skip to content
 

Esiet sveicināti Eiropas stacijā!

Šī ir vieta, kur sāksies Eiropas Parlamenta apmeklējums.
 

2016. gada rudenī bijusī Luksemburgas stacijas ēka Briselē tiks pārveidota par Eiropas Parlamenta apmeklētāju Briseles informācijas centru. Eiropas stacijā apmeklētājiem tiks sniegta visa nepieciešamā informācija par to, kas Briselē ir apskatāms un darāms.

Jums būs iespēja plānot un rezervēt Eiropas Parlamenta apmeklējumu. Iesakām izpētīt sīkāku informāciju dažādās tīmekļa vietnēs, jo daži apmeklējumi ir jārezervē iepriekš.

Eiropas stacijā būs interaktīvi trīsdimensiju modeļi un skārienjutīgi galdi, kas ļaus jums uzzināt sīkāku informāciju gan par Eiropas Parlamenta vēstures aizsākumiem Briselē un tā ēkām, gan par dažiem ievērojamiem cilvēkiem, kas apmeklējuši Parlamentu.

 .
 .

BRISELĒ NEPALAIDIET GARĀM

 .
Iepazīstiet Eiropas Parlamenta Apmeklētāju centru “Parlamentarium”!
Eiropas demokrātijas apliecinājums

 
Vieta, kur apspriest, jautāt un pārdomāt Eiropas vēsturi
Explore the European Parliament (EN only)

 .

VIDEOBLOGERI IERODAS BRISELĒ

Par to, ko var uzzināt Eiropas Parlamentā, vislabāk var pastāstīt tie cilvēki, kas to ir jau apmeklējuši. Noskatieties videomateriālu, lai uzzinātu, ko par savu Briseles un Eiropas Parlamenta apmeklējumu stāsta četri videoblogeri.

 .

Lai uzzinātu vairāk par to, ko var apskatīt Eiropas Parlamenta ēku kompleksā Briselē, noklikšķiniet uz lapas augšējā daļā norādītajām saitēm vai arī skatiet visus video!

 
 .

ĪSS CEĻVEDIS PAR EIROPAS PARLAMENTU

Lai būtu vieglāk saplānot apmeklējumu, jūs bez maksas varat saņemt īsu ceļvedi par Eiropas Parlamentu un uzzināt par visiem pasākumiem, ko tas piedāvā. Ceļvedis ir pieejams visās ES oficiālajās valodās, un tajā ir karte, kurā atzīmētas dažādas Parlamenta ēkas. Ceļvedi var saņemt visās publiski pieejamās ēkās, un to var arī lejupielādēt.

 .
 .

EIROPAS PARLAMENTA INFORMĀCIJAS BIROJS BEĻĢIJĀ

Eiropas Parlamenta Informācijas birojs Beļģijā ir kontaktpunkts Eiropas Parlamenta sadarbībai ar Beļģijas sabiedrību, presi, kultūras organizāciju un izglītības iestāžu pārstāvjiem un ikvienu, kam ir interese par Eiropas jautājumiem un Eiropas Parlamenta un tā deputātu darbību.

Eiropas Parlamenta Informācijas birojs Beļģijā atrodas bijušajā Leopolda stacijas ēkā Briselē. Ieskatieties Eiropas Parlamenta Informācijas biroja Beļģijā tīmekļa lapā, lai uzzinātu par tā piedāvātajiem pasākumiem. Pavisam ir izveidoti 35 informācijas biroji, kas darbojas Eiropas Savienībā un Vašingtonā. Sīkāka informācija par Eiropas Parlamenta informācijas birojiem ir pieejama sadaļā “Jūsu tuvumā”.

 

PASĀKUMU KALENDĀRS

Plenārsēde
Izstāde
Citi notikumi

KĀ NOKĻŪT?

STATION EUROPE
Place du Luxembourg 100
B-1047 Brussels
Belgium

Vilciens

Vistuvāk Eiropas Parlamentam atrodas Briseles Luksemburgas stacija.

Beļģijas dzelzceļš

Autobusi

Pie Eiropas Parlamenta pietur autobusi Nr. 22, 27, 34, 38, 64, 80 un 95.
Autobusi Nr. 12 un 21 brauc arī uz Briseles lidostu.

Metro

Eiropas Parlamentā var nokļūt ar 1. un 5. līnijas metro, izkāpjot tam tuvākajās pieturās Maelbeek vai Schuman, un ar 2. un 6. līnijas metro, izkāpjot pieturā Trône.

Sabiedriskais transports Briselē

SAZINĀŠANĀS

Vai jums ir kādi jautājumi? Vai vēlaties sniegt atsauksmi? Nosūtiet e-pastu!

Nosūtīt e-pastu

SOCIAL MEDIA