Šį kartą balsuosiu ( sikartabalsuosiu.eu )

Europos Parlamento rinkimai vyks 2019-ųjų gegužę.

Nuo ketvirtadienio, 23 d., iki sekmadienio, 26 d., priklausomai nuo to, kur jūs gyvenate ir balsuojate.

du dalykai, kuriuos reikia atlikti dabar, ir visas sąrašas svarbių priežasčių juos atlikti

Europos Parlamento rinkimai vyks 2019-ųjų gegužę – nuo ketvirtadienio, gegužės 23 d., iki sekmadienio, gegužės 26 d., priklausomai nuo to, kur jūs gyvenate ir balsuojate.


Europai tenka daugybė iššūkių – nuo migracijos iki duomenų privatumo. Tačiau mūsų laukia ir galimybės, pavyzdžiui, bendrosios skaitmeninės rinkos plėtra, deramai stiprinant Europos vartotojų ir kūrėjų apsaugą.


Tai tik keletas sričių, kuriose veiksmų imasi Europos Parlamentas. Šią veiklą jis tęs ir toliau, jeigu balsuodami suteiksite jam būtinus demokratinius įgaliojimus.


Esame liudininkai to, kaip nestabdomas melas įvairovę be vargo paverčia susiskaldymu. Jeigu norime tvirtos demokratijos, turime aktyviai joje dalyvauti.


Šįkart vien tikėtis geresnės ateities nepakaks. Šįkart kiekvienas turime už ją prisiimti atsakomybę ir nuspręsti, kokia turi būti mūsų ateitis.


Todėl šįkart prašome jūsų ateiti balsuoti ir padėti įtikinti savo šeimą ir draugus padaryti tą patį.


Čia rasite sąrašą reikšmingų priežasčių, kodėl svarbu ir viena, ir kita. Žinoma, jų yra gerokai daugiau.


Todėl prašytume skirti šiek tiek laiko ir apsilankyti svetainėje sikartabalsuosiu.eu, ateiti balsuoti ir paraginti savo draugus bei šeimos narius padaryti tą patį.