skip to content
 
 
  • Cena Karola Veľkého 2017
  • Brexit – ako ďalej?
 
Top témy | Spravodajstvo | Európsky parlament
 .
 .
 
 .
 .

Pripravujeme

Ilustračná fotografia
V piatok 23. marca 2018 sa v priestoroch Európskeho informačného centra v Bratislave uskutoční seminár pre učiteľov zapojených do programu Ambasádorská škola Európskeho parlamentu.
Ilustračná fotografia
Pätnásť zástupcov slovenských médií dostane možnosť zúčastniť sa 10. - 12. apríla 2018 na seminári v Bruseli.
 .

Aktivity

Otočka slovenskej vlády v otázke smernice o vyslaných pracovníkoch nedáva zmysel. Dopady jej kompromisného znenia by mohla zmierniť národná legislatíva, zhodli sa hostia diskusie o vyslaných pracovníkoch EÚ.

Ženy v médiách

12-03-2018

Ilustračná fotografia
V pondelok 12. marca 2018 o 9:30 sa v aule Právnickej fakulty UK na Šafárikovom námestí 6 v Bratislave uskutočnila debata k Medzinárodnému dňu žien.
Ilustračná fotografia
V pondelok 5. marca 2018 sa v Košiciach uskutočnil seminár pre regionálnych novinárov. Seminár bol organizovaný Kanceláriou EP v spolupráci so Slovenským syndikátom novinárov. 
Všetky aktivity

Správy z EP

Bezpečnosť novinárov v  EÚ bola v stredu približne o 16:00, v nadväznosti na vraždu investigatívneho novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej, predmetom plenárnej rozpravy.
Ad hoc delegácia šiestich poslancov odcestovala v stredu večer na dvojdňovú prieskumnú pracovnú cestu na Slovensko. Dôvodom bola vražda investigatívneho novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice
Všetky správy
 .