[KEY NOT FOUND : wai.to_content]

Posjetite Europski parlament

Dođite i sudjelujte!
 

Sjedišta su Europskog parlamenta u Strasbourgu, Luxembourgu i Bruxellesu. Većina plenarnih sjednica održava se u Strasbourgu, iako su glavni uredi zastupnika u Bruxellesu, dok je jedan dio administracije smješten u Luxembourgu.

Posjet Europskom parlamentu izvrstan je način da otkrijete na koji način radi tijelo koje predstavlja građane Europske unije i koji je njegov utjecaj u Europi i svijetu.

Puno toga možete vidjeti i raditi u Bruxellesu: posjetiti vijećnicu, istražiti moderni Parlamentarij, okušati se u igri uloga ili otkriti prošlost u Kući europske povijesti, čije se otvorenje s nestrpljenjem iščekuje. Te su aktivnosti osmišljene da pokažu i objasne kako funkcionira Europski parlament, kako je nastao i što čini za građane Europske unije. Sve su aktivnosti potpuno besplatne i za gotovo sve postoji prijevod na svaki od 24 službena jezika EU-a.

Moguće je također posjetiti vijećnicu u Strasbourgu, gdje se održava većina plenarnih sjednica i program za škole Euroscola. Doživljaj možete upotpuniti odlaskom u Memorijalni centar Alsace-Moselle u Schirmecku.

U Luxembourgu možete posjetiti prvu vijećnicu izgrađenu za Europski parlament i druge zgrade.

NOVOSTI

 

DOGAĐANJA I IZLOŽBE

Otkrijte što se događa u Europskom parlamentu!

UPOZNAJTE BOLJE EUROPSKI PARLAMENT 20-06-2017 - 27-06-2018

Po uzoru na Parlamentarij u Bruxellesu sada su otvoreni novi centri za posjetitelje u Berlinu, Ljubljani i Strasbourgu. Ti su centri prvi od mnogih koji će se otvoriti diljem Europe i posjetiteljima omogućiti da saznaju više o Europskom parlamentu na jedinstven način.

OTKRIJTE KAKO JE EUROPA POVEZANA! Brussels - 06-05-2017 - 06-05-2018

Što spaja ljude u Europi i šire? Saznajte na prvoj izložbi pod nazivom „INTERAKCIJE” u novootvorenoj Kući europske povijesti. Izložba uključuje i interaktivnu instalaciju Stopama moje Europe u kojoj možete izraditi digitalnu kartu vaših veza s drugima diljem Europe. Sudjelovati možete i preko interneta!

 .

UPOZNAJTE SE BOLJE S EUROPSKOM UNIJOM U BRUXELLESU

 
SOCIAL MEDIA
 

KALENDAR DOGAĐANJA

THE 28 IN YOUR PLATE

Bruxelles
22-06-2016

Esplanade Solidarność

KRATKA PLENARNA SJEDNICA

Bruxelles
Wed Feb 24 00:00:00 CET 2016 - Thu Feb 25 23:59:59 CET 2016
Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2016 - Thu Apr 28 23:59:59 CEST 2016
Wed May 25 00:00:00 CEST 2016 - Thu May 26 23:59:59 CEST 2016
Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2016 - Thu Jun 23 23:59:59 CEST 2016
Wed Nov 30 00:00:00 CET 2016 - Thu Dec 01 23:59:59 CET 2016
Wed Feb 01 00:00:00 CET 2017 - Thu Feb 02 23:59:59 CET 2017
Wed Mar 01 00:00:00 CET 2017 - Thu Mar 02 23:59:59 CET 2017
Wed Apr 26 00:00:00 CEST 2017 - Thu Apr 27 23:59:59 CEST 2017
Wed May 31 00:00:00 CEST 2017 - Thu Jun 01 23:59:59 CEST 2017
Wed Nov 29 00:00:00 CET 2017 - Thu Nov 30 23:59:59 CET 2017
Wed Feb 28 00:00:00 CET 2018 - Thu Mar 01 23:59:59 CET 2018
Wed May 02 00:00:00 CEST 2018 - Thu May 03 23:59:59 CEST 2018

Kratka plenarna sjednica

PLENARNA SJEDNICA

Strasbourg
Mon Jan 18 00:00:00 CET 2016 - Thu Jan 21 23:59:59 CET 2016
Mon Feb 01 00:00:00 CET 2016 - Thu Feb 04 23:59:59 CET 2016
Mon Mar 07 00:00:00 CET 2016 - Thu Mar 10 23:59:59 CET 2016
Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2016 - Thu Apr 14 23:59:59 CEST 2016
Mon May 09 00:00:00 CEST 2016 - Thu May 12 23:59:59 CEST 2016
Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2016 - Thu Jun 09 23:59:59 CEST 2016
Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2016 - Thu Jul 07 23:59:59 CEST 2016
Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2016 - Thu Sep 15 23:59:59 CEST 2016
Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2016 - Thu Oct 06 23:59:59 CEST 2016
Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2016 - Thu Oct 27 23:59:59 CEST 2016
Mon Nov 21 00:00:00 CET 2016 - Thu Nov 24 23:59:59 CET 2016
Mon Dec 12 00:00:00 CET 2016 - Thu Dec 15 23:59:59 CET 2016
Mon Jan 16 00:00:00 CET 2017 - Thu Jan 19 23:59:59 CET 2017
Mon Feb 13 00:00:00 CET 2017 - Thu Feb 16 23:59:59 CET 2017
Mon Mar 13 00:00:00 CET 2017 - Thu Mar 16 23:59:59 CET 2017
Mon Apr 03 00:00:00 CEST 2017 - Thu Apr 06 23:59:59 CEST 2017
Mon May 15 00:00:00 CEST 2017 - Thu May 18 23:59:59 CEST 2017
Mon Jun 12 00:00:00 CEST 2017 - Thu Jun 15 23:59:59 CEST 2017
Mon Jul 03 00:00:00 CEST 2017 - Thu Jul 06 23:59:59 CEST 2017
Mon Sep 11 00:00:00 CEST 2017 - Thu Sep 14 23:59:59 CEST 2017
Mon Oct 02 00:00:00 CEST 2017 - Thu Oct 05 23:59:59 CEST 2017
Mon Oct 23 00:00:00 CEST 2017 - Thu Oct 26 23:59:59 CEST 2017
Mon Nov 13 00:00:00 CET 2017 - Thu Nov 16 23:59:59 CET 2017
Mon Dec 11 00:00:00 CET 2017 - Thu Dec 14 23:59:59 CET 2017
Mon Jan 15 00:00:00 CET 2018 - Thu Jan 18 23:59:59 CET 2018
Mon Feb 05 00:00:00 CET 2018 - Thu Feb 08 23:59:59 CET 2018
Mon Mar 12 00:00:00 CET 2018 - Thu Mar 15 23:59:59 CET 2018
Mon Apr 16 00:00:00 CEST 2018 - Thu Apr 19 23:59:59 CEST 2018
Mon May 28 00:00:00 CEST 2018 - Thu May 31 23:59:59 CEST 2018
Mon Jun 11 00:00:00 CEST 2018 - Thu Jun 14 23:59:59 CEST 2018

Plenarna sjednica

Plenarna sjednica
Izložba
Ostalo
SOCIAL MEDIA
 

POVRATNE INFORMACIJE

Podijelite s nama vaše mišljenje o našim stranicama.

Pošaljite e-poštu
 .

GALERIJA FOTOGRAFIJA