tentoraz idem volit ( tentorazidemvolit.eu )

Európske voľby sa budú konať v máji 2019.

Od štvrtka 23. mája do nedele 26. mája v závislosti od bydliska alebo miesta hlasovania.

Dve veci, ktoré by ste mali urobiť teraz, a celý rad dobrých dôvodov, prečo ich urobiť.

Európske voľby sa budú konať v máji 2019. Od štvrtka 23. mája do nedele 26. mája v závislosti od toho, kde bývate alebo hlasujete.


Európa čelí mnohým výzvam. Od migrácie k ochrane údajov. A prináša aj príležitosti. Rozširuje jednotný digitálny trh a chráni európskych spotrebiteľov a tvorcov.


To je iba niekoľko oblastí, v ktorých Európsky parlament koná a naďalej bude konať. Ak mu na to prostredníctvom svojho hlasu poskytnete demokratickú právomoc.


Všade naokolo vidíme, ako ľahko dokážu nekriticky prijímané lži zmeniť rozmanitosť na nezhodu. A aká zraniteľná môže byť demokracia, ak sa na nej aktívne nepodieľame.


Tentokrát už nestačí iba dúfať v lepšiu budúcnosť. Tentokrát musí každý z nás prevziať svoj podiel zodpovednosti a zvoliť si vlastnú budúcnosť.


Práve preto vás teraz chceme požiadať, aby ste išli voliť a pomohli nám presvedčiť vašich príbuzných a priateľov, aby urobili to isté.


Tu nájdete niekoľko dôvodov, ktoré by vás mohli presvedčiť. Tých dôvodov je však oveľa viac.


Nájdite si preto chvíľu a navštívte webovú stránku tentorazidemvolit.eu, choďte voliť a požiadajte svojich priateľov a rodinu, aby išli s vami.