Grįžti į portalą Europarl

Choisissez la langue de votre document :

 Rodyklė 
 Visas tekstas 
Diskusijos
Antradienis, 2007 m. rugsėjo 25 d. - Strasbūras Tekstas OL

Paaiškinimai dėl balsavimo
MPphoto
 
 

Pateiktas tekstas : A6-0309/2007, A6-0310/2007

  Marie-Arlette Carlotti (PSE), raštu. – (FR) Reformuodama bendrą cukraus rinkos organizavimą Europos Sąjunga norėjo padėti rafinavimo fabrikams prisitaikyti prie Europos cukraus pramonės restruktūrizavimo ir šiuo tikslu suteikti 150 mln. EUR „pereinamojo laikotarpio pagalbą“.

Džiaugiausi dėl šios iniciatyvos, nes, be kita ko, tai leistų Marselyje esančiam Saint-Louis Sucre rafinavimo fabrikui atitikti naujas sąlygas nesiimant darbo vietų mažinimo.

Tačiau taip pat įspėjau kompetentingas Prancūzijos ir Europos institucijas dėl to, kad trūksta skaidrumo nustatant kriterijus šios pagalbos skyrimui, o tai yra valstybių narių atsakomybė.

Šiuo metu ši pagalba neskiriama siekiant išlaikyti rafinavimo pramonę ar išsaugoti darbo vietas. Be to, nėra jokių garantijų, kad ši pagalba nebus naudojama kaip „persikėlimo iniciatyva“, perkeliant gamybą į ne ES valstybes.

Naujoji reforma turėjo tapti galimybe paaiškinti šį punktą.

Deja, taip neįvyko.

Klausimas dabar yra Tarybos rankose. Raginu Tarybą, ypač Prancūzijos valdžią, būti akylesniems, kad šis mūsų piliečių darbo vietoms poveikį darantis klausimas pagaliau būtų išaiškintas.

 
Teisinė informacija - Privatumo politika