Indeks 
 Poprzedni 
 Następny 
 Pełny tekst 
Procedura : 2007/2608(RSP)
Przebieg prac nad dokumentem podczas sesji
Dokument w ramach procedury : B6-0514/2007

Teksty złożone :

B6-0514/2007

Debaty :

PV 10/12/2007 - 13

Głosowanie :

PV 12/12/2007 - 3.13
CRE 12/12/2007 - 3.13
Wyjaśnienia do głosowania
Wyjaśnienia do głosowania

Teksty przyjęte :

P6_TA(2007)0612

Pełne sprawozdanie z obrad
Środa, 12 grudnia 2007 r. - Strasburg Wydanie Dz.U.

3.13. Walka z teroryzmem (głosowanie)
Protokół
  

- Projekt rezolucji (B6-0514/2007)

– Przed głosowaniem nad poprawką 3:

 
  
MPphoto
 
 

  Claudio Fava (PSE). - (IT) Pani przewodnicząca, panie i panowie! Proponowana przez naszą grupę poprawka ustna polega na zastąpieniu słów „wszystkie formy gloryfikowania” słowem „apologia”. Uważamy, że słowo „apologia” lepiej odzwierciedla rodzaj zachowania, które chcemy ograniczyć. Jeśli pan Díaz de Mera wyraża zgodę, nasza grupa opowie się za wspomnianą zmianą.

 
  
  

( Poprawka ustna została przyjęta.)

– Przed głosowaniem nad poprawką 27:

 
  
MPphoto
 
 

  Cristiana Muscardini (UEN). - (IT) Pani przewodnicząca, panie i panowie! Na mocy artykułu 151 ust. 3 Regulaminu, może pani jako przewodnicząca zadecydować o dopuszczalności ustępu 6, nad którym będziemy za chwilę głosować. W motywie tym czytamy, że terroryzmu nie można już zwalczyć. Czy Izba ta naprawdę pragnie oficjalnie stwierdzić, że terroryzmu nie da się zwalczyć? Jestem zdania, że mamy tu do czynienia albo z błędem w tłumaczeniu w niektórych wersjach, albo z bardzo poważnym błędem w osądzie politycznym i dlatego zwracam się do pani przewodniczącej o podjęcie decyzji dotyczącej dopuszczalności tego ustępu.

 
  
MPphoto
 
 

  Przewodnicząca. − Zwracam się do pani poseł Muscardini. Dopuszczalność została już sprawdzona przez właściwe służby, tekst był też otwarty dla poprawek, obawiam się więc, że nic już nie da się zrobić.

– Przed głosowaniem nad poprawką 33:

 
  
MPphoto
 
 

  Claudio Fava (PSE). - (IT) Pani przewodnicząca, panie i panowie! Chciałbym spytać, czy autor poprawki zgodziłby się na usunięcie ze zdania dwóch fraz, które brzmią obecnie: „w niektórych rzadkich przypadkach“ oraz „które mogą nie być zgodne z prawem“. Jeśli te dwie frazy zostaną usunięte z poprawki, bylibyśmy gotowi ją poprzeć.

 
  
  

( Poprawka ustna została przyjęta.)

 
  
  

PRZEWODNICZY: Hans-Gert PÖTTERING
Przewodniczący

 
Informacja prawna - Polityka ochrony prywatności