Apmeklēt Eiropas Parlamentu

Pēc konsultācijām ar Eiropas Parlamenta drošības dienestiem, kā arī ar reģionālām un nacionālām iestādēm, un atbilstoši Briselē pieņemamiem mēriem pie 3. uzmanības līmeņa, visas viesu aktivitātes un pakalpojumi Briselē norit normālā režīmā.

Papildu informācija:
"Apciemojiet Briseli" vietne par drošību Briselē | Sabiedriskais tranpsorts Briselē | Briseles nacionālā lidosta

European Parliament

Come and be part of it
 

Eiropas Parlaments atrodas Strasbūrā, Luksemburgā un Briselē.  Strasbūrā norit vairākums plenārsēžu, kamēr Eiropas Parlamenta deputātu kabineti atrodas Briselē. Luksemburga ir mājvieta daļai no Parlamenta administrācijas.

Eiropas Parlamenta apmeklējums ir ideāls veids, kā vairāk uzzināt par tā darbu kā Eiropas Savienības pilsoņu tautas balsi, un tā ietekmi Eiropā un pasaulē.

Ir ļoti daudz, ko redzēt Briselē Eiropas Parlamentā , vai tas būtu plenārsēžu zāles apmeklējums (Sēžu zāles apmeklējumi un semināri grupām || Individuāls sēžu zāles apmeklējums), vai novatoriskā Parlamentarium iepazīšana, kur var piedalīties Parlamenta simulācijas spēlē, kā arī uzzināt par ES vēsturi ilgi gaidītājā Eiropas Vēstures mājā. Šīs aktivitates ir domātas, lai atspoguļotu parlamenta darbu, tā izcelsmi  un kā tas ietekmē ikkatru Eiropas Savienības pilsoni.  Visas šīs ir bezmaksas aktivitātes, un gandrīz visas ir pieejamas katrā no 24 Eiropas Savienības  valodām.

Tāpat ir iespējams arī apmeklēt plenārsēžu zāli Strasbūrā, kur notiek vairākums no  EP plenārsēdēm, kā arī šeit ir mājvieta Parlamenta programmai skolām - Euroscola.

 

EP Spotter

Explore the European Parliament

Download EP Spotter on your smartphone and explore the European Parliament in Brussels! Discover what there is to do, as well as a little about the rich history of the campus' buildings, as your smartphone guides you on your very own personal tour (Available in English only).

Get the app for iOS | | Get the app for Android

 
 

Events and Exhibitions

Find out what's going on at the European Parliament!

HEMICYCLE VISIT - BRUSSELS

Discover the hemicycle this summer!
Brussels

To meet increased demand over the summer, new opening times will give individual visitors more chances than ever to see the Hemicycle with the help of a multimedia guide. No advance booking is required.

Read more...

EUROPA EXPERIENCE

The exhibition in the European House Berlin
Berlin

Experience Europe at the heart of Berlin! The exhibition EUROPA EXPERIENCE will take you on a journey through the history, politics and daily life of the European Union. Participate in a plenary session of the European Parliament in the 360° cinema and discover how you can shape European politics!

Read more...

SEARCHING FOR BEAUTY

What does beauty mean for you?
Brussels

From 8 July until 18 September Parlamentarium is hosting a multimedia temporary exhibition on what beauty means to us now, in Europe and around the world.

Share your visions on beauty around you and get them displayed in the exhibition too!

Discover more...

AROUND EUROPE ON 28 PLATES

Taste Europe's diversity
Brussels

On 22 June, journey around Europe from the comfort of your plate as each Member State of the European Union serves up the finest dishes that their national cuisine has to offer.

From 12pm until 7pm, get a taste of Europe for free on the Esplanade and see how many countries you can visit.

 
Parlamentarium/ Lekcijas un sēžu zāles apmeklējumi grupām

Brisele ir Eiropas Savienības centrs. Briselē atrodas Eiropas Savienības Padome, Komisija, Parlaments un daudzas citas Eiropas iestādes. Pietiek ES ēku kvartālā pavadīt vien pusstundu, lai sajustu īpašo gaisotni — lietišķa atmosfēra, eleganti uzvalki, spoži auto un TV ziņās redzētas sejas. Tas viss ir tieši šeit!

Plenārsēžu zāles apmeklējums grupām un atsevišķiem apmeklētājiem / Euroscola

Eiropas Parlamenta oficiālā mītne ir Strasbūrā. Katru mēnesi deputāti šeit pulcējas četras dienas, lai balsotu un debatētu sanāksmēs, kuras sauc par plenārsēdēm.
Mēs aicinām apmeklētājus uzzināt vairāk, piedaloties aptuveni vienu stundu ilgā informatīvā diskusijā.

Luksemburga

Lai apmeklētu EP darbavietu Luksemburgā, lūdzam sazināties ar Luksemburgas Informācijas biroju:

Bureau d'Information de Luxembourg

7, rue du Marché-aux-Herbes
L-2929 LUXEMBOURG

00352/4300 22704

Informācija par Parlamentu Jūsu valstī

Sazinieties ar kādu no Eiropas Parlamenta informācijas birojiem

 
Tools
Priekšsēdētāja uzruna
Informācija un zināšanas dod iespēju, lai mēs varētu pilnvērtīgi iesaistīties demokrātiskā sabiedrībā. Eiropas Parlaments vēlas vērt durvis Eiropas pilsoņiem, lai sabiedrība vairāk uzzinātu un labāk izprastu savu pārstāvju - Eiropas Parlamenta deputātu - darbu.

Es jūs laipni lūdzu šajā sadaļā, kura ir veltīta informācijai par mūsu iestādes - Eiropas Parlamenta - apmeklēšanu. Gan Briselē, gan Strasbūrā Parlaments jūs laipni gaida un aicina jūs uzzināt vairāk par Parlamenta nozīmi un darbu, kā arī apmeklēt plenārsēžu zāli, kur ir dzirdamas visu eiropiešu balsis un kur tiek veidoti kopēji ES likumi. Ja jūs esat Briselē, lūdzu, izmantojiet iespēju redzēt Eiropas demokrātiju no iekšienes "Parlamentarium" - Eiropas Parlamenta Apmeklētāju centrā.

Es ceru, ka jums patiešām patiks Eiropas Parlamenta apmeklējums - Parlaments pārstāv 500 miljonu eiropiešu, un te runā 24 oficiālajās valodās!
Ar cieņu
Martin Schulz
Eiropas Parlamenta priekšsēdētājs
 

Īss ceļvedis Eiropas Parlamentā (Brisele)

Nāc un iepazīsti!

Sociālie mediji