El Presidente. Se ha distribuido el Acta de la sesión del jueves día 30 de noviembre de 2006.
¿Hay alguna observación?
Margrietus van den Berg (PSE). – Voorzitter, zoals u zich nog zult herinneren hadden wij op donderdag - zoals uit de notulen blijkt - het debat over Wereld AIDS Dag en de maatregelen van Europa op dat terrein. Daarbij speelde de kwestie van het Global Health Fund en de financiering. In het debat met de Commissie werd duidelijk dat het Parlement buitengewoon verontrust was over het ontbreken van die financiering; het stelde de Commissie dan ook vragen over het ontwikkelingsinstrument waarover we morgen debatteren, omdat dreigde dat dat instrument leeggeplunderd zou worden ten gunste van het Global Health Fund ten einde een eerdere fout op die manier te maken.
Ik kan u nu meedelen, Voorzitter, dat wij in de ontwikkelingscommissie op 3 december van de Commissie een brief hebben ontvangen, waaruit blijkt dat zij alsnog toezegt om de financiering van het Global Health Fund te halen uit het EOF(het Europees Ontwikkelingsfonds) en de programmering van het thematisch deel van het ontwikkelingsinstrument ongemoeid te laten. Morgen zullen we dat debat verder voortzetten, maar het is goed dat te noteren.
El Presidente. Señor Van den Berg, perdone usted, pero no he comprendido la relación que hay entre lo que usted dice y el Acta de la sesión.
¿Está usted sugiriendo alguna modificación del Acta?
Margrietus van den Berg (PSE). – Neen, Voorzitter, ik suggereer een goede inhoud bij de notulen.
El Presidente. Ha hecho usted un poco de filibusterismo parlamentario, pero, en fin, ya está hecho, ya no tiene remedio. Constará en acta, por supuesto.