skip to content
 

Co se děje v Evropském domě

Evropský dům
Evropský dům

Evropský dům je místem, ve kterém sídlí Zastoupení Evropské Komise v České republice a Informační kancelář Evropského parlamentu v České republice. Především je však prostorem pro Vás. Dozvíte se v něm nejen o Evropské unii, jejích politikách, institucích, ale prostřednictvím pravidelných aktivit máte možnost se obeznámit jak s praktickými dopady jejího fungování na každého z nás, tak s kulturními specifiky jednotlivých členských zemí, národů a komunit.

Prostor v přízemí budovy Evropského domu čítá informační, výstavní a konferenční místnost. Naleznete zde i knihovnu vybavenou počítači a také kvalifikované pracovníky, kteří Vám rádi pomohou.

Cílem Evropského domu je nabídnout místo k setkávání lidí. Umožnit jim nejen klidné místo ke studiu materiálů, ale i prostor pro vzdělávání, debaty a kulturní aktivity.

Rádi bychom Vás pozvali na výstavy, pravidelné semináře, kulaté stoly a filmové večery v našem Kině Evropský dům. Věříme, že Vás rozšíření služeb zaujalo a budeme se těšit na Vaši návštěvu.

 
 .
Semináře
Kulaté stoly / panelové diskuze
Café Evropa
Kino Evropský dům
Výstavy