skip to content
 
 
  • Voľby 2019
  • Voľby 2019
 
Top témy | Spravodajstvo | Európsky parlament
 .
 .

Pripravujeme

Pozývame Vás na premietanie filmov nominovaných na filmovú Cenu LUX v štyroch mestách v rámci Medzinárodného filmového festivalu v dňoch 29. novembra až 2. decembra 2018.
Kancelária Európskeho parlamentu v spolupráci so Zastúpením Európskej komisie na Slovensku pripravila diskusné podujatie s názvom "Nová EÚ v roku 2019", ktoré sa uskutoční v piatok 23. novembra o 10:00 hod. v Európskom informačnom centre (Palisády 29) v Bratislave.
Pozývame Vás na podujatie EU Open Days Trenčín, ktoré sa uskutoční vo štvrtok 22. novembra 2018 v Kongresovej sále Úradu Trenčianskeho samosprávneho kraja (TSK).
Tentoraz už nestačí iba dúfať v lepšiu budúcnosť. Je načase, aby sme za ňu všetci prevzali zodpovednosť. Preto budeme radi, ak pôjdejte nielen voliť, ale pomôžete nám presvedčiť aj ďalších ľudí. Len vtedy, ak pôjde k hlasovacím urnám každý z nás, sa nám podarí dosiahnuť zmenu.
 .

Aktivity

Vedeli ste, že v Slovenskej republike existuje deväť regionálnych pobočiek siete Europe Direct?
V pondelok 12. novembra o 12:30 hod. sa v Knižnici Mateja Hrebendu v Rimavskej Sobote uskutočnilo diskusné podujatie s názvom "Európska únia a my" organizované Informačným centrom Europe Direct Lučenec.
V piatok 9. 11. sa na Univerzite sv. Cyrila a Metoda v Trnave uskutočnilo celoštátne kolo stredoškolskej súťaže Olympiády o Európskej únii.
Všetky aktivity

Správy z EP

Eurobarometer: Podpora EÚ na historicky najvyššej úrovni, 77% Slovákov vidí v členstve prospech   
Pri príležitosti 25. výročia zápisu Banskej Štiavnice do zoznamu svetového dedičstva UNESCO bola usporiadaná slávnostná výstava.
Všetky správy
 .