3

rezultāts(-i)

Vārds(-i)
Publikācijas veids
Politikas joma
Jautājuma autors
Datums

Sociālā iekļaušana ES sabiedriskā transporta jomā

16-03-2015

Šajā ziņojumā ir aprakstīta saikne starp transporta jomu un sociālo iekļaušanu, pamatojoties uz jaunākajām publikācijām, un sniegti pierādījumi par iedzīvotāju grupām, kas pakļautas lielākam atstumtības riskam sociālajā un transporta jomā. Tajā ir arī sniegti labas prakses piemēri attiecībā uz sabiedriskā transporta pieejamības uzlabošanu vismazāk aizsargātajiem transporta lietotājiem, lai varētu gūt norādes par to, kā uzlabot ES lomu, tai veicinot sociālās iekļaušanas jautājumu integrēšanu sabiedriskā ...

Šajā ziņojumā ir aprakstīta saikne starp transporta jomu un sociālo iekļaušanu, pamatojoties uz jaunākajām publikācijām, un sniegti pierādījumi par iedzīvotāju grupām, kas pakļautas lielākam atstumtības riskam sociālajā un transporta jomā. Tajā ir arī sniegti labas prakses piemēri attiecībā uz sabiedriskā transporta pieejamības uzlabošanu vismazāk aizsargātajiem transporta lietotājiem, lai varētu gūt norādes par to, kā uzlabot ES lomu, tai veicinot sociālās iekļaušanas jautājumu integrēšanu sabiedriskā transporta politikā.

Ārējais autors

Manuela Samek Lodovici and Nicoletta Torchio

Urban mobility: Shifting towards sustainable transport systems

15-09-2014

Many European cities are confronted by increasing levels of traffic congestion due to high dependence on cars for mobility purposes. The negative economic and environmental side-effects are considerable. Reducing congestion in urban areas and improving options for sustainable and integrated mobility options in cities has therefore become a growing concern for EU policy makers. This document examines the issues at stake.

Many European cities are confronted by increasing levels of traffic congestion due to high dependence on cars for mobility purposes. The negative economic and environmental side-effects are considerable. Reducing congestion in urban areas and improving options for sustainable and integrated mobility options in cities has therefore become a growing concern for EU policy makers. This document examines the issues at stake.

Integrated Urban e-Ticketing for Public Transport and Touristic Sites

15-01-2014

This report deals with the development of integrated e-ticketing systems for public transport and touristic sites in cities. While technologies are already available and ready to meet multi-function requirements, e-ticketing has not yet been implemented on a wider scale in Europe. The implementation of an integrated e-ticketing system is a complex process that requires the synchronised activity of heterogeneous actors. Public transport operators and authorities, financial service providers, telecommunications ...

This report deals with the development of integrated e-ticketing systems for public transport and touristic sites in cities. While technologies are already available and ready to meet multi-function requirements, e-ticketing has not yet been implemented on a wider scale in Europe. The implementation of an integrated e-ticketing system is a complex process that requires the synchronised activity of heterogeneous actors. Public transport operators and authorities, financial service providers, telecommunications operators, and the tourism sector need to work together to combine their products on a single card. Besides technological characteristics, legal and economic aspects play a decisive role. Stakeholders that are involved in the implementation of an integrated ticketing system need to agree on technical specifications as well as on institutional and governance issues.

Ārējais autors

Maike Puhe (Project Leader), Markus Edelmann and Max Reichenbach (ITAS-KIT)

Gaidāmie notikumi

01-10-2019
Health threats from climate change: Scientific evidence for policy-making
Cits pasākums -
EPRS

Partneri

Sekojiet jaunumiem!

email update imageE-pasta paziņojumu sistēma

Informēšanas sistēma pa e-pastu nosūta jaunāko informāciju uz jūsu e-pasta adresi un ļauj sekot visām ar Parlamentu saistītajām personām un notikumiem. Tā sniedz jaunāko informāciju no deputātiem, informācijas dienestiem un Ideju laboratorijas.

Sistēma ir pieejama no jebkuras Parlamenta vietnes lapas. Lai abonētu un saņemtu Ideju laboratorijas ziņojumus, pietiek norādīt e-pasta adresi, izvēlēties interesējošās tēmas, sūtīšanas biežumu (katru dienu, reizi nedēļā vai mēnesī) un apstiprināt reģistrāciju, uzklikšķinot uz e-pastā nosūtītās saites.

RSS imageRSS barotnes

Nepalaidiet garām informāciju vai jaunumus Eiropas Parlamenta vietnē, piesakoties uz RSS barotni.

Uzklikšķiniet uz zemāk redzamās saites, lai konfigurētu barotni.