skip to content

Eiropas Parlamenta apmeklēšana

Nāc un iepazīsti!
 
Eiropas Parlamenta apmeklēšanaIespējas apmeklēt Eiropas Parlamentu Briselē, Strasbūrā un Luksemburgā, tostarp plenārsēžu zāles, apmeklētāju centru „Parlamentarium” un Eiropas vēstures namu.  

Eiropas Parlamentam ir trīs darba vietas — Strasbūrā, Luksemburgā un Briselē. Kaut arī Eiropas Parlamenta deputātu biroji atrodas Briselē, lielākā daļa plenārsēžu notiek Strasbūrā, bet Luksemburga ir mājvieta daudzām administratīvām struktūrām.

Eiropas Parlamenta apmeklējums ir lielisks veids, kā iepazīt Parlamenta darbu, uzzināt kā Eiropas Savienības iedzīvotāji var paust savu viedokli, un izprast Parlamenta ietekmi gan Eiropā, gan citviet pasaulē.

Ļoti plašas iespējas šajā ziņā ir Briselē, kur, piemēram, var apmeklēt sēžu zāli, novatorisko Apmeklētāju centru “Parlamentarium”, piedalīties lomu spēlē vai uzzināt par pagātnes notikumiem, kurus savās izstāžu zālēs skaidros Eiropas vēstures nams, kas drīzumā vērs durvis apmeklētājiem. Šo pasākumu mērķis ir parādīt un izskaidrot interesentiem Eiropas Parlamenta darbības principus un tā izveides vēsturiskos aspektus un pastāstīt ko tas dara Eiropas Savienības iedzīvotāju labā. Visi apmeklējumi ir bez maksas, un lielākā daļa informācijas pieejama visās 24 oficiālajās ES valodās.

Ir iespējams apmeklēt arī sēžu zāli Strasbūrā, kur notiek lielākā daļa plenārsēžu un kur tiek īstenota skolu jaunatnei paredzētā programma Euroscola. Eiropas Parlamenta apmeklējumu var papildināt ar braucienu uz netālu esošo Elzasas–Mozeles memoriālu Širmekā.

Luksemburgā ir iespēja apskatīt pirmo Eiropas Parlamenta sēžu zāli un citas Parlamenta ēkas.

JAUNUMI

 

PASĀKUMI UN IZSTĀDES

Uzziniet, kas notiek Eiropas Parlamentā!

DIVE INTO EUROPEAN CINEMA Brussels - 12-10-2016 - 29-01-2017

-Teksts pieejams tikai angļu valodā- For the last 10 years, the LUX Film Prize has been celebrating the role of European cinema in shaping our societies and sparking debate on major issues. Many events will be organised to celebrate this anniversary, among which is an exhibition about the prize on show in the Parlamentarium until January, detailing its evolution and some of the 100 remarkable films the prize has featured.

FOTOATTĒLU GALERIJA

 
SOCIAL MEDIA
 
Eiropas Parlamenta priekšsēdētājs
Eiropas Parlamenta apmeklētāji, esiet sveicināti šajā tīmekļa vietnē!

Eiropas Parlaments uzaicina jūs uz savām darba vietām Briselē, Strasbūrā un Luksemburgā, piedāvājot dažādos veidos uzzināt par Parlamenta funkcijām un darbu.

Visās ES dalībvalstīs darbojas Eiropas Parlamenta informācijas biroji, kurus interesenti var apmeklēt, lai saņemtu informāciju un atbildes uz jautājumiem par Parlamenta darbību.

Neatkarīgi no tā, kuru no trim darba vietām izlemsiet apmeklēt, novēlu jums patīkamu viesošanos Eiropas Parlamentā, kas pārstāv 507 miljonu Eiropas iedzīvotāju intereses!
Martins Šulcs,
Eiropas Parlamenta priekšsēdētājs
 

PASĀKUMU KALENDĀRS

PLENĀRSĒDE

Strasbūra
Mon Jan 18 00:00:00 CET 2016 - Thu Jan 21 00:00:00 CET 2016
Mon Feb 01 00:00:00 CET 2016 - Thu Feb 04 00:00:00 CET 2016
Mon Mar 07 00:00:00 CET 2016 - Thu Mar 10 00:00:00 CET 2016
Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2016 - Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2016
Mon May 09 00:00:00 CEST 2016 - Thu May 12 00:00:00 CEST 2016
Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2016 - Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2016
Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2016 - Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2016
Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2016 - Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2016
Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2016 - Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2016
Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2016 - Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2016
Mon Nov 21 00:00:00 CET 2016 - Thu Nov 24 00:00:00 CET 2016
Mon Dec 12 00:00:00 CET 2016 - Thu Dec 15 00:00:00 CET 2016
Mon Jan 16 00:00:00 CET 2017 - Thu Jan 19 00:00:00 CET 2017
Mon Feb 13 00:00:00 CET 2017 - Thu Feb 16 00:00:00 CET 2017
Mon Mar 13 00:00:00 CET 2017 - Thu Mar 16 00:00:00 CET 2017
Mon Apr 03 00:00:00 CEST 2017 - Thu Apr 06 00:00:00 CEST 2017
Mon May 15 00:00:00 CEST 2017 - Thu May 18 00:00:00 CEST 2017
Mon Jun 12 00:00:00 CEST 2017 - Thu Jun 15 00:00:00 CEST 2017
Mon Jul 03 00:00:00 CEST 2017 - Thu Jul 06 00:00:00 CEST 2017
Mon Sep 11 00:00:00 CEST 2017 - Thu Sep 14 00:00:00 CEST 2017
Mon Oct 02 00:00:00 CEST 2017 - Thu Oct 05 00:00:00 CEST 2017
Mon Oct 23 00:00:00 CEST 2017 - Thu Oct 26 00:00:00 CEST 2017
Mon Nov 13 00:00:00 CET 2017 - Thu Nov 16 00:00:00 CET 2017
Mon Dec 11 00:00:00 CET 2017 - Thu Dec 14 00:00:00 CET 2017

Plenārsēde

Plenārsēde
Izstāde
Citi notikumi
SOCIAL MEDIA
 

KĀ NOKĻŪT?

Informācija, par to, kā nokļūt līdz dažādām Eiropas Parlamenta ēkām, ir pieejama katras attiecīgās darba vietas tīmekļa lapā.

FEEDBACK

Want to give a feedback about the new version of the website?

Send email
 .