Lankymasis Europos Parlamente

Europos Parlamento Lankytojų centras
Briuselis

Mūsų Lankytojų centre Briuselyje sužinokite apie Europos Parlamentą tai, ko dar nežinojote. Žiūrėdami į dinamišką ir interaktyvų daugialypės terpės ekraną išgirsite pasakojimą apie Europos integraciją ir apie tai, kokią įtaką ji daro mūsų kasdieniam gyvenimui.

Briuselis

Kviečiame apsilankyti plenarinėje posėdžių salėje ir sužinoti apie Europos Parlamentą naudojantis garso ir vaizdo gidu.
Strasbūre galite stebėti diskusijas, vykstančias plenarinės sesijos metu.

Briuselis

Įsivaizduokite, kad esate EP narys. Taip sužinosite, kaip veikia Europos demokratiškai renkama institucija.
Žaisdami mokiniai dalyvauja tarpusavio derybose ir diskutuoja apie tai, kokią ateitį jie norėtų sukurti Europai. Šis žaidimas skirtas vidurinių mokyklų mokiniams. Jis rengiamas Briuselio Parlamentariume

Briuselis / Strasbūras

Parlamento darbuotojas jums gyvai papasakos apie Parlamentą ir palydės iki plenarinių posėdžių salės — tai puikus būdas sužinoti svarbiausią informaciją apie Europos Parlamentą, aplankyti plenarinių posėdžių salę ir galbūt stebėti vykstančias diskusijas.

 

Europos Parlamente rengiamos parodos, čia vyksta įvairūs renginiai. Kviečiame atrasti Europos turtus parodose "Susivieniję įvairovėje". Mūsų įvairiems renginiams skirtoje salėje taip pat vyksta viešos diskusijos ir knygų pristatymai.

 
Parlamentariumas / Ekskursija po posėdžių salę ir trumpas pokalbis grupėms / Vaidmenų žaidimas / Individuali ekskursija po posėdžių salę

Briuselis — Europos Sąjungos širdis. Čia įsikūrusi ES Taryba, Komisija, antroji Parlamento darbo vieta bei daug kitų ES institucijų ir įstaigų. Praleiskite bent pusvalandį ES kvartale ir pajausite atmosferą, kuria jis alsuoja, — kostiumai, juodi automobiliai, kava išsinešti ir TV naujienų laidose matyti veidai. Visa tai čia!

Ekskursija pavieniams lankytojams ir grupėms po posėdžių salę / Euroscola

Strasbūras yra oficiali Europos Parlamento buveinė. Čia kiekvieną mėnesį renkasi europarlamentarai ir keturias dienas diskutuoja bei balsuoja plenariniuose posėdžiuose. Kviečiame lankytojus sužinoti daugiau maždaug valandos trukmės informatyvioje paskaitoje.

Liuksemburgas

Jei norite apžiūrėti Europos Parlamento pastatus Liuksemburge, prašom kreiptis į Liuksemburgo Informacijos biurą:

European Parliament

Bureau d'Information de Luxembourg
7, rue du Marché-aux-Herbes
L-2929 LIUKSEMBURGAS

00352/4300 22704

Parlamentas jūsų šalyje

Kreipkitės į vieną iš Europos Parlamento Informacinių biurų:

 
Tools
EP pirmininkas
Informacija ir žinios prisideda prie mūsų visapusiško dalyvavimo demokratinėje visuomenėje. Europos Parlamentas siekia atverti savo duri Europos piliečiams, siekiant, kad visuomenė geriau žinos ir supras savo atstovų - Europos Parlamento narių - darbą. Noriu pasveikinti jus šiame skyriuje, kuris skirtas apsilankymams mūsų institucijoje - Europos Parlamente.

Nesvarbu, Briuselyje ar Strasbūre, Europos Parlamentas sveikina Jus ir kviečia sužinoti daugiau apie savo veiklą ir apsilankyti plenarinių posėdžių salėje, kur galima išgirsti visų europiečių balsą ir kur priimami bendri ES įstatymai. Jei lankotės Briuselyje, taip pat prašome pasinaudoti galimybe ir patirti Europos demokratijos procesus Parlamentariume - Europos Parlamento lankytojų centre.

Tikiuosi, Jums tikrai patiks apsilankymas Europos Parlamente, kuriame atstovaujama 500 milijonų europiečių ir kalbama 24 kalbomis!
Pagarbiai,
Martin Schulz
Europos Parlamento pirmininkas
 

Jūsų kišeninis Europos Parlamento vadovas (Briuselis)

Atvykite ir tapkite jo dalimi!

Socialiniai tinklai