skip to content

 
 
 

European Youth Event

Evropské setkání mládeže (EYE2020) se blíží: registrace otevřena

Již počtvrté otevře Evropský parlament své brány mladým lidem. Ve dnech 29. – 30. května 2020 se uskuteční ve Štrasburku Evropské setkání mládeže (EYE2020). Registrovat se můžete již nyní.

 .
 .
 .

Evropské setkání mládeže EYE 2020 se koná 29. – 30. května 2020 v Evropském parlamentu ve Štrasburku

 .

Na Evropském setkání mládeže se každé dva roky shromáždí přes 8000 mladých lidí. Účastníci nejen z členských států EU přijíždí s jediným cílem: přijít s novými nápady pro EU.

EYE2020 letos pro své účastníky připravilo diskuze, debaty a workshopy, jejichž výstupy budou sloužit jako zdroj inspirace poslancům Evropského parlamentu. Koncem roku bude pak několik zástupců mladých lidí pozváno do Bruselu, aby prezentovali své návrhy v  parlamentních výborech. Mimo to EYE2020 nabídne mnoho uměleckých vystoupení, jako je tanec, divadlo nebo interaktivní aktivity zorganizované různými mládežnickými skupinami.

 .

Jak se můžete zúčastnit?

Evropského setkání mládeže se mohou účastnit Evropané ve věku od 16 do 30 let. Zároveň musí vytvořit skupinu nejméně 10 osob a jmenovat vedoucího této skupiny, který musí být plnoletý (dosáhl věku alespoň 18 let). Vedoucí skupiny svůj tým registruje skrze webovou stránku Evropského parlamentu. Po přijetí skupinové registrace budou jednotliví členové skupiny vyzváni, aby zadali své osobní údaje.

 .

Registrovat se můžete do 29. února 2020

Pro více informací navštivte, prosím, web www.eye2020.eu.
 
Pokud máte nějaké otázky či komentáře, můžete poslat e-mail koordinátorům akce EYE na eye@ep.europa.eu.

 .
 .
 .