ELi avalik teenistus – miks just Euroopa Parlament? 

Euroopa Parlament on rahvusvaheline, mitmekeelne ja mitmekultuuriline organisatsioon, kus töötab inimesi kõikjalt Euroopast. Ainulaadse töökorralduse ja õhustikuga Euroopa Parlament pakub oma töötajatele huvitavaid ja mitmekesiseid töövõimalusi otse ELi poliitilises südames.

  • Euroopa Parlamendi kõige olulisem ülesanne on hoolitseda selle eest, et parlamenti valitud rahvaesindajatele ja kodanikele pakutavad teenused oleksid parimal võimalikul tasemel. Selleks tegeleb parlament järjest enam projektitöö ja innovatsiooniga. Euroopa Parlament on dünaamiline organisatsioon, mis otsib pidevalt uusi ja paremaid töölahendusi.

    Enamik parlamendi väiksematest tiimidest töötab harilikult ühes või kahes põhikeeles. Poliitilises tegevuses valitseb parlamendis aga mitmekeelsus ning parlamendi töötajatel on võimalik õppida ka teisi ELi keeli.

    Parlament töötab kaasaegsetes hoonetes, selle infrastruktuur toetab mitmesuguseid töölahendusi ja lisaks on töötajatele loodud suurepärased lisavõimalused, näiteks spordikeskused.

atyourservice_home_large    
 

kuidas kandideerida

Euroopa Parlamendil on ligikaudu 8000 ametnikku ja muud töötajat kõikjal Euroopas. Lugege, kuidas saada ELi ametnikuks või muud ametikohta.