2

rezultāts(-i)

Vārds(-i)
Publikācijas veids
Politikas joma
Jautājuma autors
Atslēgvārds
Datums

Research for PECH Committee - Fisheries in Vietnam

30-11-2018

Vietnam is located in Southeast Asia on the eastern Indochina Peninsula, with a population just over 93.6 million, it is the eighth-most-populous Asian country. There are four main fishing areas in Vietnam: the Gulf of Tonkin, shared with China; the Central area; the South-eastern area; and the South-western area (part of the Gulf of Thailand), shared with Cambodia and Thailand. According to the 2016 report of the Food and Agriculture Organisation of the United Nations (FAO), Vietnam is the third ...

Vietnam is located in Southeast Asia on the eastern Indochina Peninsula, with a population just over 93.6 million, it is the eighth-most-populous Asian country. There are four main fishing areas in Vietnam: the Gulf of Tonkin, shared with China; the Central area; the South-eastern area; and the South-western area (part of the Gulf of Thailand), shared with Cambodia and Thailand. According to the 2016 report of the Food and Agriculture Organisation of the United Nations (FAO), Vietnam is the third largest seafood exporter worldwide after China and Norway before Thailand and India.

Ziemeļjūras brūno garneļu zvejniecība

16-05-2011

Pētījuma mērķis ir sniegt Eiropas Parlamenta Zivsaimniecības komitejai skaidrojumu par Ziemeļjūras brūno garneļu (Crangon crangon) zvejniecību un tirgu Nīderlandē, Vācijā un Dānijā. Pētījums iecerēts kā informatīvs dokuments. Tajā uzmanība pievērsta ražošanas jautājumiem (ražošanas samērīgums no ekonomiskā un sociālā viedokļa, flotes rentabilitāte, ietekme uz vidi), kā arī jautājumiem, kas saistīti tirdzniecību (nozares organizācija, lielāko vairumtirgotāju un pārstrādes uzņēmumu nozīme, cenas un ...

Pētījuma mērķis ir sniegt Eiropas Parlamenta Zivsaimniecības komitejai skaidrojumu par Ziemeļjūras brūno garneļu (Crangon crangon) zvejniecību un tirgu Nīderlandē, Vācijā un Dānijā. Pētījums iecerēts kā informatīvs dokuments. Tajā uzmanība pievērsta ražošanas jautājumiem (ražošanas samērīgums no ekonomiskā un sociālā viedokļa, flotes rentabilitāte, ietekme uz vidi), kā arī jautājumiem, kas saistīti tirdzniecību (nozares organizācija, lielāko vairumtirgotāju un pārstrādes uzņēmumu nozīme, cenas un peļņa nozarē), un aprakstīta brūno garneļu tirgus kopīgās organizācijas izmantošana.

Ārējais autors

Dominique AVIAT (A.N.D. International), Cecile DIAMANTIS (A.N.D. International), Thomas NEUDECKER (Johann Heinrich von Thünen-Institut), Jörg BERKENHAGEN (Johann Heinrich von Thünen-Institut) and Milan MÜLLER (Johann Heinrich von Thünen-Institut)

Gaidāmie notikumi

21-11-2019
Looking back on 1989: The Fight for Freedom
Cits pasākums -
EPRS
21-11-2019
Fourth Annual Forum on Comparative Law - Freedom of expression [...]
Cits pasākums -
EPRS

Partneri

Sekojiet jaunumiem!

email update imageE-pasta paziņojumu sistēma

Informēšanas sistēma pa e-pastu nosūta jaunāko informāciju uz jūsu e-pasta adresi un ļauj sekot visām ar Parlamentu saistītajām personām un notikumiem. Tā sniedz jaunāko informāciju no deputātiem, informācijas dienestiem un Ideju laboratorijas.

Sistēma ir pieejama no jebkuras Parlamenta vietnes lapas. Lai abonētu un saņemtu Ideju laboratorijas ziņojumus, pietiek norādīt e-pasta adresi, izvēlēties interesējošās tēmas, sūtīšanas biežumu (katru dienu, reizi nedēļā vai mēnesī) un apstiprināt reģistrāciju, uzklikšķinot uz e-pastā nosūtītās saites.

RSS imageRSS barotnes

Nepalaidiet garām informāciju vai jaunumus Eiropas Parlamenta vietnē, piesakoties uz RSS barotni.

Uzklikšķiniet uz zemāk redzamās saites, lai konfigurētu barotni.