skip to content
 
 
 
30-09-2018

Tentoraz idem voliť - This time I'm voting

Tentoraz už nestačí iba dúfať v lepšiu budúcnosť. Je načase, aby sme za ňu všetci prevzali zodpovednosť. Preto budeme radi, ak pôjdejte nielen voliť, ale pomôžete nám presvedčiť aj ďalších ľudí. Len vtedy, ak pôjde k hlasovacím urnám každý z nás, sa nám podarí dosiahnuť zmenu.

 .

V súvislosti s blížiacimi sa voľbami do Európskeho parlamentu, ktoré budú už v máji 2019, pripravujeme iniciatívu "Tentoraz idem voliť - This time I'm voting".

Zapojiť sa môžete už dnes. Buďte medzi prvými, ktorí dostanú dôležité informácie o dianí, podujatiach a súťažiach. Zároveň nám môžete pomôcť a prostredníctvom unikátneho, pre Vás vygenerovaného, linku môžete následne pozývať aj svojich priateľov a zvýšiť tak povedomie o voľbách do Európskeho parlamentu 2019.

Zaregistrovať sa môžete tu.

Aktívny občania zapojený do iniciatívy: 

Dobrovoľníčka Lucia vie, že voľby do Európskeho parlamentu sú veľmi dôležité. Aj preto v spolupráci s grafickým štúdiom vytvorili stručné, energické ale veľmi výstižné video o dôležitosti volieb. Inšpirujte sa Luciou a pridajte sa aj vy do iniciatívy Tentoraz idem voliť!

 .

 

 

 

Marco z Dunajskej Stredy aj za pomoci svojich kamarátov a svojej babky vytvorili anketu pre obyvaťeľov mesta a chcú upozorniť na blížiace sa Európske voľby. Ukazujú, že ani mladým nie je budúcnosť ľahostajná, a že tentoraz sa oplatí ísť voliť!