Apmeklēt Eiropas Parlamentu

Apmeklētāju centrs "Parlamentarium"
Brisele

Iepazīstiet Eiropas Parlamentu pavisam jaunā veidā! Ar dinamisku un interaktīvu multivides displeju palīdzību Briselē izveidotā Apmeklētāju centra "Parlamentarium" apmeklētāji varēs iepazīties ar vienotās Eiropas veidošanu un to, kā tā ietekmē mūsu ikdienu.

Brisele

Jūs iesiet laipni lūgti apmeklēt Plenārsesiju zāli un saņemt informāciju par Eiropas Parlamentu, izmantojot pārnēsājamos multimediju gidus.
Strasbūrā Jūs variet apmeklēt debates plenārsesiju laikā.

Brisele

Iejūtaties Eiropas Parlamenta deputāta lomā un gūstiet ieskatu par to, kā darbojas Eiropas demokrātiski vēlētā iestāde.
Kā īstā Parlamentā, varēsiet debatēt un apspriesties ar citiem skolēniem, lai vienotos par to, kādu Eiropas nākotni veidot. Lomu spēle ir paredzēta vidusskolēnu grupām un notiek Apmeklētāju centrā "Parlamentarium" Briselē.

Brisele / Strasbūra

Parlamenta darbinieka sniegtais interesantais stāstījums un sēžu zāles apmeklējums viņa vadībā ir lielisks veids, kā uzzināt pašu būtiskāko nformāciju par Eiropas Parlamentu, apskatīt sēžu zāli un, iespējams, vērot debašu norisi.

 

Eiropas Parlamenta Apmeklētāju centrā "Parlamentarium" notiek dažādi pasākumi un izstādes. Aicinām Jūs iepazīt Eiropas bagātības, apskatot izstādes par tēmu "Vienoti daudzveidībā"! Daudzfunkcionālajā centrā notiek arī grupu diskusijas un grāmatu prezentācijas.

 
Parlamentarium/ Lekcijas un sēžu zāles apmeklējumi grupām

Brisele ir Eiropas Savienības centrs. Briselē atrodas Eiropas Savienības Padome, Komisija, Parlaments un daudzas citas Eiropas iestādes. Pietiek ES ēku kvartālā pavadīt vien pusstundu, lai sajustu īpašo gaisotni — lietišķa atmosfēra, eleganti uzvalki, spoži auto un TV ziņās redzētas sejas. Tas viss ir tieši šeit!

Plenārsēžu zāles apmeklējums grupām un atsevišķiem apmeklētājiem / Euroscola

Eiropas Parlamenta oficiālā mītne ir Strasbūrā. Katru mēnesi deputāti šeit pulcējas četras dienas, lai balsotu un debatētu sanāksmēs, kuras sauc par plenārsēdēm.
Mēs aicinām apmeklētājus uzzināt vairāk, piedaloties aptuveni vienu stundu ilgā informatīvā diskusijā.

Luksemburga

Lai apmeklētu EP darbavietu Luksemburgā, lūdzam sazināties ar Luksemburgas Informācijas biroju:

Bureau d'Information de Luxembourg

7, rue du Marché-aux-Herbes
L-2929 LUXEMBOURG

00352/4300 22704

Informācija par Parlamentu Jūsu valstī

Sazinieties ar kādu no Eiropas Parlamenta informācijas birojiem

 
Tools
Priekšsēdētāja uzruna
Informācija un zināšanas dod iespēju, lai mēs varētu pilnvērtīgi iesaistīties demokrātiskā sabiedrībā. Eiropas Parlaments vēlas vērt durvis Eiropas pilsoņiem, lai sabiedrība vairāk uzzinātu un labāk izprastu savu pārstāvju - Eiropas Parlamenta deputātu - darbu.

Es jūs laipni lūdzu šajā sadaļā, kura ir veltīta informācijai par mūsu iestādes - Eiropas Parlamenta - apmeklēšanu. Gan Briselē, gan Strasbūrā Parlaments jūs laipni gaida un aicina jūs uzzināt vairāk par Parlamenta nozīmi un darbu, kā arī apmeklēt plenārsēžu zāli, kur ir dzirdamas visu eiropiešu balsis un kur tiek veidoti kopēji ES likumi. Ja jūs esat Briselē, lūdzu, izmantojiet iespēju redzēt Eiropas demokrātiju no iekšienes "Parlamentarium" - Eiropas Parlamenta Apmeklētāju centrā.

Es ceru, ka jums patiešām patiks Eiropas Parlamenta apmeklējums - Parlaments pārstāv 500 miljonu eiropiešu, un te runā 24 oficiālajās valodās!
Ar cieņu
Martin Schulz
Eiropas Parlamenta priekšsēdētājs
 

Īss ceļvedis Eiropas Parlamentā (Brisele)

Nāc un iepazīsti!

Sociālie mediji