Programa „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“ (MEPA)

Programa „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“ – tai būdas pagilinti žinias apie ES parlamentinę demokratiją, Europos Parlamento vaidmenį ir ES vertybes. Programa skirta gimnazijų ir profesinių mokyklų auklėtiniams, nepriklausomai nuo jų pasirengimo, kilmės ir šalies. Programoje dalyvaujantiems jaunuoliams suteikiama galimybė suprasti, kokias teises turi ES piliečiai, ir sužinoti, kaip galima aktyviai dalyvauti ES demokratiniuose procesuose. Šioje svetainėje rasite visą informaciją apie programą bei joje dalyvaunačias mokyklas. Čia pateikiama ir mokiniams skirta programos mokomoji medžiaga.

Apie programą

Pagilinkite žinias apie ES parlamentinę demokratiją, organizuokite su ES susijusias pratybas bei jose dalyvaukite ir bendraukite su savo bendruomene bei Europos Parlamento nariais. Visa tai siūlo ši programa.

Daugiau apie programą

Mokyklų žemėlapis

Sužinokite apie savo šalies ir visos ES mokyklas, kurios dalyvauja šioje programoje. Suvieniję jėgas galite populiarinti ES parlamentinę demokratiją, dalintis geriausia praktika ir būti aktyvūs savo bendruomenėse.

Ieškoti ambasadorių mokyklų

Mokomoji medžiaga

Viskas, ką visada norėjote sužinoti apie ES: jos valstybės narės, istorija, vertybės ir poveikis jūsų kasdieniam gyvenimui. Sužinokite daugiau apie melagingas naujienas, pasitikrinkite žinias naudodamiesi internetine viktorina ir tapkite Europos Parlamento nariu žaisdami vaidmenų žaidimą.

Mokomoji medžiaga išsamiai

Dalyvaukite

Sužinokite, kaip dalyvauti kitose ES jaunimui skirtose veiklose, tokiose kaip Euroscola, Europos jaunimo renginys (EYE), „Erasmus+“, Karolio Didžiojo jaunimo premijos konkursas, Europos jaunimo idėjų platforma ir kt.

Pasidomėkite kita ES jaunimo veikla

Mokyklos ambasadorės jūsų šalyje

Pasidomėkite MEPA programa ir kitomis jaunimo programomis savo šalyje bei gaukite naujausias žinias, informaciją ir pranešimus apie šalimais vykstančius renginius ir iniciatyvas, susijusias su ES.

Europos Parlamento biurų šalyse interneto svetainės

Apsilankykite mūsų „Facebook“ puslapyje ir prisijunkite prie Ambasadorių mokyklų tinklo

Pasidomėkite mūsų „Facebook“ puslapiu

Mokyklų ambasadorių tinklo puslapis