Jūsų paslaugoms 

Europos Parlamentas stengiasi visų europiečių labui. Kad ir kokiu būdu domėtumėtės – ar sektumėte naujienas, ar bendradarbiautumėte su mumis, ar siųstumėte atsiliepimus – Parlamentas visuomet bus pasirengęs padėti.

Sekite informaciją 

Jums atrodo, kad Europos Parlamentas labai toli nuo Jūsų gyvenamos vietos? Naudodamiesi mūsų informaciniais puslapiais ir dokumentų tarnybomis gaukite nuolatinę informaciją apie tai, kad vyksta Parlamente. Taip pat galite kreiptis į Europos Parlamento biurą savo šalyje – ten visą informaciją gausite savo gimtąja kalba.

Būkite išklausyti 

Turite ką pasakyti? Tuomet imkitės veiksmų, kad Jūsų balsas būtų išgirstas. Jei manote, kad ten, kur gyvenate, pažeidžiami ES įstatymai, pateikite Parlamentui peticiją arba, jei Jums reikalingas tarpininkas, kreipkitės į Europos ombudsmeną. Be to, kartu su kitais galite imtis piliečių iniciatyvos ir tiesiogiai reikalauti parengti naujus įstatymus.

Dirbkite pas mus 

Jus domina galimybė iš arti susipažinti su Parlamento veikla, pavyzdžiui, ten dirbti? Pasidomėkite galimybėmis tapti mūsų kolega, stažuotoju ar sudalyvauti pažintinėje kelionėje.

Skaidrumas ir etika 

Augant Europos Parlamento svarbai ir įtakai, kaip niekad svarbu, kad europiečių interesams jis atstovautų visapusiškai atvirai ir skaidriai. Sužinokite daugiau apie tai, kaip mes dirbame.

atyourservice_home_large    
 

Apsilankykite Parlamente

Atvykite ir patys pamatysite, kaip pasiūlymai tampa teisės aktais ir kokiose srityse Jūsų Parlamento nariai turi įtakos sprendžiant klausimus dėl Europos ateities. Mes siūlome įvairią veiklą Briuselyje ir Strasbūre, taigi atvykę vieni, su savo šeima arba su grupe visada rasite sau tinkamą programą.

Apie Parlamentą

Europos Parlamentas – svarbus politinių diskusijų ir sprendimų priėmimo ES lygmeniu forumas. Europos Parlamento nariai, kuriuos tiesiogiai renka visų valstybių narių rinkėjai, atstovauja žmonių interesams.

Sutartys ir dotacijos

Vadovaujantis Europos Sąjungos bendrajam biudžetui taikomu Finansiniu reglamentu reikalaujama, kad Europos Parlamentas skelbtų viešus konkursus prekių ir paslaugų pirkimo sutartims sudaryti.