De Voorzitter. Aan de orde is de stemming over de volgende ontwerpresoluties:
Gezamenlijke ontwerpresolutie over Tibet: zaak Tenzin Delek Rinpoché (B6-0037/2005)
(Het Parlement neemt de resolutie aan)
Gezamenlijke ontwerpresolutie over foltering in Iran (B6-0036/2005)
- Vóór de stemming over paragraaf 7:
Alvaro (ALDE). – (EN) Mijnheer de Voorzitter, het einde van paragraaf 7 dient te worden gewijzigd opdat de betreffende paragraaf als volgt komt te luiden: “benadrukt dat seksuele contacten die door volwassenen personen met wederzijdse instemming in de particuliere sfeer bedreven worden onder het begrip "privacy" moeten worden samengevat en dringt aan op de onmiddellijke invrijheidstelling van alle personen die voor dergelijke activiteiten in hechtenis zijn”.
(Het parlement keurt het mondeling amendement goed)
- Vóór de stemming over paragraaf 8:
Prets (PSE). – (DE) Mijnheer de Voorzitter, ik wil een mondeling amendement indienen tot wijziging van paragraaf 8. Voor het laatste derde gedeelte stel ik de volgende Engelse formulering voor: “in expecting action by Iran to address also other concerns of the EU regarding the fight against terrorism, the respect for human rights and Iran’s approach to the Middle East peace process” en ik verzoek u mijn voorstel aan te nemen.
(Het Parlement verwerpt het mondeling amendement)
Martínez Martínez (PSE). – (ES) Mijnheer de Voorzitter, ik begrijp dat wij helaas de door mevrouw Prets geamendeerde paragraaf hebben verworpen; het gaat niet om het amendement maar de geamendeerde paragraaf.
(Het Parlement neemt de resolutie aan)
⁂
Gezamenlijke ontwerpresolutie over vrouwen- en kinderhandel in Cambodja (B6-0035/2005)