skip to content

Apsilankykite Europos Parlamente!

Atvykite ir dalyvaukite!
 
Apsilankykite Europos ParlamenteGalimybės apsilankyti Europos Parlamente Briuselyje, Strasbūre ir Liuksemburge, įskaitant vizitus plenarinių posėdžių salėse, Parlamentariumo lankytojų centre ir Europos istorijos namuose  

Europos Parlamentas įsikūręs Strasbūre, Briuselyje ir Liuksemburge. Dauguma plenarinių sesijų vyksta Strasbūre, nors pagrindiniai Europos Parlamento narių biurai yra Briuselyje, o dalis administracijos dirba Liuksemburge.

Apsilankymas Europos Parlamente – puikus būdas sužinoti, kaip dirba Europos Sąjungos piliečių vienintelė tiesiogiai išrinkta institucija ir kokį poveikį ji daro visoje Europoje ir pasaulyje.

Europos Parlamente Briuselyje galima daug pamatyti ir nuveikti: apžiūrėti plenarinių posėdžių salę, apsilankyti šiuolaikiškajame lankytojų centre Parlamentariume, sudalyvauti vaidmenų žaidime ar patyrinėti praeitį greit duris atversiančiuose Europos istorijos namuose. Šie vizitai skirti parodyti ir paaiškinti, kaip dirba Europos Parlamentas, kaip jis atsirado ir ką veikia Europos Sąjungos piliečių labui. Jie visiškai nieko nekainuoja ir beveik visi rengiami visomis 24-iomis oficialiosiomis ES kalbomis.

Be to, galima apsilankyti Strasbūro plenarinių posėdžių salėje, kur vyksta dauguma plenarinių sesijų. Strasbūre taip pat vyksta pagal mokykloms skirtą programą „Euroscola“ numatyti užsiėmimai. Kelionę į Europos Parlamentą puikiai papildys vizitas į gretimame Širmeke esančią Elzaso-Mozelio regiono atminimo vietą.

Liuksemburge galite išvysti pirmąją specialiai suprojektuotą Europos Parlamento plenarinių posėdžių salę ir kitus pastatus.

 

RENGINIAI IR PARODOS

Sužinokite, kas vyksta Europos Parlamente!

DIVE INTO EUROPEAN CINEMA Brussels - 12-10-2016 - 29-01-2017

-Informacija pateikiama tik anglų kalba- For the last 10 years, the LUX Film Prize has been celebrating the role of European cinema in shaping our societies and sparking debate on major issues. Many events will be organised to celebrate this anniversary, among which is an exhibition about the prize on show in the Parlamentarium until January, detailing its evolution and some of the 100 remarkable films the prize has featured.

FOTOGALERIJA

 
SOCIAL MEDIA
 
EP pirmininkas
Europos Parlamentas Jūsų laukia ir Briuselyje, ir Strasbūre, ir Liuksemburge, tad apie jo vaidmenį ir darbą galite sužinoti pačiais įvairiausiais būdais.

Visose ES šalyse veikia Europos Parlamento informacijos biurai, kuriuose lankytojai gali gauti informacijos ir pasiteirauti apie Parlamento veiklą.

Kad ir kur mus lankytumėte, linkiu Jums puikių įspūdžių Europos Parlamente – bendruose 507 milijonų europiečių namuose!
Europos Parlamento Pirmininkas
Martin Schulz
 

DARBOTVARKĖ

Plenarinė sesija
Paroda
Kita
SOCIAL MEDIA
 

KAIP MUS RASTI

Informaciją apie tai, kaip atvykti į konkrečią Europos Parlamento vietą, galima rasti kiekvienai iš jų skirtame puslapyje.

ATSILIEPIMAI

Norite parašyti atsiliepimą apie naują interneto svetainę?

Siųsti e. laišką
 .