Uz Europarl portālu

Choisissez la langue de votre document :

 Indekss 
 Pilns teksts 
Debates
Otrdiena, 2007. gada 25. septembris - Strasbūra Publikācija "Eiropas Kopienu Oficiālajā Vēstnesī"

Balsojumu skaidrojumi
MPphoto
 
 

Iesniegtais teksts : A6-0309/2007, A6-0310/2007

  Marie-Arlette Carlotti (PSE), rakstiski. – (FR) Kā daļu no kopīgās cukura tirgus organizācijas reformas Eiropas Savienība gribēja palīdzēt pārstrādes uzņēmumiem pielāgoties Eiropas cukura rūpniecības restrukturizācijai, piešķirot 150 miljonus eiro „pārejas palīdzībai”.

Mani iepriecināja šī iniciatīva, kam cita starpā būtu jāpalīdz Saint-Louis Sucre pārstrādes uzņēmumam Marseļā izpildīt jaunos nosacījumus par cukura tirgu, nesamazinot darbavietu skaitu.

Tomēr es arī brīdināju kompetentās Francijas un Eiropas iestādes par pārredzamības trūkumu attiecībā uz kritērijiem šīs palīdzības piešķiršanai, kas ir dalībvalstu atbildība.

Pašlaik šī palīdzība netiek piešķirta ar nolūku uzturēt pārstrādes rūpniecību vai saglabāt darbavietas. Tāpat nav nekādas garantijas, ka šī palīdzība netiks izmantota kā „stimuls pārvietot ražošanu” uz valstīm ārpus ES.

Jaunajai reformai vajadzēja būt iespējai noskaidrot šo jautājumu.

Diemžēl tas tā nav noticis.

Tagad šī lieta ir Padomes rokās. Es prasu lielāku modrību no Padomes puses, jo īpaši no Francijas iestādēm - tā, lai šis jautājums, kas ietekmē mūsu līdzpilsoņu darbavietas, beidzot tiktu noskaidrots.

 
Juridisks paziņojums - Privātuma politika