skip to content
 

Sveiki atvykę į Europos stotį!

Čia prasideda jūsų vizitas Europos Parlamente.
 

2016 m. rudenį buvusi stotis „Brussels-Luxembourg“ bus pertvarkyta į Europos Parlamento lankytojų informacijos centrą Briuselyje. Europos stotyje lankytojams bus teikiama visa reikiama informacija apie tai, ką Briuselyje galima pamatyti ir nuveikti.

Čia galėsite susiplanuoti ir užsisakyti apsilankymą Europos Parlamente. Vis dėlto išsamią informaciją siūlome susirasti internete, nes kai kurias ekskursijas reikia rezervuoti iš anksto.

Europos stotyje, kurioje bus įrengtas interaktyvus trimatis modelis ir stalai su jutikliniais ekranais, dar daugiau sužinosite apie Europos Parlamento istoriją Briuselyje, jo pastatus ir netgi kai kuriuos garsius svečius.

 .
 .

BRISELĒ NEPALAIDIET GARĀM

 .
Atraskite Europos Parlamento lankytojų centrą!
 
Vieta diskusijoms apie Europos istoriją, jos apmąstymams, su ja susijusiems svarstymams.
Explore the European Parliament (EN only)

 .

VAIZDO TINKLARAŠTININKAI ATVYKSTA Į BRIUSELĮ

Nėra geresnio būdo sužinoti, ką siūlo Europos Parlamentas, nei tai patirti pačių lankytojų akimis. Pasižiūrėkite toliau pateiktą vaizdo įrašą ir sužinosite, kaip keturi vaizdo tinklaraštininkai buvo pakviesti į Briuselį, kad atvirai papasakotų apie apsilankymą Europos Parlamente.

 .

Daugiau apie tai, ką galima rasti Europos Parlamento komplekse Briuselyje, sužinosite spustelėję nuorodas puslapio viršuje arba pasižiūrėję visus vaizdo įrašus!

 
 .

JŪSŲ KIŠENINIS EUROPOS PARLAMENTO VADOVAS

Kelionę organizuosite lengviau, jei naudositės kišeniniu Europos Parlamento vadovu, kuris apima išsamią informaciją apie visą Europos Parlamento siūlomą veiklą. Vadovas prieinamas visomis oficialiosiomis ES kalbomis. Į jį taip pat įtrauktas žemėlapis, kuris padės susiorientuoti įvairiuose pastatuose. Kišeninį vadovą rasite visuose visuomenei atviruose pastatuose, be to, jį galima atsisiųsti internetu.

 .
 .

EUROPOS PARLAMENTO INFORMACIJOS BIURAS BELGIJOJE

Europos Parlamento informacijos biuras Belgijoje sieja Europos Parlamentą ir Belgijos visuomenę, spaudą, kultūros organizacijas bei švietimo institucijas ir apskritai visus, kurie domisi Europos reikalais ir Europos Parlamento bei jo narių veikla.

Europos Parlamento informacijos biuras Belgijoje veikia buvusios stoties „Brussels-Quartier Léopold“ pastate. Apsilankykite Europos Parlamento informacijos biuro Belgijoje svetainėje ir sužinokite daugiau apie jo siūlomą veiklą. Europos Sąjungoje ir Vašingtone (Kolumbijos apyg.) veikia dar 35 informacijos biurai. Daugiau informacijos apie Europos Parlamento informacijos biurus rasite skirsnyje „Šalia Jūsų“.

 

DARBOTVARKĖ

Plenarinė sesija
Paroda
Kita

KAIP MUS RASTI

STATION EUROPE
Place du Luxembourg 100
B-1047 Brussels
Belgium

Traukinys

Europos Parlamentas Briuselyje yra šalia stoties „Brussels-Luxembourg“.

Belgijos geležinkelių bendrovės svetainė

Autobusas

Prie Europos Parlamento stoja autobusai Nr. 22, 27, 34, 38, 64, 80 ir 95.
Susisiekti su Briuselio oro uosto galima autobusais Nr. 12 ir 21.

Metro

Artimiausios stotelės: „Maelbeek“ ir „Schuman“ (1 ir 5 linijos) bei „Trône“ (2 ir 6 linijos).

Briuselio viešasis transportas

KONTAKTAI

Turite klausimų, atsiliepimų? Parašykite mums e. paštu!

Siųsti e. laišką

SOCIAL MEDIA