skip to content
 

Cena Karla Velikého pro mladé Evropany (#ECYP2023)

 .
12/01/2023
 .

Bydlíte v EU, je vám mezi 16 a 30 lety a pracujete na projektu, který pomáhá utvářet Evropu? Můžete se stát dalším vítězem Ceny Karla Velikého pro mladé Evropany! Prostřednictvím této ceny jsou podporovány projekty mladých lidí, které přispívají ke spolupráci a porozumění jak v Evropě, tak na mezinárodní úrovni. Přihlaste svůj projekt a získejte až 7500 EUR a pomoc s dalším rozvojem svých aktivit. Přihlašovat se můžete do 2. února 2023.

 .
 .

Cena Karla Velikého vyzdvihuje každodenní úsilí mladých lidí v celé Evropě o posílení evropské demokracie a podporuje jejich aktivní účast na utváření budoucnosti Evropy. Již od roku 2008 ji uděluje Evropský parlament společně s Nadací pro Mezinárodní cenu Karla Velikého v Cáchách.

Autoři třech vítězných projektů se mohou těšit na peněžní odměnu. První místo je ohodnocené částkou 7 500 eur, druhé 5 000 eur a třetí 2 500 eur. Vítězové se zároveň zúčastní slavnostního udílení ceny v Cáchách.

Přihlášky můžete posílat do 2. února
Přečtěte si pozorně nová pravidla.
Inspirujte se bývalými vítězi ceny a jejich projekty.
 .

Vítězové minulých ročníků

Cena Karla Velikého pro mladé Evropany podporuje od roku 2008 inspirující projekty mladých lidí z celé EU. Národní a evropské poroty každoročně vybírají 27 projektů z každého členského státu a 3 evropské vítěze, kteří jsou pozváni na slavnostní udílení cen v Cáchách.

Seznam vítězných projektů
 .
 .
 .