Külastades Euroopa Parlamenti

Euroopa Parlamendi külastuskeskus
Brüssel

Tutvuge Euroopa Parlamendiga täiesti uuel viisil meie külastuskeskuses Brüsselis! Dünaamilised ja interaktiivsed meediaelemendid juhivad Teid rännakul läbi Euroopa integratsiooni ja selle poolt meie igapäevaelule avalduvate mõjude.

Brüssel

Olete teretulnud külastama täiskogu istungisaali. Kaasaskantava multimeediagiidi abil on teil võimalus saada lisateavet Euroopa Parlamendi kohta.
Strasbourgis saate täiskogu ajal jälgida arutelu.

Brüssel

Mis tunne oleks olla üks päev Euroopa Parlamendi liige? Pakume kiirkogemust sellest, kuidas Euroopa demokraatlikult valitud organ töötab.
Selles mängus tuleb Teil pidada oma kaasõpilastega läbirääkimisi, et ehitada Euroopale sobivat tulevikku. See mäng on suunatud keskkooliõpilastele ja toimub Brüsseli Parlamentariumis.

Brüssel / Strasbourg

Elav üldtutvustus ja Euroopa Parlamendi töötaja juhitud ekskursioon istungisaalis on suurepärane võimalus tutvuda Euroopa Parlamendi põhialustega, külastada istungisaali ja jälgida võimaluse korral mõnda sel hetkel peetavat arutelu. Kui külastuse ajal toimub istungisaalis arutelu, saab seda jälgida.

 

Euroopa Parlamendis toimuvad üritused ja näitused. Teid kutsutakse avastama Euroopa rikkust motole "Ühinenud mitmekesisuses" pühendatud näituste kaudu. Meie mitmeotstarbelistes ruumides toimuvad ka arutelud ja raamatute esitlused.

 
Parlamentarium/ Rühmaekskursioon istungisaalis ja infotund/ Rollimäng/ Istungisaali ekskursioon üksikkülastajatele

Brüssel asub Euroopa Liidu südames.. Lisaks Euroopa Liidu Nõukogule ja Euroopa Komisjonile on Brüssel ka Euroopa Parlamendi üks töökohtadest. ning siin paiknevad paljud teisedki Euroopa Liidu ametiasutused. Veetke veidi aega eurokvartalis ja tundke siinset õhustikku... ülikonnad, mustad autod, kaasaostetav kohv ja teleuudistest tuttavad näod. Siin on see kõik olemas!

Istungisaali ekskursioon rühmadele ja üksikkülastajatele/ Euroscola

Strasbourg on Euroopa Parlamendi ametlik asukoht. Iga kuu saabuvad siia neljaks päevaks Euroopa Parlamendi liikmed, et pidada arutelusid ja hääletada koosolekutel, mida nimetatakse täiskogu istungiteks.
Kutsume külastajaid osalema umbes tunniajasel tutvustusel, et sellest täpsemat ülevaadet saada.

Luxembourg

Euroopa Parlamendi hoonete külastamiseks Luxembourgis võtke palun ühendust Luxembourgi infobürooga.

Luxembourgi infobüroo

7, rue du Marché-aux-Herbes
L-2929 LUXEMBOURG

00352/4300 22704

Euroopa Parlament Teie riigis

Võtke ühendust Euroopa Parlamendi infobürooga.

 
Tools
Euroopa Parlamendi president
Informatsioon ja teadmised aitavad kaasa meie täisväärtuslikule osalemisele demokraatlikus ühiskonnas. Euroopa Parlamendi soov on avada oma uksed Euroopa kodanikele, et avalikkus tunneks ja mõistaks paremini oma esindajate, Euroopa Parlamendi saadikute, tööd.

Ma tahaksin öelda Teile tere tulemast Euroopa Parlamendi külastustele pühendatud veebilehele. Olgu see siis Brüsselis või Strasbourgis, Euroopa Parlament tervitab Teid ja kutsub Teid tutvuma lähemalt parlamendi rolli ja tööga ning külastama täiskogusaali, kus võib kuulda kõikide eurooplaste häält ning kus nende ühised ELi seadused saavad kuju. Kui olete Brüsselis, siis kasutage palun ka võimalust tulla ja kogeda Euroopa demokraatiat 'Parlamentariumis', Euroopa Parlamendi külastuskeskuses.

Ma loodan, et Te naudite oma külaskäiku Euroopa Parlamenti - esindatud on 500 miljonit eurooplast ning 24 ametlikku keelt!
Lugupidamisega
Martin Schulz
Euroopa Parlamendi President
 

Euroopa Parlamendi taskuteatmik (Brüsselis)

Tule ja osale!

Sotsiaalmeedia