Francesco Enrico Speroni (UEN). – (IT) Pirmininke, ponios ir ponai, noriu pasisakyti dėl tvarkos: nenoriu trikdyti procedūros, noriu tik sužinoti, ar egzistuoja kokia nors taisyklė, pagal kurią privalu kaskart konstatuoti, kiek balsuota už, koks rezultatas, kiek iš viso balsavo, kiek susilaikiusiųjų ir t. t., ar tai galime atlikti savo nuožiūra.
Pirmininkė. Jei nenorite man pasakyti, nesakykite, tačiau, aišku, būtų gerai žinoti.
– Po balsavimo dėl 60 dalies:
Thomas Wise (IND/DEM). Gerb. Pirmininke, gal galėtumėte bent jau pateikti rezultatus prieš mus esančiuose ekranuose, jei neketinate jų paskelbti?
Pirmininkė. Jums tereikia pakelti akis, jei norite matyti rezultatą.
- Po balsavimo:
Robert Evans (PSE). Gerb. Pirmininke, mane tarnybos informavo, kad kiekvienas papildomas vardinis balsavimas kainuoja 400 eurų, tai reiškia, kad vakarykštis išsišokimas kainavo daugiau kaip 25 000 eurų.
Todėl aš norėčiau paklausti tų, kurie ragina taikyti vardinį balsavimą visą laiką, ar jie mano, kad galime taip naudoti mokesčių mokėtojų pinigus.
Daniel Hannan (PPE-DE). Gerb. Pirmininke, jei kiekvienas vardinis balsavimas iš tikrųjų kainuoja 400 eurų, aš siūlau, kad šis Parlamentas dirbtų efektyviai, tai taikytina ir bendrosios žemės ūkio politikos, struktūrinės pagalbos, tarptautinio vystymosi ir visam likusiam Europos Sąjungos biudžetui. Iš tikrųjų mes tai galime padaryti daug pigiau!
Kathy Sinnott (IND/DEM). Gerb. Pirmininke, praktiškas pasiūlymas. Vieną išlaidų dalį sudaro tai, kad mes verčiame balsavimus, tačiau čia yra tik skaičiai, taigi mums reikia tik vieno balsų leidimo. Mums nereikia išversti jų į kiekvieną kalbą, nes kalbame apie skaičius, o vardai yra vienodi visomis kalbomis. Taigi mes galime sumažinti išlaidas. Aš mąstau apie šūsnis popieriaus, susidarančias mūsų Parlamente. Žmonėms svarbiausia žinoti, kaip mes balsuojame.