Bądź na bieżąco 

Czy wydaje Ci się, że Parlament Europejski jest daleko od miejsca, w którym mieszkasz? Chcesz wiedzieć więcej o jego funkcjonowaniu? Ta strona daje Ci szereg możliwości śledzenia bieżących wydarzeń mających miejsce w tym bezpośrednio wybranym organie UE.

    

Media społecznościowe

Nie musisz nawet wychodzić z biura czy z domu, żeby się z nami skontaktować. Czekamy na Twoją wiadomość – możesz nas znaleźć na najważniejszych platformach portali społecznościowych. Dołącz do nas!

    

Noty faktograficzne o Unii Europejskiej

Jeżeli szukasz informacji o ogólnym zarysie polityki UE oraz roli, jaką Parlament odgrywa w tym zakresie, jesteś w odpowiednim miejscu. Noty faktograficzne są zwięzłe, ale dają pełny obraz sytuacji. Ponadto są systematycznie aktualizowane.

    

Biuro Analiz Parlamentu Europejskiego

Biuro Analiz Parlamentu Europejskiego (EPRS) jest wewnętrznym ośrodkiem analitycznym Parlamentu. Przygotowuje niezależne i obiektywne analizy bieżących zagadnień, które udostępnia również ogółowi społeczeństwa.

    

Citizens' App

Dzięki zainstalowaniu Citizens' App dowiesz się, kto się czym zajmuje w UE, dlaczego jest to istotne w naszym codziennym życiu i jakie wyzwania stoją przed UE, gdyż wiele z nich wpłynie na naszą przyszłość.

    

Kanały medialne relacjonujące prace parlamentarne

Interesują cię kanały telewizyjne i internetowe informujące o działalności parlamentarnej w państwach członkowskich? Znajdziesz je tutaj.

    

Bezpieczeństwo i dostęp

Przeczytaj, jak staramy się zapewnić równowagę między bezpieczeństwem pomieszczeń PE a dostępnością Parlamentu dla zwiedzających.

    

Kanały RSS

Dowiedz się więcej o różnych kanałach RSS na naszych stronach internetowych. Pomogą ci uzyskać najnowsze informacje na temat działań i publikacji Parlamentu Europejskiego.

AYS home banner