Rekomendacija dėl Tarybos sprendimo projekto dėl Europos Sąjungos pozicijos dėl Jungtinių Tautų Europos ekonomikos komisijos taisyklės dėl pėsčiųjų saugos projekto ir dėl Jungtinių Tautų Europos ekonomikos komisijos taisyklės dėl šviesos diodų (LED) maitinimo šaltinių projekto [13895/2011 - C7-0302/2011- 2011/0188(NLE)] - Tarptautinės prekybos komitetas. Pranešėjas: Vital Moreira (A7-0004/2012)
10.5. ES ir Indonezijos susitarimas dėl oro susisiekimo paslaugų tam tikrų aspektų *** (Darbo tvarkos taisyklių 138 straipsnis)(balsavimas)
Rekomendacija dėl Tarybos sprendimo dėl Europos Sąjungos ir Indonezijos Respublikos Vyriausybės susitarimo dėl oro susisiekimo paslaugų tam tikrų aspektų sudarymo projekto [13238/2011 - C7-0242/2011- 2010/0132(NLE)] - Transporto ir turizmo komitetas. Pranešėjas: Brian Simpson (A7-0448/2011)
10.6. Europos Sąjungos ir Tarptautinės civilinės aviacijos organizacijos bendradarbiavimo memorandumas *** (Darbo tvarkos taisyklių 138 straipsnis)(balsavimas)
Rekomendacija dėl Tarybos sprendimo projekto dėl Europos Sąjungos ir Tarptautinės civilinės aviacijos organizacijos bendradarbiavimo memorandumo, kuriuo grindžiamas glaudesnis bendradarbiavimas, sudarymo ir su tuo susijusios procedūrinės tvarkos nustatymo [09138/2011 - C7-0163/2011- 2011/0050(NLE)] - Transporto ir turizmo komitetas. Pranešėjas: Brian Simpson (A7-0391/2011)
10.8. Elektros ir elektroninės įrangos atliekos ***II (balsavimas)
Rekomendacija antrajam svarstymui dėl per pirmąjį svarstymą priimtos Tarybos pozicijos siekiant priimti Europos Parlamento ir Tarybos direktyvą dėl elektros ir elektroninės įrangos atliekų (nauja redakcija) [07906/2/2011 - C7-0250/2011- 2008/0241(COD)] - Aplinkos, visuomenės sveikatos ir maisto saugos komitetas. Pranešėjas: Karl-Heinz Florenz (A7-0334/2011)
10.9. Biocidų tiekimas rinkai ir jų naudojimas ***II (balsavimas)
Rekomendacija antrajam svarstymui dėl per pirmąjį svarstymą priimtos Tarybos pozicijos, siekiant priimti Europos Parlamento ir Tarybos reglamentą dėl biocidų tiekimo rinkai ir jų naudojimo [05032/2/2011 - C7-0251/2011- 2009/0076(COD)] - Aplinkos, visuomenės sveikatos ir maisto saugos komitetas. Pranešėja: Christa Klaß (A7-0336/2011)
10.10. Ūkio gamybos medžiagų tiekimo grandinė: struktūra ir pasekmės (balsavimas)
Pranešimas dėl ūkio gamybos medžiagų tiekimo grandinės: struktūra ir pasekmės [2011/2114(INI)] - Žemės ūkio ir kaimo plėtros komitetas. Pranešėjas: José Bové (A7-0421/2011)
(Pasiūlymas dėl rezoliucijos B7-0007/2012 anuliuotas.)
Kalbėjo
Anna Maria Corazza Bildt, po balsavimo.
10.12. Europos Sąjungos kosmoso strategija (balsavimas)
Pranešimas dėl piliečiams naudingos Europos Sąjungos kosmoso strategijos [2011/2148(INI)] - Pramonės, mokslinių tyrimų ir energetikos komitetas. Pranešėjas: Aldo Patriciello (A7-0431/2011)
Pranešimas „Kaip išvengti maisto švaistymo: ES maisto grandinės veiksmingumo gerinimo strategijos“ [2011/2175(INI)] - Žemės ūkio ir kaimo plėtros komitetas. Pranešėjas: Salvatore Caronna (A7-0430/2011)
Pagal Darbo tvarkos taisyklių 170 straipsnį raštu pateikti paaiškinimai dėl balsavimo įrašyti į šio posėdžio stenogramą.
Žodiniai paaiškinimai dėl balsavimo:
(vakar dienos balsavimas)
Europos Vadovų Tarybos susitikimo išvados (2011 m. gruodžio 8–9 d.) dėl tarptautinio susitarimo dėl Fiskalinio stabilumo sąjungos projekto - RC-B7-0003/2012
Daniel Hannan, Ashley Fox, Lena Kolarska-Bobińska, Kay Swinburne, Anneli Jäätteenmäki, Sirpa Pietikäinen ir Anna Záborská
Daniel Hannan, Charles Tannock, Markus Pieper, Elena Băsescu, Peter Jahr, Kay Swinburne, Eduard Kukan, Seán Kelly ir Mitro Repo
12. Balsavimo pataisymai ir ketinimai
Balsavimo pataisymai ir ketinimai pateikiami tinklalapio „Séance en direct“ dalyje „Résultats des votes (appels nominaux) / Results of votes (roll-call votes)“ ir priede „Vardinio balsavimo rezultatai“ (spausdintas variantas).
Dvi savaites nuo balsavimo dienos balsavimo pataisymų elektroninis variantas internetosvetainėje Europarl bus nuolat atnaujinamas.
Vėliau balsavimo pataisymų ir ketinimų sąrašas nebus keičiamas, kadangi jis bus verčiamas ir skelbiamas Oficialiajame leidinyje.
13. Tarybos pozicijos pirmojo svarstymo metu
Pirmininkas, remdamasis Darbo tvarkos taisyklių 61 straipsnio 1 dalimi, pranešė, kad buvo gautos šios Tarybos bendrosios pozicijos su nurodytomis jas patvirtinti paskatinusiomis priežastimis ir Komisijos pozicija dėl šių pozicijų:
- Tarybos pozicija dėl Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos, kuria iš dalies keičiamos Direktyvos 2000/75/EB nuostatos dėl vakcinavimo nuo mėlynojo liežuvio ligos, priėmimo (16696/1/2011 - C7-0011/2012 - 2010/0326(COD)) perduota atsakingam komitetui: AGRI
- Per pirmąjį svarstymą priimta Tarybos pozicija, siekiant priimti Europos Parlamento ir Tarybos sprendimą, kuriuo nustatoma daugiametė radijo spektro politikos programa (16226/1/2011 - C7-0012/2012 - 2010/0252(COD)) perduota atsakingam komitetui: ITRE
Trijų mėnesių terminas, per kurį Parlamentas turi patvirtinti savo poziciją, prasidės kitą dieną, t. y. 2012 m. sausio 20 d..
14. Komitetų ir delegacijų sudėtis
PPE ir S&D frakcijų prašymu Parlamentas patvirtino šiuos paskyrimus:
BUDG komitetas: Andrea Cozzolino
Delagacija ryšiams su Arabijos pusiasalio šalimis: Antonio Cancian vietoj Alfredo Antoniozzi
Delegacija ES ir Kroatijos jungtiniame parlamentiniame komitete: Alfredo Antoniozzi vietoj Antonio Cancian.
15. Sprendimai dėl kai kurių dokumentų
Sprendimas rengti pranešimus savo iniciatyva(Darbo tvarkos taisyklių 48 straipsnis)
DEVE komitetas
- ES vystymosi politikos poveikio didinimas. Pokyčių darbotvarkė (2012/2002(INI)) (nuomonė: AFET, ENVI, INTA)
- Europos jūrų reikalų ir žuvininkystės fondas (Tarybos reglamentų (EB) Nr. 1198/2006, (EB) Nr. 861/2006 ir Nr. XXX/2011 dėl integruotos jūrų politikos panaikinimas) (COM(2011)0804 - C7-0460/2011 - 2011/0380(COD)) perduota atsakingam komitetui: PECH nuomonė: ENVI, EMPL, BUDG, TRAN, REGI
PETI komitetas
- ES vandens teisės aktų įgyvendinimas prieš nustatant būtiną bendrą požiūrį į Europos vandens problemas (2011/2297(INI)) perduota atsakingam komitetui: ENVI nuomonė: PETI, ITRE
DEVE komitetas
- Šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimo stebėsenos bei ataskaitų ir kitos su klimato kaita susijusios nacionalinio bei Sąjungos lygmens informacijos teikimo mechanizmas (COM(2011)0789 - C7-0433/2011 - 2011/0372(COD)) perduota atsakingam komitetui: ENVI nuomonė: DEVE, ITRE, TRAN
AFET komitetas
- Europos Sąjungos vidaus saugumo strategija (2010/2308(INI)) perduota atsakingam komitetui: LIBE nuomonė: AFET
1 priedas. Kova su dumblių plitimu (rašytinis pareiškimas)
Parlamento narių Alain Cadec, Wojciech Michał Olejniczak, Michail Tremopoulos ir Andrea Zanoni pateiktą rašytinį pareiškimą Nr. 0041/2011 dėl kovos su dumblių plitimu (punktas 7 protokolo 19.1.2012 et P7_TA(2012)0015) pasirašė 395 Parlamento nariai:
Damien Abad, Gabriele Albertini, Jan Philipp Albrecht, Sonia Alfano, François Alfonsi, Luís Paulo Alves, Josefa Andrés Barea, Roberta Angelilli, Antonello Antinoro, Elena Oana Antonescu, Alfredo Antoniozzi, Pablo Arias Echeverría, Kader Arif, Pino Arlacchi, Kriton Arsenis, John Attard-Montalto, Sophie Auconie, Jean-Pierre Audy, Margrete Auken, Liam Aylward, Georges Bach, Zoltán Bagó, Zigmantas Balčytis, Elena Băsescu, Regina Bastos, Catherine Bearder, Ivo Belet, Sandrine Bélier, Malika Benarab-Attou, Jean-Luc Bennahmias, Sergio Berlato, Thijs Berman, Jean-Paul Besset, Izaskun Bilbao Barandica, Slavi Binev, Vilija Blinkevičiūtė, Vito Bonsignore, Piotr Borys, Victor Boştinaru, Philippe Boulland, José Bové, Sharon Bowles, Jan Březina, Elmar Brok, Cristian Silviu Buşoi, Simon Busuttil, Jerzy Buzek, Alain Cadec, Wim van de Camp, Antonio Cancian, Pascal Canfin, Luis Manuel Capoulas Santos, Salvatore Caronna, Maria Da Graça Carvalho, David Casa, Michael Cashman, Carlo Casini, Françoise Castex, Pilar del Castillo Vera, Jean-Marie Cavada, Ole Christensen, Yves Cochet, Carlos Coelho, Daniel Cohn-Bendit, Lara Comi, Anna Maria Corazza Bildt, Michael Cramer, Jürgen Creutzmann, Rosario Crocetta, Ryszard Czarnecki, Frédéric Daerden, Vasilica Viorica Dăncilă, Spyros Danellis, Arnaud Danjean, Michel Dantin, Rachida Dati, Joseph Daul, Mário David, Chris Davies, Francesco De Angelis, Philippe De Backer, Véronique De Keyser, Karima Delli, Anne Delvaux, Marielle De Sarnez, Harlem Désir, Albert Deß, Tamás Deutsch, Nirj Deva, Christine De Veyrac, Agustín Díaz de Mera García Consuegra, Diane Dodds, Leonidas Donskis, Isabelle Durant, Robert Dušek, Christian Ehler, Ioan Enciu, Derk Jan Eppink, Sari Essayah, Rosa Estaràs Ferragut, Edite Estrela, Jill Evans, Tanja Fajon, Richard Falbr, Diogo Feio, José Manuel Fernandes, João Ferreira, Santiago Fisas Ayxela, Hélène Flautre, Knut Fleckenstein, Lorenzo Fontana, Gaston Franco, Michael Gahler, Pat the Cope Gallagher, Marielle Gallo, José Manuel García-Margallo y Marfil, Eider Gardiazábal Rubial, Elisabetta Gardini, Salvador Garriga Polledo, Jean-Paul Gauzès, Gerben-Jan Gerbrandy, Lidia Joanna Geringer de Oedenberg, Sven Giegold, Adam Gierek, Julie Girling, Bruno Gollnisch, Ana Gomes, Sylvie Goulard, Estelle Grelier, Catherine Grèze, Nathalie Griesbeck, Marek Józef Gróbarczyk, Mathieu Grosch, Françoise Grossetête, Andrzej Grzyb, Sylvie Guillaume, Zita Gurmai, Mikael Gustafsson, Cristina Gutiérrez-Cortines, Gerald Häfner, Carl Haglund, Satu Hassi, Martin Häusling, Jacky Hénin, Edit Herczog, Esther Herranz García, Jolanta Emilia Hibner, Jim Higgins, Liem Hoang Ngoc, Elie Hoarau, Monika Hohlmeier, Mary Honeyball, Brice Hortefeux, Danuta Maria Hübner, Ian Hudghton, Stephen Hughes, Filiz Hakaeva Hyusmenova, Salvatore Iacolino, Stanimir Ilchev, Juozas Imbrasas, Iliana Malinova Iotova, Vincenzo Iovine, Ville Itälä, Carlos José Iturgaiz Angulo, Liisa Jaakonsaari, Yannick Jadot, Lívia Járóka, Elisabeth Jeggle, Teresa Jiménez-Becerril Barrio, Eva Joly, Philippe Juvin, Jelko Kacin, Sandra Kalniete, Ioannis Kasoulides, Tunne Kelam, Seán Kelly, Nicole Kiil-Nielsen, Evgeni Kirilov, Timothy Kirkhope, Mojca Kleva, Jürgen Klute, Lena Kolarska-Bobińska, Ádám Kósa, Georgios Koumoutsakos, Andrey Kovatchev, Jan Kozłowski, Edvard Kožušník, Rodi Kratsa-Tsagaropoulou, Werner Kuhn, Eduard Kukan, Jacek Olgierd Kurski, Alain Lamassoure, Jean Lambert, Philippe Lamberts, Vytautas Landsbergis, Esther de Lange, Agnès Le Brun, Stéphane Le Foll, Constance Le Grip, Patrick Le Hyaric, Corinne Lepage, Bogusław Liberadzki, Eva Lichtenberger, Peter Liese, Kartika Tamara Liotard, Barbara Lochbihler, Veronica Lope Fontagné, Antonio López-Istúriz White, Isabella Lövin, Sarah Ludford, Petru Constantin Luhan, Elżbieta Katarzyna Łukacijewska, Astrid Lulling, Ulrike Lunacek, Mairead McGuinness, Edward McMillan-Scott, Monica Luisa Macovei, Ramona Nicole Mănescu, Marian-Jean Marinescu, David Martin, Miguel Angel Martínez Martínez, Antonio Masip Hidalgo, Clemente Mastella, Barbara Matera, Véronique Mathieu, Gabriel Mato Adrover, Iosif Matula, Mario Mauro, Kyriakos Mavronikolas, Jaime Mayor Oreja, Zofija Mazej Kukovič, Erminia Mazzoni, Gesine Meissner, Jean-Luc Mélenchon, Nuno Melo, Íñigo Méndez de Vigo, Emilio Menéndez del Valle, Willy Meyer, Louis Michel, Miroslav Mikolášik, Guido Milana, Francisco José Millán Mon, Ana Miranda, Alexander Mirsky, Gay Mitchell, Andreas Mölzer, Vital Moreira, Claudio Morganti, Elisabeth Morin-Chartier, Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Krisztina Morvai, Paul Murphy, Mike Nattrass, Mariya Nedelcheva, Katarína Neveďalová, Bill Newton Dunn, Nadezhda Neynsky, Norica Nicolai, Rareş-Lucian Niculescu, Lambert van Nistelrooij, Franz Obermayr, Kristiina Ojuland, Jan Olbrycht, Wojciech Michał Olejniczak, Younous Omarjee, Ria Oomen-Ruijten, Siiri Oviir, Rolandas Paksas, Chrysoula Paliadeli, Alfredo Pallone, Pier Antonio Panzeri, Antigoni Papadopoulou, Georgios Papanikolaou, Georgios Papastamkos, Gilles Pargneaux, Antonyia Parvanova, Ioan Mircea Paşcu, Maria do Céu Patrão Neves, Vincent Peillon, Alojz Peterle, Sirpa Pietikäinen, Gianni Pittella, Pavel Poc, Maurice Ponga, Hans-Gert Pöttering, Konstantinos Poupakis, Cristian Dan Preda, Phil Prendergast, Vittorio Prodi, Jacek Protasiewicz, Franck Proust, Sylvana Rapti, Frédérique Ries, Niccolò Rinaldi, Dominique Riquet, Michèle Rivasi, Crescenzio Rivellini, Jean Roatta, Robert Rochefort, Raül Romeva i Rueda, Licia Ronzulli, Libor Rouček, Alfreds Rubiks, Heide Rühle, Tokia Saïfi, Potito Salatto, Nikolaos Salavrakos, Matteo Salvini, Antolín Sánchez Presedo, Marie-Thérèse Sanchez-Schmid, Daciana Octavia Sârbu, Judith Sargentini, Amalia Sartori, Jacek Saryusz-Wolski, David-Maria Sassoli, Algirdas Saudargas, Vilja Savisaar-Toomast, Carl Schlyter, Birgit Schnieber-Jastram, Elisabeth Schroedter, Martin Schulz, Andreas Schwab, Salvador Sedó i Alabart, Olga Sehnalová, Czesław Adam Siekierski, Sergio Paolo Francesco Silvestris, Joanna Katarzyna Skrzydlewska, Theodoros Skylakakis, Alyn Smith, Monika Smolková, Csaba Sógor, Søren Bo Søndergaard, Bogusław Sonik, Bart Staes, Peter Šťastný, Georgios Stavrakakis, Struan Stevenson, Michèle Striffler, László Surján, Gianluca Susta, József Szájer, Csaba Sándor Tabajdi, Hannu Takkula, Claudiu Ciprian Tănăsescu, Charles Tannock, Marc Tarabella, Indrek Tarand, Rui Tavares, Nuno Teixeira, Alexandra Thein, Eleni Theocharous, Britta Thomsen, Róża Gräfin von Thun und Hohenstein, Patrice Tirolien, Patrizia Toia, Catherine Trautmann, Michail Tremopoulos, Ramon Tremosa i Balcells, Kyriacos Triantaphyllides, Rafał Trzaskowski, Ioannis A. Tsoukalas, Giommaria Uggias, Vladimir Urutchev, Viktor Uspaskich, Corneliu Vadim Tudor, Inese Vaidere, Ivo Vajgl, Gianni Vattimo, Bernadette Vergnaud, Sabine Verheyen, Alejo Vidal-Quadras, Philippe de Villiers, Dominique Vlasto, Axel Voss, Diana Wallis, Graham Watson, Henri Weber, Manfred Weber, Sabine Wils, Hermann Winkler, Iuliu Winkler, Jacek Włosowicz, Janusz Wojciechowski, Corien Wortmann-Kool, Anna Záborská, Pablo Zalba Bidegain, Iva Zanicchi, Andrea Zanoni, Artur Zasada, Tatjana Ždanoka, Joachim Zeller, Janusz Władysław Zemke, Gabriele Zimmer, Milan Zver, Tadeusz Zwiefka
2 priedas. Salų pakto, kaip oficialios Europos iniciatyvos, sudarymas (rašytinis pareiškimas)
Parlamento narių Spyros Danellis, Maria Da Graça Carvalho, Kyriakos Mavronikolas, Alyn Smith ir Giommaria Uggias pateiktą rašytinį pareiškimą Nr. 0037/2011 dėl Salų pakto, kaip oficialios Europos iniciatyvos, sudarymo (punktas 8 protokolo 19.1.2012 ir P7_TA(2012)0016) pasirašė 388 Parlamento nariai:
Damien Abad, Gabriele Albertini, Jan Philipp Albrecht, Sonia Alfano, François Alfonsi, Magdi Cristiano Allam, Alexander Alvaro, Luís Paulo Alves, Josefa Andrés Barea, Laima Liucija Andrikienė, Roberta Angelilli, Antonello Antinoro, Elena Oana Antonescu, Pablo Arias Echeverría, Kader Arif, Pino Arlacchi, Kriton Arsenis, John Attard-Montalto, Sophie Auconie, Jean-Pierre Audy, Margrete Auken, Inés Ayala Sender, Liam Aylward, Pilar Ayuso, Johannes Cornelis van Baalen, Maria Badia i Cutchet, Zigmantas Balčytis, Raffaele Baldassarre, Paolo Bartolozzi, Elena Băsescu, Regina Bastos, Bendt Bendtsen, Jean-Luc Bennahmias, Luigi Berlinguer, Thijs Berman, Jean-Paul Besset, Izaskun Bilbao Barandica, Slavi Binev, Lothar Bisky, Sebastian Valentin Bodu, Rita Borsellino, Piotr Borys, Victor Boştinaru, José Bové, Arkadiusz Tomasz Bratkowski, Jan Březina, Cristian Silviu Buşoi, Simon Busuttil, Alain Cadec, Antonio Cancian, Luis Manuel Capoulas Santos, Salvatore Caronna, Maria Da Graça Carvalho, David Casa, Françoise Castex, Pilar del Castillo Vera, Jean-Marie Cavada, Jorgo Chatzimarkakis, Nessa Childers, Nikolaos Chountis, Yves Cochet, Carlos Coelho, Sergio Gaetano Cofferati, Lara Comi, António Fernando Correia De Campos, Ricardo Cortés Lastra, Silvia Costa, Andrea Cozzolino, Michael Cramer, Corina Creţu, Rosario Crocetta, Tarja Cronberg, Joseph Cuschieri, George Sabin Cutaş, Tadeusz Cymański, Frédéric Daerden, Vasilica Viorica Dăncilă, Spyros Danellis, Arnaud Danjean, Michel Dantin, Joseph Daul, Mário David, Chris Davies, Francesco De Angelis, Bairbre de Brún, Paolo De Castro, Karima Delli, Anne Delvaux, Proinsias De Rossa, Harlem Désir, Tamás Deutsch, Nirj Deva, Agustín Díaz de Mera García Consuegra, Leonardo Domenici, Dimitrios Droutsas, Lena Ek, Saïd El Khadraoui, Ioan Enciu, Frank Engel, Cornelia Ernst, Ismail Ertug, Rosa Estaràs Ferragut, Edite Estrela, Jill Evans, Tanja Fajon, Richard Falbr, Diogo Feio, José Manuel Fernandes, Elisa Ferreira, João Ferreira, Carlo Fidanza, Ilda Figueiredo, Santiago Fisas Ayxela, Monika Flašíková Beňová, Hélène Flautre, Knut Fleckenstein, Lorenzo Fontana, Gaston Franco, Pat the Cope Gallagher, Marielle Gallo, Iratxe García Pérez, Eider Gardiazábal Rubial, Elisabetta Gardini, Salvador Garriga Polledo, Jean-Paul Gauzès, Jens Geier, Lidia Joanna Geringer de Oedenberg, Marietta Giannakou, Sven Giegold, Charles Goerens, Bruno Gollnisch, Ana Gomes, Sylvie Goulard, Luis de Grandes Pascual, Louis Grech, Catherine Grèze, Nathalie Griesbeck, Mathieu Grosch, Françoise Grossetête, Roberto Gualtieri, Zita Gurmai, Mikael Gustafsson, Cristina Gutiérrez-Cortines, Sergio Gutiérrez Prieto, Takis Hadjigeorgiou, Gerald Häfner, Carl Haglund, Fiona Hall, Marian Harkin, Satu Hassi, Martin Häusling, Edit Herczog, Esther Herranz García, Jolanta Emilia Hibner, Jim Higgins, Elie Hoarau, Monika Hohlmeier, Danuta Maria Hübner, Ian Hudghton, Stephen Hughes, Salvatore Iacolino, Stanimir Ilchev, Vincenzo Iovine, María Irigoyen Pérez, Ville Itälä, Carlos José Iturgaiz Angulo, Cătălin Sorin Ivan, Liisa Jaakonsaari, Yannick Jadot, Lívia Járóka, Elisabeth Jeggle, Teresa Jiménez-Becerril Barrio, Eva Joly, Dan Jørgensen, Philippe Juvin, Jelko Kacin, Filip Kaczmarek, Ivailo Kalfin, Ioannis Kasoulides, Seán Kelly, Evgeni Kirilov, Mojca Kleva, Maria Eleni Koppa, Ádám Kósa, Georgios Koumoutsakos, Rodi Kratsa-Tsagaropoulou, Wolfgang Kreissl-Dörfler, Alain Lamassoure, Philippe Lamberts, Vytautas Landsbergis, Giovanni La Via, Agnès Le Brun, Stéphane Le Foll, Patrick Le Hyaric, Jörg Leichtfried, Jo Leinen, Corinne Lepage, Bogusław Liberadzki, Eva Lichtenberger, Krzysztof Lisek, Barbara Lochbihler, Veronica Lope Fontagné, Juan Fernando López Aguilar, Antonio López-Istúriz White, Sabine Lösing, Sarah Ludford, Petru Constantin Luhan, Ulrike Lunacek, George Lyon, Arlene McCarthy, Mairead McGuinness, Edward McMillan-Scott, Monica Luisa Macovei, Ramona Nicole Mănescu, Riikka Manner, Marian-Jean Marinescu, David Martin, Miguel Angel Martínez Martínez, Antonio Masip Hidalgo, Clemente Mastella, Barbara Matera, Véronique Mathieu, Marisa Matias, Gabriel Mato Adrover, Iosif Matula, Mario Mauro, Kyriakos Mavronikolas, Hans-Peter Mayer, Jaime Mayor Oreja, Erminia Mazzoni, Gesine Meissner, Nuno Melo, Íñigo Méndez de Vigo, Emilio Menéndez del Valle, Louis Michel, Miroslav Mikolášik, Guido Milana, Francisco José Millán Mon, Alexander Mirsky, Gay Mitchell, Andreas Mölzer, Claude Moraes, Vital Moreira, Claudio Morganti, Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, María Muñiz De Urquiza, Paul Murphy, Cristiana Muscardini, Katarína Neveďalová, Norica Nicolai, Rareş-Lucian Niculescu, Kristiina Ojuland, Jan Olbrycht, Wojciech Michał Olejniczak, Younous Omarjee, Ria Oomen-Ruijten, Siiri Oviir, Ivari Padar, Justas Vincas Paleckis, Chrysoula Paliadeli, Pier Antonio Panzeri, Antigoni Papadopoulou, Georgios Papanikolaou, Georgios Papastamkos, Ioan Mircea Paşcu, Maria do Céu Patrão Neves, Aldo Patriciello, Marit Paulsen, Andres Perello Rodriguez, Alojz Peterle, Mario Pirillo, Gianni Pittella, Rovana Plumb, Pavel Poc, Anni Podimata, Maurice Ponga, Miguel Portas, Konstantinos Poupakis, Phil Prendergast, Vittorio Prodi, Sylvana Rapti, Mitro Repo, Teresa Riera Madurell, Niccolò Rinaldi, Dominique Riquet, Carmen Romero López, Raül Romeva i Rueda, Oreste Rossi, Alfreds Rubiks, Heide Rühle, Tokia Saïfi, José Ignacio Salafranca Sánchez-Neyra, Potito Salatto, Nikolaos Salavrakos, Matteo Salvini, Antolín Sánchez Presedo, Marie-Thérèse Sanchez-Schmid, Daciana Octavia Sârbu, Amalia Sartori, Jacek Saryusz-Wolski, David-Maria Sassoli, Vilja Savisaar-Toomast, Carl Schlyter, György Schöpflin, Elisabeth Schroedter, Martin Schulz, Edward Scicluna, Giancarlo Scottà, Marco Scurria, Olga Sehnalová, Debora Serracchiani, Adrian Severin, Sergio Paolo Francesco Silvestris, Peter Simon, Brian Simpson, Peter Skinner, Joanna Katarzyna Skrzydlewska, Theodoros Skylakakis, Alyn Smith, Csaba Sógor, Bogusław Sonik, Francisco Sosa Wagner, Bart Staes, Georgios Stavrakakis, Jutta Steinruck, Michèle Striffler, László Surján, Gianluca Susta, Hannes Swoboda, Csaba Sándor Tabajdi, Hannu Takkula, Claudiu Ciprian Tănăsescu, Charles Tannock, Marc Tarabella, Indrek Tarand, Salvatore Tatarella, Rui Tavares, Keith Taylor, Nuno Teixeira, Eleni Theocharous, Michael Theurer, Britta Thomsen, Silvia-Adriana Ţicău, Patrice Tirolien, Patrizia Toia, László Tőkés, Valdemar Tomaševski, Catherine Trautmann, Michail Tremopoulos, Ramon Tremosa i Balcells, Kyriacos Triantaphyllides, Ioannis A. Tsoukalas, Claude Turmes, Emilie Turunen, Niki Tzavela, Giommaria Uggias, Viktor Uspaskich, Corneliu Vadim Tudor, Inese Vaidere, Ivo Vajgl, Kathleen Van Brempt, Frank Vanhecke, Gianni Vattimo, Derek Vaughan, Marie-Christine Vergiat, Bernadette Vergnaud, Alejo Vidal-Quadras, Dominique Vlasto, Diana Wallis, Graham Watson, Renate Weber, Angelika Werthmann, Cecilia Wikström, Glenis Willmott, Iuliu Winkler, Jacek Włosowicz, Janusz Wojciechowski, Luis Yáñez-Barnuevo García, Boris Zala, Pablo Zalba Bidegain, Iva Zanicchi, Andrea Zanoni, Artur Zasada, Tatjana Ždanoka, Roberts Zīle, Gabriele Zimmer, Milan Zver, Tadeusz Zwiefka
3 priedas. Skyrimas į komitetus
C01
Užsienio reikalų komitetas
76 tikrieji nariai
PPE (27)
BROK Elmar
BUZEK Jerzy
DANJEAN Arnaud
DAVID Mário
DE MITA Luigi Ciriaco
GAHLER Michael
GIANNAKOU Marietta
GRZYB Andrzej
IBRISAGIC Anna
KASOULIDES Ioannis
KELAM Tunne
KOVATCHEV Andrey
KUKAN Eduard
LANDSBERGIS Vytautas
LISEK Krzysztof
MAURO Mario
MILLÁN MON Francisco José
OOMEN-RUIJTEN Ria
PETERLE Alojz
POSSELT Bernd
PÖTTERING Hans-Gert
PREDA Cristian Dan
SAÏFI Tokia
SALAFRANCA SÁNCHEZ-NEYRA José Ignacio
SARYUSZ-WOLSKI Jacek
SCHÖPFLIN György
VAIDERE Inese
S&D (19)
ARLACCHI Pino
GOMES Ana
HOWITT Richard
JAAKONSAARI Liisa
KIRILOV Evgeni
KOPPA Maria Eleni
KREISSL-DÖRFLER Wolfgang
MAVRONIKOLAS Kyriakos
MIRSKY Alexander
MUÑIZ DE URQUIZA María
OBIOLS Raimon
PALECKIS Justas Vincas
PANZERI Pier Antonio
PAŞCU Ioan Mircea
PEILLON Vincent
ROUČEK Libor
SIWIEC Marek
VIGENIN Kristian
ZALA Boris
ALDE (8)
van BAALEN Johannes Cornelis
JÄÄTTEENMÄKI Anneli
KACIN Jelko
LAMBSDORFF Alexander Graf
NEYTS-UYTTEBROECK Annemie
NICOLAI Norica
OJULAND Kristiina
WATSON Sir Graham
Verts/ALE (6)
BRANTNER Franziska Katharina
BREPOELS Frieda
CRONBERG Tarja
KIIL-NIELSEN Nicole
LUNACEK Ulrike
SCHULZ Werner
ECR (6)
ATKINS Sir Robert
KOWAL Paweł Robert
LEGUTKO Ryszard Antoni
PIOTROWSKI Mirosław
TANNOCK Charles
VAN ORDEN Geoffrey
GUE/NGL (4)
HADJIGEORGIOU Takis
LÖSING Sabine
MÉLENCHON Jean-Luc
MEYER Willy
EFD (3)
BELDER Bastiaan
PROVERA Fiorello
SALAVRAKOS Nikolaos
NI (3)
MADLENER Barry
MÖLZER Andreas
SEVERIN Adrian
C02
Vystymosi komitetas
30 tikrųjų narių
PPE (10)
KACZMAREK Filip
MITCHELL Gay
PONGA Maurice
ROATTA Jean
SCHNIEBER-JASTRAM Birgit
STRIFFLER Michèle
SVENSSON Alf
THEOCHAROUS Eleni
ZÁBORSKÁ Anna
ZANICCHI Iva
S&D (8)
BERMAN Thijs
CASHMAN Michael
CORTÉS LASTRA Ricardo
CREŢU Corina
DE KEYSER Véronique
MARTÍNEZ MARTÍNEZ Miguel Angel
NEUSER Norbert
TIROLIEN Patrice
ALDE (4)
DONSKIS Leonidas
GOERENS Charles
NEWTON DUNN Bill
VAJGL Ivo
Verts/ALE (3)
GRÈZE Catherine
JOLY Eva
KELLER Franziska
ECR (2)
DEVA Nirj
KAMIŃSKI Michał Tomasz
GUE/NGL (1)
ZIMMER Gabriele
EFD (1)
VANHECKE Frank
NI (1)
van der STOEP Daniël
C03
Tarptautinės prekybos komitetas
31 tikrasis narys
PPE (11)
ANDRIKIENĖ Laima Liucija
CASPARY Daniel
CORREA ZAMORA María Auxiliadora
FJELLNER Christofer
FRAGA ESTÉVEZ Carmen
MUSCARDINI Cristiana
PROUST Franck
QUISTHOUDT-ROWOHL Godelieve
ŠŤASTNÝ Peter
WINKLER Iuliu
ZALEWSKI Paweł
S&D (8)
ARIF Kader
ATTARD-MONTALTO John
DÉSIR Harlem
LANGE Bernd
MARTIN David
MENÉNDEZ del VALLE Emilio
MOREIRA Vital
SUSTA Gianluca
ALDE (3)
DE SARNEZ Marielle
KAZAK Metin
RINALDI Niccolò
Verts/ALE (2)
JADOT Yannick
TAYLOR Keith
ECR (3)
CAMPBELL BANNERMAN David
STURDY Robert
ZAHRADIL Jan
GUE/NGL (2)
MURPHY Paul
SCHOLZ Helmut
EFD (1)
(The Earl of) DARTMOUTH William
NI (1)
BECALI George
C04
Biudžeto komitetas
43 tikrieji nariai
PPE (16)
ABAD Damien
BÖGE Reimer
DEHAENE Jean-Luc
FERNANDES José Manuel
GARRIGA POLLEDO Salvador
GRÄSSLE Ingeborg
HOHLMEIER Monika
JĘDRZEJEWSKA Sidonia Elżbieta
KOZŁOWSKI Jan
LA VIA Giovanni
LAMASSOURE Alain
MATERA Barbara
NEYNSKY Nadezhda
RIQUET Dominique
SALATTO Potito
SURJÁN László
S&D (11)
BALZANI Francesca
FÄRM Göran
GARDIAZÁBAL RUBIAL Eider
GEIER Jens
GRELIER Estelle
HAUG Jutta
HAVEL Jiří
KALFIN Ivailo
MAŇKA Vladimír
VAUGHAN Derek
ALDE (5)
GODMANIS Ivars
HAGLUND Carl
JENSEN Anne E.
KOZLÍK Sergej
LYON George
Verts/ALE (2)
DURANT Isabelle
TRÜPEL Helga
ECR (2)
BOKROS Lajos
ELLES James
GUE/NGL (2)
PORTAS Miguel
REMEK Vladimír
EFD (3)
ANDREASEN Marta
MORGANTI Claudio
WŁOSOWICZ Jacek
NI (2)
HARTONG Lucas
WERTHMANN Angelika
C05
Biudžeto kontrolės komitetas
30 tikrųjų narių
PPE (11)
AUDY Jean-Pierre
DEUTSCH Tamás
GRÄSSLE Ingeborg
ITÄLÄ Ville
IVANOVA Iliana
MACOVEI Monica Luisa
ORTIZ VILELLA Eva
PATRICIELLO Aldo
RIVELLINI Crescenzio
RÜBIG Paul
SONIK Bogusław
S&D (8)
AYALA SENDER Inés
BALČYTIS Zigmantas
COZZOLINO Andrea
CROCETTA Rosario
GEIER Jens
IVAN Cătălin Sorin
LIBERADZKI Bogusław
STAVRAKAKIS Georgios
ALDE (4)
GERBRANDY Gerben-Jan
MULDER Jan
SKYLAKAKIS Theodoros
THEURER Michael
Verts/ALE (2)
HÄUSLING Martin
STAES Bart
ECR (2)
ČEŠKOVÁ Andrea
CZARNECKI Ryszard
GUE/NGL (1)
SØNDERGAARD Søren Bo
EFD (1)
ANDREASEN Marta
NI (1)
EHRENHAUSER Martin
C06
Ekonomikos ir pinigų politikos komitetas
48 tikrieji nariai
PPE (18)
BALZ Burkhard
DATI Rachida
FEIO Diogo
FERBER Markus
GÁLL-PELCZ Ildikó
GAUZÈS Jean-Paul
HÖKMARK Gunnar
KARAS Othmar
KRATSA-TSAGAROPOULOU Rodi
LANGEN Werner
LULLING Astrid
NARANJO ESCOBAR Juan
NITRAS Sławomir Witold
PALLONE Alfredo
STOLOJAN Theodor Dumitru
THYSSEN Marianne
WORTMANN-KOOL Corien
ZALBA BIDEGAIN Pablo
S&D (12)
BULLMANN Udo
CUTAŞ George Sabin
DOMENICI Leonardo
FERREIRA Elisa
HOANG NGOC Liem
McCARTHY Arlene
PADAR Ivari
PODIMATA Anni
SÁNCHEZ PRESEDO Antolín
SCICLUNA Edward
SIMON Peter
SKINNER Peter
ALDE (5)
BOWLES Sharon
GOULARD Sylvie
KLINZ Wolf
SCHMIDT Olle
TREMOSA i BALCELLS Ramon
Verts/ALE (3)
CANFIN Pascal
GIEGOLD Sven
LAMBERTS Philippe
ECR (4)
EPPINK Derk Jan
KAMALL Syed
STREJČEK Ivo
SWINBURNE Kay
GUE/NGL (2)
CHOUNTIS Nikolaos
KLUTE Jürgen
EFD (2)
BLOOM Godfrey
TERHO Sampo
NI (2)
BINEV Slavi
MARTIN Hans-Peter
C07
Užimtumo ir socialinių reikalų komitetas
49 tikrieji nariai
PPE (17)
BASTOS Regina
BAUER Edit
BECKER Heinz K.
BOULLAND Philippe
CASA David
ESSAYAH Sari
JAZŁOWIECKA Danuta
KASTLER Martin
KÓSA Ádám
LOPE FONTAGNÉ Veronica
MANN Thomas
MORIN-CHARTIER Elisabeth
ŐRY Csaba
POUPAKIS Konstantinos
RONZULLI Licia
SKRZYDLEWSKA Joanna Katarzyna
UNGUREANU Traian
S&D (13)
BERÈS Pervenche
BLINKEVIČIŪTĖ Vilija
CERCAS Alejandro
CHRISTENSEN Ole
COZZOLINO Andrea
DAERDEN Frédéric
DE ROSSA Proinsias
FALBR Richard
HUGHES Stephen
LUDVIGSSON Olle
PLUMB Rovana
RAPTI Sylvana
STEINRUCK Jutta
ALDE (6)
BENNAHMIAS Jean-Luc
HARKIN Marian
HIRSCH Nadja
LYNNE Elizabeth
OVIIR Siiri
ZANONI Andrea
Verts/ALE (4)
CORNELISSEN Marije
DELLI Karima
LAMBERT Jean
SCHROEDTER Elisabeth
ECR (2)
CABRNOCH Milan
HELMER Roger
GUE/NGL (3)
HÄNDEL Thomas
LE HYARIC Patrick
ZUBER Inês
EFD (2)
BIZZOTTO Mara
CLARK Derek Roland
NI (2)
LE PEN Marine
SINCLAIRE Nicole
C08
Aplinkos, visuomenės sveikatos ir maisto saugos komitetas
69 tikrieji nariai
PPE (24)
ÁDER János
ANTONESCU Elena Oana
AUCONIE Sophie
AYUSO Pilar
BARTOLOZZI Paolo
BERLATO Sergio
de LANGE Esther
DELVAUX Anne
FLORENZ Karl-Heinz
GARDINI Elisabetta
GROSSETÊTE Françoise
GUTIÉRREZ-CORTINES Cristina
HIBNER Jolanta Emilia
KLASS Christa
LIESE Peter
MAZEJ KUKOVIČ Zofija
MORKŪNAITĖ-MIKULĖNIENĖ Radvilė
PIETIKÄINEN Sirpa
ŠADURSKIS Kārlis
SCHNELLHARDT Horst
SEEBER Richard
SONIK Bogusław
TATARELLA Salvatore
WEISGERBER Anja
S&D (17)
ARSENIS Kriton
CHILDERS Nessa
ESTRELA Edite
GROOTE Matthias
JØRGENSEN Dan
KADENBACH Karin
LEINEN Jo
McAVAN Linda
PARGNEAUX Gilles
PERELLO RODRIGUEZ Andres
PIRILLO Mario
POC Pavel
ROTH-BEHRENDT Dagmar
SÂRBU Daciana Octavia
TĂNĂSESCU Claudiu Ciprian
WESTLUND Åsa
WILLMOTT Glenis
ALDE (8)
DAVIES Chris
GERBRANDY Gerben-Jan
KRAHMER Holger
LEPAGE Corinne
PANAYOTOV Vladko Todorov
PARVANOVA Antonyia
RIES Frédérique
SKYLAKAKIS Theodoros
Verts/ALE (6)
BÉLIER Sandrine
COCHET Yves
EICKHOUT Bas
EVANS Jill
HASSI Satu
SCHLYTER Carl
ECR (6)
CABRNOCH Milan
CALLANAN Martin
GIRLING Julie
OUZKÝ Miroslav
ROSBACH Anna
YANNAKOUDAKIS Marina
GUE/NGL (3)
de BRÚN Bairbre
LIOTARD Kartika Tamara
WILS Sabine
EFD (3)
CYMAŃSKI Tadeusz
NUTTALL Paul
ROSSI Oreste
NI (2)
GRIFFIN Nick
..........
C09
Pramonės, mokslinių tyrimų ir energetikos komitetas
61 tikrasis narys
PPE (23)
ALBERTINI Gabriele
AUDY Jean-Pierre
BELET Ivo
BENDTSEN Bendt
BŘEZINA Jan
CARVALHO Maria Da Graça
del CASTILLO VERA Pilar
EHLER Christian
FRANCO Gaston
GYÜRK András
JORDAN CIZELJ Romana
KARIŅŠ Krišjānis
KOLARSKA-BOBIŃSKA Lena
MARCINKIEWICZ Bogdan Kazimierz
NIEBLER Angelika
PATRICIELLO Aldo
REUL Herbert
RÜBIG Paul
SARTORI Amalia
SEDÓ i ALABART Salvador
TSOUKALAS Ioannis A.
URUTCHEV Vladimir
VIDAL-QUADRAS Alejo
S&D (15)
ANDRÉS BAREA Josefa
BALČYTIS Zigmantas
DROUTSAS Dimitrios
GIEREK Adam
GLANTE Norbert
GOEBBELS Robert
HERCZOG Edit
MERKIES Judith A.
PRODI Vittorio
RIERA MADURELL Teresa
THOMSEN Britta
TOIA Patrizia
ULVSKOG Marita
VAN BREMPT Kathleen
WEBER Henri
ALDE (6)
CREUTZMANN Jürgen
CROWLEY Brian
HALL Fiona
JOHANSSON Kent
ROHDE Jens
VĂLEAN Adina-Ioana
Verts/ALE (5)
ANDERSDOTTER Amelia
BÜTIKOFER Reinhard
LAMBERTS Philippe
RIVASI Michèle
TURMES Claude
ECR (4)
CHICHESTER Giles
FORD Vicky
SZYMAŃSKI Konrad
TOŠENOVSKÝ Evžen
GUE/NGL (3)
HÉNIN Jacky
MATIAS Marisa
RANSDORF Miloslav
EFD (3)
PAKSAS Rolandas
PAŠKA Jaroslav
TZAVELA Niki
NI (2)
KOVÁCS Béla
SOSA WAGNER Francisco
C10
Vidaus rinkos ir vartotojų apsaugos komitetas
41 tikrasis narys
PPE (15)
ARIAS ECHEVERRÍA Pablo
COMI Lara
CORAZZA BILDT Anna Maria
HANDZLIK Małgorzata
IVANOVA Iliana
JUVIN Philippe
KALNIETE Sandra
KORHOLA Eija-Riitta
LECHNER Kurt
MAYER Hans-Peter
MOTTI Tiziano
ROITHOVÁ Zuzana
SCHWAB Andreas
THUN UND HOHENSTEIN Róża Gräfin von
TREMATERRA Gino
S&D (11)
COFFERATI Sergio Gaetano
CORREIA DE CAMPOS António Fernando
GARCÉS RAMÓN Vicente Miguel
GEBHARDT Evelyne
GRECH Louis
PRENDERGAST Phil
REPO Mitro
SCHALDEMOSE Christel
STIHLER Catherine
VERGNAUD Bernadette
WEILER Barbara
ALDE (4)
BUŞOI Cristian Silviu
CHATZIMARKAKIS Jorgo
MANDERS Toine
ROCHEFORT Robert
Verts/ALE (3)
ENGSTRÖM Christian
RÜHLE Heide
TURUNEN Emilie
ECR (3)
BIELAN Adam
HARBOUR Malcolm
KOŽUŠNÍK Edvard
GUE/NGL (2)
GUSTAFSSON Mikael
de JONG Cornelis
EFD (1)
SALVINI Matteo
NI (2)
COLMAN Trevor
OBERMAYR Franz
C11
Transporto ir turizmo komitetas
47 tikrieji nariai
PPE (16)
BACH Georges
CANCIAN Antonio
de GRANDES PASCUAL Luis
DE VEYRAC Christine
FIDANZA Carlo
GROSCH Mathieu
HIGGINS Jim
ITÄLÄ Ville
KOCH Dieter-Lebrecht
KOUMOUTSAKOS Georgios
KUHN Werner
MARINESCU Marian-Jean
PIRKER Hubert
ULMER Thomas
VLASTO Dominique
ZASADA Artur
S&D (12)
AYALA SENDER Inés
CUSCHIERI Joseph
EL KHADRAOUI Saïd
ERTUG Ismail
FLECKENSTEIN Knut
LEICHTFRIED Jörg
LIBERADZKI Bogusław
SASSOLI David-Maria
SEHNALOVÁ Olga
SERRACCHIANI Debora
SIMPSON Brian
ŢICĂU Silvia-Adriana
ALDE (5)
BILBAO BARANDICA Izaskun
DE BACKER Philippe
MEISSNER Gesine
SAVISAAR-TOOMAST Vilja
UGGIAS Giommaria
Verts/ALE (3)
CRAMER Michael
LICHTENBERGER Eva
TAYLOR Keith
ECR (4)
CZARNECKI Ryszard
van DALEN Peter
FOSTER Jacqueline
ZĪLE Roberts
GUE/NGL (2)
KOHLÍČEK Jaromír
TOUSSAS Georgios
EFD (2)
ALLAM Magdi Cristiano
IMBRASAS Juozas
NI (3)
GOLLNISCH Bruno
NATTRASS Mike
STASSEN Laurence J.A.J.
C12
Regioninės plėtros komitetas
50 tikrųjų narių
PPE (17)
CADEC Alain
DEUTSCH Tamás
ESTARÀS FERRAGUT Rosa
HORTEFEUX Brice
HÜBNER Danuta Maria
KELLY Seán
LUHAN Petru Constantin
ŁUKACIJEWSKA Elżbieta Katarzyna
MATULA Iosif
MAZZONI Erminia
MIKOLÁŠIK Miroslav
van NISTELROOIJ Lambert
OLBRYCHT Jan
PIEPER Markus
TEIXEIRA Nuno
WINKLER Hermann
ZELLER Joachim
S&D (13)
ALVES Luís Paulo
BOŞTINARU Victor
BRZOBOHATÁ Zuzana
CARONNA Salvatore
DE ANGELIS Francesco
IRIGOYEN PÉREZ María
KLEVA Mojca
KREHL Constanze Angela
NILSSON Jens
OLEJNICZAK Wojciech Michał
SMOLKOVÁ Monika
STAVRAKAKIS Georgios
WESTPHAL Kerstin
ALDE (6)
BEARDER Catherine
HYUSMENOVA Filiz Hakaeva
IOVINE Vincenzo
MĂNESCU Ramona Nicole
MANNER Riikka
USPASKICH Viktor
Verts/ALE (4)
ALFONSI François
BESSET Jean-Paul
MIRANDA Ana
TREMOPOULOS Michail
ECR (3)
BRADBOURN Philip
PORĘBA Tomasz Piotr
VLASÁK Oldřich
GUE/NGL (2)
ANGOURAKIS Charalampos
OMARJEE Younous
EFD (3)
BUFTON John
KURSKI Jacek Olgierd
de VILLIERS Philippe
NI (2)
STADLER Ewald
SZEGEDI Csanád
C13
Žemės ūkio ir kaimo plėtros komitetas
44 tikrieji nariai
PPE (17)
DANTIN Michel
DESS Albert
DORFMANN Herbert
GLATTFELDER Béla
HERRANZ GARCÍA Esther
JAHR Peter
JEGGLE Elisabeth
KALINOWSKI Jarosław
KÖSTINGER Elisabeth
LE BRUN Agnès
McGUINNESS Mairead
MATO ADROVER Gabriel
NEDELCHEVA Mariya
NICULESCU Rareş-Lucian
PAPASTAMKOS Georgios
SIEKIERSKI Czesław Adam
SILVESTRIS Sergio Paolo Francesco
S&D (11)
CAPOULAS SANTOS Luis Manuel
DĂNCILĂ Vasilica Viorica
DE CASTRO Paolo
DUŠEK Robert
GARCÍA PÉREZ Iratxe
GUTIÉRREZ PRIETO Sergio
LE FOLL Stéphane
OLEJNICZAK Wojciech Michał
RODUST Ulrike
TABAJDI Csaba Sándor
TARABELLA Marc
ALDE (4)
AYLWARD Liam
LYON George
PAULSEN Marit
REIMERS Britta
Verts/ALE (3)
BOVÉ José
HÄUSLING Martin
SMITH Alyn
ECR (4)
ASHWORTH Richard
FAJMON Hynek
NICHOLSON James
WOJCIECHOWSKI Janusz
GUE/NGL (1)
RUBIKS Alfreds
EFD (2)
AGNEW John Stuart
SCOTTÀ Giancarlo
NI (2)
DODDS Diane
MORVAI Krisztina
C14
Žuvininkystės komitetas
25 tikrieji nariai
PPE (8)
ANTINORO Antonello
CADEC Alain
FRAGA ESTÉVEZ Carmen
KUHN Werner
MATO ADROVER Gabriel
PATRÃO NEVES Maria do Céu
RIVELLINI Crescenzio
WAŁĘSA Jarosław Leszek
S&D (6)
ARSENIS Kriton
GARCÍA-HIERRO CARABALLO Dolores
IOTOVA Iliana Malinova
MILANA Guido
RODUST Ulrike
TRAUTMANN Catherine
ALDE (3)
DAVIES Chris
GALLAGHER Pat the Cope
HAGLUND Carl
Verts/ALE (3)
HUDGHTON Ian
LÖVIN Isabella
ROMEVA i RUEDA Raül
ECR (2)
GRÓBARCZYK Marek Józef
STEVENSON Struan
GUE/NGL (1)
FERREIRA João
EFD (1)
FARAGE Nigel
NI (1)
LE PEN Jean-Marie
C15
Kultūros ir švietimo komitetas
31 tikrasis narys
PPE (11)
BAGÓ Zoltán
BORYS Piotr
CAVADA Jean-Marie
FISAS AYXELA Santiago
PACK Doris
SANCHEZ-SCHMID Marie-Thérèse
SCURRIA Marco
STOYANOV Emil
TŐKÉS László
VERHEYEN Sabine
ZVER Milan
S&D (8)
BADIA i CUTCHET Maria
COSTA Silvia
HONEYBALL Mary
IVAN Cătălin Sorin
KAMMEREVERT Petra
NEVEĎALOVÁ Katarína
PALIADELI Chrysoula
PITTELLA Gianni
ALDE (4)
LØKKEGAARD Morten
SCHAAKE Marietje
TAKKULA Hannu
VATTIMO Gianni
Verts/ALE (2)
BENARAB-ATTOU Malika
TRÜPEL Helga
ECR (2)
McCLARKIN Emma
MIGALSKI Marek Henryk
GUE/NGL (2)
BISKY Lothar
VERGIAT Marie-Christine
EFD (1)
FONTANA Lorenzo
NI (1)
VADIM TUDOR Corneliu
C16
Teisės reikalų komitetas
25 tikrieji nariai
PPE (9)
BALDASSARRE Raffaele
BODU Sebastian Valentin
GALLO Marielle
GARGANI Giuseppe
LEHNE Klaus-Heiner
LÓPEZ-ISTÚRIZ WHITE Antonio
MÉSZÁROS Alajos
WIELAND Rainer
ZWIEFKA Tadeusz
S&D (6)
BERLINGUER Luigi
CASTEX Françoise
GERINGER de OEDENBERG Lidia Joanna
MASIP HIDALGO Antonio
RAPKAY Bernhard
REGNER Evelyn
ALDE (3)
THEIN Alexandra
WALLIS Diana
WIKSTRÖM Cecilia
Verts/ALE (2)
ENGSTRÖM Christian
HÄFNER Gerald
ECR (1)
KARIM Sajjad
GUE/NGL (1)
MAŠTÁLKA Jiří
EFD (2)
SPERONI Francesco Enrico
ZIOBRO Zbigniew
NI (1)
STOYANOV Dimitar
C17
Piliečių laisvių, teisingumo ir vidaus reikalų komitetas