skip to content
 

Tere tulemast Euroopa jaama

Tule ja osale!
 

2016. aasta sügisel avatakse endine Luxembourgi jaamahoone Brüsselis Euroopa Parlamendi vastuvõtukeskusena. Selles nn Euroopa jaamas (Station Europe) antakse külastajatele ammendavat teavet Brüsseli vaatamisväärsuste ja ajaveetmisvõimaluste kohta.

Siin võite plaani pidada, millal ja kuidas Euroopa Parlamenti külastada, ning kohe ka külastusaja kinni panna. Mõni asi tuleb siiski pikemalt ette reserveerida, seepärast uurige üksikasjalikuma teabe saamiseks vastavaid veebisaite.

Vastuvõtukeskuses saate interaktiivse 3D-mudeli ja puuteekraanide abil hea ülevaate Euroopa Parlamendi ajaloost ja hoonetest Brüsselis, muu hulgas ka parlamenti külastanud kuulsustest.

 .
 .

MIDA TEHA EUROOPA PARLAMENDIS BRÜSSELIS?

 .
Avastage Euroopa Parlamendi külastajatekeskus
Siin on Euroopa demokraatia süda.
 
See on koht, kus arutleda, esitada küsimusi ja mõtiskleda Euroopa ajaloo teemadel.
Explore the European Parliament (EN only)

 .

VIDEOBLOGIJAD BRÜSSELIS

Kõige parema eelneva ettekujutuse Euroopa Parlamendist annavad teile parlamenti külastanud inimeste tehtud videod. Vaadake allpool olevat videot. Selles näete, kuidas neli videoblogijat Brüsselisse Euroopa Parlamenti kutsuti ja neil oma külaskäik jäädvustada paluti.

 .

Vaadake lähemalt, mida Euroopa Parlamendi Brüsseli linnakus näha võib. Selleks klikake lehekülje ülaosas olevatel linkidel või tutvuge kõikide videotega!

 
 .

EUROOPA PARLAMENDI TASKUTEATMIK

Euroopa Parlamendi külastuse kavandamisel on teile tasuta abiks parlamendi taskuteatmik, mis sisaldab teavet kõigi parlamendi pakutavate külastus- ja tegevusvormide kohta. Teatmik on avaldatud ELi kõigis ametlikes keeltes. Selles on ka kaart, mis aitab teil parlamendi hoonete vahel orienteeruda. Teatmik on saadaval kõigis üldsusele avatud parlamendi hoonetes, kuid selle võib ka internetist alla laadida.

 .
 .

EUROOPA PARLAMENDI BELGIA INFOBÜROO

Euroopa Parlamendi Belgia infobüroo on ühenduslüli Euroopa Parlamendi ning Belgia üldsuse, ajakirjanduse, kultuuriorganisatsioonide, haridusasutuste ja kõigi teiste vahel, keda huvitavad Euroopa Liidu asjad ning Euroopa Parlamendi ja selle liikmete tegevus.  

Euroopa Parlamendi Belgia infobüroo asub Brüsselis kunagises Léopoldi linnaosa raudteejaama hoones. Euroopa Parlamendi Belgia infobüroo pakutavate teenuste kohta leiate täpsemat teavet infobüroo veebisaidilt. Euroopa Parlamendil on peale selle veel 35 infobürood. Need asuvad ELi liikmesriikides, üks ka USAs Washingtonis. Täpsema teabe saamiseks infobüroode kohta vaadake rubriiki Teie lähedal.

 

PROGRAMM

Täiskogu
Näitus
Muu

KUIDAS KOHALE TULLA

EUROOPA JAAM
Place du Luxembourg 100
B-1047 Brüssel
Belgia

Rong

Euroopa Parlamendi vahetus läheduses asub Brüsseli Luxembourgi raudteejaam.

Belgia raudtee

Buss

Euroopa Parlamendi juures peatuvad bussiliinid 22, 27, 34, 38, 64, 80 ja 95.
Brüsseli lennujaama sõidavad bussiliinid 12 ja 21.

Metroo

Lähimad peatused on metrooliinide 1 ja 5 peatused Maelbeek ja Schuman ning metrooliinide 2 ja 6 peatus Trône.

Brüsseli ühistransport

KONTAKT

Kas teil on küsimusi või soovite anda tagasisidet? Saatke meile e-kiri!

E-kiri

SOCIAL MEDIA