Esiet informēti! 

Vai jums šķiet, ka Eiropas Parlaments atrodas ļoti tālu no jums? Vai vēlaties uzzināt vairāk par tā darbu? Šajā sadaļā ir pieejamas vairākas iespējas iegūt labāku priekšstatu par tieši ievēlētās ES iestādes darbu.

    

Sociālie mediji

Sazināties ar mums varat pat savā birojā vai mājās! Mēs esam aktīvi visos galvenajos sociālajos medijosun labprāt jūs uzklausīsim. Droši sazinieties ar mums!

    

Eiropas Savienības faktu lapas

Īstā vieta, kur meklēt kopsavilkumu par ES politiku un Parlamenta lomu tajā. Faktu lapas ir kodolīgas, bet tajās ir apskatīta kopaina un tās tiek regulāri atjauninātas.

    

Eiropas Parlamenta Izpētes dienests

Eiropas Parlamenta Izpētes dienests (EPRS) ir Eiropas Parlamenta pētniecības struktūrvienība un ideju laboratorija. Tas sniedz arī plašākai sabiedrībai pieejamu neatkarīgu un objektīvu analīzi par aktuāliem jautājumiem.

    

Citizens' App

Citizens' App palīdzēs uzzināt, kura ES struktūra par ko ir atbildīga, kā ES ietekmē tavu ikdienas dzīvi, un kādi mūsu visu nākotnei svarīgi problēmjautājumi ES ir jārisina.

    

Plašsaziņas līdzekļu kanāli, kas atspoguļo parlamentu darbu

Vai tevi interesē TV un interneta kanāli, kuri atspoguļo parlamentāro darbību ES dalībvalstīs? Tie atrodami šeit.

    

Drošība un piekļuve

Informācija par Parlamenta centieniem atrast pareizo līdzsvaru starp drošības garantēšanu ēkās un atvērtību apmeklētājiem.

    

RSS barotnes

Šeit vari uzzināt par mūsu tīmekļa vietnēs piedāvātajām RSS plūsmām Abonējot tās, vienmēr saņemsi jaunāko informāciju par Eiropas Parlamenta darbību un publikācijām.

AYS home banner