Indekss 
 Iepriekšējais 
 Nākošais 
 Pilns teksts 
Procedūra : 2008/2542(RSP)
Dokumenta lietošanas cikls sēdē
Dokumentu lietošanas cikli :

Iesniegtie teksti :

B6-0298/2008

Debates :

PV 18/06/2008 - 13
CRE 18/06/2008 - 13

Balsojumi :

PV 19/06/2008 - 5.5

Pieņemtie teksti :

P6_TA(2008)0309

Protokols
Trešdiena, 2008. gada 18. jūnijs - StrasbūraGalīgā redakcija

13. Eiropas Savienības un Krievijas augstākā līmeņa sanāksmes sagatavošana (2008. gada 26. un 27. jūnijs) (debates)
CRE

Padomes un Komisijas paziņojumi: Eiropas Savienības un Krievijas augstākā līmeņa sanāksmes sagatavošana (2008. gada 26. un 27. jūnijs).

Janez Lenarčič (Padomes pašreizējais priekšsēdētājs) un Benita Ferrero-Waldner (Komisijas locekle) sniedza paziņojumus.

Uzstājās Charles Tannock PPE-DE grupas vārdā, Jan Marinus Wiersma PSE grupas vārdā, Janusz Onyszkiewicz ALDE grupas vārdā, Rebecca Harms Verts/ALE grupas vārdā, Adam Bielan UEN grupas vārdā, Vladimír Remek GUE/NGL grupas vārdā, Bernard Wojciechowski IND/DEM grupas vārdā, Bruno Gollnisch, pie grupām nepiederošs deputāts, Elmar Brok un Hannes Swoboda.

SĒDI VADA: Manuel António dos SANTOS
Priekšsēdētāja vietnieks

Uzstājās Henrik Lax, Ģirts Valdis Kristovskis, Sylwester Chruszcz, Ria Oomen-Ruijten, Kristian Vigenin, István Szent-Iványi, Inese Vaidere, Jana Bobošíková, Tunne Kelam, Reino Paasilinna, Christopher Beazley, Adrian Severin, Francisco José Millán Mon, Csaba Sándor Tabajdi, Bernd Posselt, Andrzej Jan Szejna un Josef Zieleniec.

Saskaņā ar brīvā mikrofona procedūru uzstājās Zita Pleštinská, Anneli Jäätteenmäki, Milan Horáček, Hanna Foltyn-Kubicka, Gerard Batten un Vytautas Landsbergis.

Uzstājās Janez Lenarčič un Benita Ferrero-Waldner.

Rezolūcijas priekšlikumi, kas saskaņā ar Reglamenta 103. panta 2. punktu ir iesniegti debašu noslēgumā:

- André Brie, Gabriele Zimmer un Esko Seppänen GUE/NGL grupas vārdā - par ES un Krievijas augstākā līmeņa sanāksmi (B6-0231/2008),

- Adam Bielan, Konrad Szymański, Inese Vaidere, Hanna Foltyn-Kubicka, Roberts Zīle, Ryszard Czarnecki un Ģirts Valdis Kristovskis UEN grupas vārdā - par ES un Krievijas augstākā līmeņa sanāksmi (B6-0235/2008),

- José Ignacio Salafranca Sánchez-Neyra, Charles Tannock, Jacek Saryusz-Wolski, Ria Oomen-Ruijten, Christopher Beazley, Elmar Brok, Urszula Gacek un Tunne Kelam PPE-DE grupas vārdā - par ES un Krievijas augstākā līmeņa sanāksmi 2008. gada jūnijā Hantimansijskā (B6-0298/2008),

- Janusz Onyszkiewicz ALDE grupas vārdā - par gatavošanos ES un Krievijas 11. augstākā līmeņa sanāksmei 2008. gada jūnijā Hantimansijskā (B6-0299/2008),

- Jan Marinus Wiersma, Hannes Swoboda, Kristian Vigenin, Reino Paasilinna un Adrian Severin PSE grupas vārdā - par ES un Krievijas augstākā līmeņa sanāksmi Hantimansijskā 2008. gada 26.–27. jūnijā (B6-0300/2008),

- Daniel Cohn-Bendit, Bart Staes, Satu Hassi, Hélène Flautre, Marie Anne Isler Béguin un Angelika Beer Verts/ALE grupas vārdā - par gatavošanos vienpadsmitajai ES un Krievijas augstākā līmeņa sanāksmei 2008. gada 26.–27. jūnijā Hantimansijskā (B6-0301/2008).

Debates tika slēgtas.

Balsojums: 2008. gada 19. jūnija protokola 5.5. punkts.

Pēdējā atjaunošana - 2008. gada 17. jūlijsJuridisks paziņojums