Please fill this field

Miontuairiscí

Is achoimre iad na miontuairiscí ar an bplé agus ar na cinntí i gcruinnithe na gcoistí. Glactar iad de ghnáth ag tús an chruinnithe coiste ina dhiaidh sin. Gheobhaidh tú na miontuairiscí is déanaí ar an leathanach seo.

Féach ar an bhfeidhm chuardaigh le haghaidh na miontuairiscí go léir atá ar fáil.
Féach ar dhoiciméid an chruinnithe chun tuilleadh eolais a fháil.

D’fhéadfadh sé nach mbeadh cuid de na doiciméid seo ar fáil i do theanga, mar sin déanfar leagan eile a mholadh go huathoibríoch. Taispeántar iad sin le deilbhín a léiríonn an leagan sa teanga mholta. (e.g.: FR ).

MIONTUAIRISCÍ - Dé Céadaoin, 28 Deireadh Fómhair 2020

23-11-2020 CJ31_PV(2020)10-28-1 PE660.256v01-00 AFET BUDG DEVE

MIONTUAIRISCÍ - Dé Luain, 28 Meán Fómhair 2020

12-11-2020 DEVE_PV(2020)09-28-2 PE658.842v01-00 DEVE

MINUTES - Monday, 28 September 2020 EN

11-11-2020 DEVE_PV(2020)09-28-1 PE658.841v01-00 DEVE

MIONTUAIRISCÍ - Dé Luain, 12 Deireadh Fómhair 2020

12-10-2020 DEVE_PV(2020)10-12-1 PE658.982v01-00 DEVE

MINUTES - Monday, 13 July 2020 EN

24-09-2020 DEVE_PV(2020)07-13-1 PE655.675v01-00 DEVE

MINUTES - Thursday, 16 July 2020 EN

24-09-2020 DEVE_PV(2020)07-16-1 PE655.748v01-00 DEVE

MINUTES - Thursday, 10 September 2020 EN

10-09-2020 DEVE_PV(2020)09-10-1 PE657.378v01-00 DEVE

MIONTUAIRISCÍ - Déardaoin, 3 Meán Fómhair 2020

03-09-2020 DEVE_PV(2020)09-03-1 PE657.273v01-00 DEVE

MIONTUAIRISCÍ - Déardaoin, 2 Iúil 2020

23-07-2020 DEVE_PV(2020)07-02-1 PE654.110v01-00 DEVE

MINUTES - Monday, 15 June 2020 EN

17-07-2020 DEVE_PV(2020)06-15-1 PE653.906v01-00 DEVE

MIONTUAIRISCÍ - Dé hAoine, 29 Bealtaine 2020

29-05-2020 DEVE_PV(2020)05-29-1 PE652.612v01-00 DEVE

MIONTUAIRISCÍ - Dé Máirt, 21 Eanáir 2020

27-05-2020 CJ19_PV(2020)01-21-1 PE652.402v01-00 AFET DEVE

MINUTES - Tuesday, 21 April 2020 EN

28-04-2020 DEVE_PV(2020)04-21-1 PE650.554v01-00 DEVE

MINUTES - Monday, 17 February 2020 - Tuesday, 18 February 2020 EN

01-04-2020 DEVE_PV(2020)02-17-1 PE648.385v01-00 DEVE

MINUTES - Wednesday, 22 January 2020 - Thursday, 23 January 2020 EN

12-03-2020 DEVE_PV(2020)01-22-1 PE647.037v01-00 DEVE

MINUTES - Monday, 2 December 2019 - Tuesday, 3 December 2019 EN

31-01-2020 DEVE_PV(2019)12-02-1 PE644.943v01-00 DEVE

MINUTES - Monday, 11 November 2019 EN

27-01-2020 DEVE_PV(2019)11-11-1 PE646.760v01-00 DEVE

MINUTES - Wednesday, 6 November 2019 - Thursday, 7 November 2019 EN

08-01-2020 DEVE_PV(2019)11-06-1 PE643.148v02-00 DEVE

MINUTES - Wednesday, 6 November 2019 EN

10-12-2019 CJ19_PV(2019)11-06-1 PE643.200v01-00 AFET DEVE