tym razem głosuję ( tymrazemglosuje.eu )

Wybory europejskie odbędą się w maju 2019 r.

Możesz głosować od czwartku 23 do niedzieli 26 maja, zależnie od miejsca zamieszkania lub głosowania.

dwie rzeczy do zrobienia już teraz i cała lista powodów, dla których warto je zrobić

Wybory europejskie odbędą się w maju 2019 r. Głosowania będą miały miejsce od czwartku 23 do niedzieli 26 maja, w zależności od tego, gdzie mieszkasz lub gdzie głosujesz. W Polsce głosowanie odbędzie się 26 maja.


Europa stoi przed wieloma wyzwaniami - od migracji po ochronę danych. Potrzeba znalezienia wspólnych rozwiązań nigdy nie była pilniejsza.


Przed Europą otwierają się także nowe perspektywy, np. zapewnienie lepszego dostępu do towarów i usług przez Internet dzięki usuwaniu barier takich jak geoblocking przy jednoczesnym zapewnieniu ochrony konsumentów.To tylko kilka spraw, na które Parlament Europejski ma i nadal będzie miał wpływ, jeżeli zdobędzie demokratyczne uprawnienia do działania dzięki Twojemu głosowi


Kontekst tych wyborów do Parlamentu Europejskiego jest zupełnie inny nią pięć lat temu.


Widzimy wokół siebie, jak niesprawdzone nieprawdziwe informacje mogą łatwo zmienić różnorodność w podział. I jak krucha może być demokracja, jeżeli w niej aktywnie nie uczestniczymy.


Tym razem nie wystarczy mieć nadzieję na lepszą przyszłość Tym razem każdy z nas musi też wziąć za nią odpowiedzialność i wybrać swoją przyszłość.


To dlatego tym razem prosimy Cię o zagłosowanie oraz o pomoc w przekonaniu rodziny i przyjaciół do tego samego.


Dlaczego? Oto niektóre powody. A jest ich znacznie więcej.


Zachęcamy Cię, byś zajrzał/a na stronę tymrazemglosuje.eu, zadeklarował swój udział w wyborach i poprosił przyjaciół oraz rodzinę o przyłączenie się.