Please fill this field

Miontuairiscí

Is achoimre iad na miontuairiscí ar an bplé agus ar na cinntí i gcruinnithe na gcoistí. Glactar iad de ghnáth ag tús an chruinnithe coiste ina dhiaidh sin. Gheobhaidh tú na miontuairiscí is déanaí ar an leathanach seo.

Féach ar an bhfeidhm chuardaigh le haghaidh na miontuairiscí go léir atá ar fáil.
Féach ar dhoiciméid an chruinnithe chun tuilleadh eolais a fháil.

Miontuairiscí is déanaí

D’fhéadfadh sé nach mbeadh cuid de na doiciméid seo ar fáil i do theanga, mar sin déanfar leagan eile a mholadh go huathoibríoch. Taispeántar iad sin le deilbhín a léiríonn an leagan sa teanga mholta. (e.g.: FR ).

MINUTES - Tuesday, 21 January 2020 EN

15-05-2020 CONT_PV(2020)01-21-1 PE646.893v01-00 CONT

MIONTUAIRISCÍ - Dé Máirt, 28 Eanáir 2020

23-04-2020 CONT_PV(2020)01-28-1 PE647.139v01-00 CONT

MINUTES - Wednesday, 4 December 2019 - Thursday, 5 December 2019 EN

26-03-2020 CONT_PV(2019)12-04-1 PE648.460v02-00 CONT

MINUTES - Monday, 11 November 2019 - Tuesday, 12 November 2019 EN

24-03-2020 CONT_PV(2019)11-11-1 PE644.742v01-00 CONT

MINUTES - Thursday, 28 November 2019 EN

24-03-2020 CONT_PV(2019)11-28-1 PE644.861v01-00 CONT

MINUTES - Tuesday, 12 November 2019 EN

10-12-2019 CJ13_PV(2019)11-12-1 PE644.772v01-00 BUDG CONT

MINUTES - Monday, 18 November 2019 EN

03-12-2019 CONT_PV(2019)11-18-1 PE644.860v01-00 CONT

MINUTES - Wednesday, 4 September 2019 EN

07-11-2019 CONT_PV(2019)09-04-1 PE641.373v01-00 CONT

MINUTES - Wednesday, 25 September 2019 - Thursday, 26 September 2019 EN

07-11-2019 CONT_PV(2019)09-25-1 PE641.389v01-00 CONT

MINUTES - Tuesday, 8 October 2019 EN

07-11-2019 CONT_PV(2019)10-08-1 PE642.965v01-00 CONT

MINUTES - Thursday, 17 October 2019 EN

07-11-2019 CONT_PV(2019)10-17-1 PE642.966v01-00 CONT

MINUTES - Wednesday, 24 July 2019 EN

30-07-2019 CONT_PV(2019)07-24-1 PE639.880v02-00 CONT

MINUTES - Wednesday, 10 July 2019 EN

29-07-2019 CONT_PV(2019)07-10-1 PE639.881v01-00 CONT