Iesaistieties citās Eiropas Parlamenta programmās un pasākumos

Euroscola

Kļūstiet par deputātu uz vienu dienu un iegūstiet nozīmīgu pieredzi Eiropas Parlamentā Strasbūrā. Vidusskolēni uz vienu dienu kļūst par Eiropas Parlamenta deputātiem, uzstājoties plenārsēdē un komiteju sanāksmēs, lai diskutētu un balsotu par rezolūcijām, kas skar aktuālus jautājumus. Skolotājiem ir iespēja tikties ar kolēģiem un apmainīties viedokļiem par savu praksi un pieredzi klasē.

Uzziniet vairāk par Euroscola Atvērt jaunā logā

Eiropas Jaunatnes dienas

Tiecieties un iedvesmojiet cits citu. Eiropas Jaunatnes dienas (EYE) ir pasākums, kura laikā Eiropas Parlamentā Strasbūrā sapulcējas tūkstošiem jauniešu gan no visas Eiropas Savienības, gan citām valstīm, lai veidotu savu priekšstatu un dalītos idejās par Eiropas nākotni. Tā ir unikāla iespēja jauniem cilvēkiem vecumā no 16 līdz 30 gadiem sapulcēties Eiropas demokrātijas sirdī, iedvesmot citam citu un apmainīties viedokļiem ar ekspertiem, aktīvistiem, ietekmes veidotājiem un lēmumu pieņēmējiem.

Apmeklēt EYE tīmekļa vietni Atvērt jaunā logā

Eiropas Jaunatnes Kārļa Lielā balva

Vai jūs varētu būt nākamais balvas ieguvējs? Eiropas jaunatnes Kārļa Lielā balva tiek piešķirta jauniem cilvēkiem vecumā no 16 līdz 30 gadiem, kuri iesniedz projektus, kas veicina izpratni par notiekošo Eiropā un starptautiskā mērogā, veicina kopīgu skatījumu uz Eiropas identitāti un integrāciju, rāda piemēru jauniešiem, kas dzīvo Eiropā, un praksē parāda, kā eiropieši dzīvo kā vienota kopiena.

Uzziniet vairāk par šo balvu Atvērt jaunā logā

Eiropas jaunatnes idejas

Dalieties savās idejās par labāku nākotni, atbildot uz jautājumiem, kas saistīti ar šodienas aktuālajiem tematiem. Eiropas Jaunatnes idejas ir platforma, kurā notiek šī domu apmaiņa.

Apmeklējiet Eiropas Jaunatnes ideju tīmekļa vietni Atvērt jaunā logā

mēsesamkopā.eu

Pievienojies kopienai! mesesamkopa.eu ir Eiropas mēroga kopiena, kurā apvienojušies cilvēki, kas vēlas kopīgi veidot Eiropu. Tā ir Eiropas Parlamenta iniciatīva, kuras mērķis ir veidot saikni starp iedzīvotājiem, kas vēlas piedalīties konstruktīvās debatēs, veicināt ES demokrātiju un tās vērtības un aktīvi iesaistīties. Mēs plānojam regulārus jums paredzētus pasākumus tiešsaistē un dalībvalstīs.

Uzziniet vairāk par kopienu Atvērt jaunā logā

Apmeklējiet Eiropas Parlamentu

Uzziniet vairāk par Eiropas Parlamenta apmeklējumiem Briselē, Strasbūrā un arī jūsu valstī. Apmeklējiet sēžu zāli un “Parlamentarium” Briselē un Strasbūrā, Eiropas vēstures namu, Jean Monnet namu netālu no Parīzes un Europa Experience ekspozīcijas dažās dalībvalstīs.

Izpētiet dažādas iespējas apmeklētājiem Atvērt jaunā logā

Kļūstiet par stažieri

Informācija par to, kā pieteikties uz stažēšanos Eiropas Parlamentā Briselē, Luksemburgā un Strasbūrā vai tā vietējos birojos dalībvalstīs.

Uzziniet vairāk par to, kā kļūt par stažieri Atvērt jaunā logā

Erasmus+

Vai jūs vēlētos studēt ārvalstīs? Erasmus+ ir ES programma izglītības, apmācības, jaunatnes un sporta atbalstam Eiropā. Tā nodrošina iespējas vairāk nekā 4 miljoniem eiropiešu studēt, mācīties un gūt pieredzi ārvalstīs.

Apmeklējiet Erasmus+ tīmekļa vietni Atvērt jaunā logā

Eiropas Solidaritātes korpuss

Strādājiet vai veiciet brīvprātīgo darbu savā valstī vai ārvalstīs. Eiropas Solidaritātes korpuss ir jauna ES iniciatīva, kas jauniešiem paver iespējas veikt brīvprātīgo darbu vai strādāt projektos savā valstī vai ārvalstīs, sniedzot labumu kopienām un cilvēkiem visā Eiropā.

Apmeklējiet Eiropas Solidaritātes korpusa tīmekļa vietni Atvērt jaunā logā

Eiropas Brīvprātīgo humānās palīdzības korpuss

Palīdziet katastrofu skartajām kopienām. Eiropas Brīvprātīgo humānās palīdzības korpuss pulcē brīvprātīgos un organizācijas no dažādām valstīm, lai sniegtu praktisku atbalstu humānās palīdzības projektiem un palīdzētu stiprināt katastrofu skarto kopienu vietējās spējas un spēju atjaunoties.

Apmeklējiet Eiropas Brīvprātīgo humānās palīdzības korpusa tīmekļa vietni Atvērt jaunā logā

DiscoverEU

Apceļojiet Eiropu un mācieties no citām kultūrām. DiscoverEU ir ES iniciatīva, kas dod iespēju iepazīt Eiropu ar mācību pieredzi. Ceļojot galvenokārt pa dzelzceļu, jūs atklāsiet Eiropas krāšņās ainavas un pilsētu daudzveidību.

Uzziniet vairāk par DiscoverEU Atvērt jaunā logā