Indekss 
 Iepriekšējais 
 Nākošais 
 Pilns teksts 
Procedūra : 2007/2093(INI)
Dokumenta lietošanas cikls sēdē
Dokumenta lietošanas cikls : A6-0520/2007

Iesniegtie teksti :

A6-0520/2007

Debates :

PV 15/01/2008 - 15
CRE 15/01/2008 - 15

Balsojumi :

PV 16/01/2008 - 4.3
CRE 16/01/2008 - 4.3
Balsojumu skaidrojumi
Balsojumu skaidrojumi
Balsojumu skaidrojumi

Pieņemtie teksti :

P6_TA(2008)0012

Debates
Trešdiena, 2008. gada 16. janvāris - Strasbūra Publikācija "Eiropas Kopienu Oficiālajā Vēstnesī"

4.3. (A6-0520/2007, Roberta Angelilli) Ceļā uz ES stratēģiju par bērnu tiesībām (balsojums)
PV
  

- Pirms balsojuma:

 
  
MPphoto
 
 

  Francesco Enrico Speroni (UEN).(IT) Priekšsēdētājas kundze, dāmas un kungi! Es vēlētos izvirzīt jautājumu par darba kārtību: nevēloties iejaukties procedūrā, es tomēr gribētu zināt, vai ir noteikts, ka katru reizi ir obligāti jānorāda gan rezultāts, gan balsotāju skaits, gan no balsošanas atturējušos skaits un tā tālāk, vai arī tas ir katra paša ziņā.

 
  
MPphoto
 
 

  Priekšsēdētāja − Ja jūs nevēlaties, lai es jums stāstu, es nestāstīšu, bet skaidrs ir tas, ka ir labi, ja droši zina.

– pēc balsojuma par 60. punktu:

 
  
MPphoto
 
 

  Thomas Wise (IND/DEM) – Priekšsēdētājas kundze, vai jūs vismaz nevarētu parādīt rezultātus uz ekrāniem mūsu priekšā, ja jūs negrasāties tos nosaukt?

 
  
MPphoto
 
 

  Priekšsēdētāja − Jums tikai ir jāpaceļ acis, ja jūs gribat redzēt rezultātu.

- Pēc balsojuma:

 
  
MPphoto
 
 

  Robert Evans (PSE) – Priekšsēdētājas kundze, dienesti ir mani konsultējuši, ka katrs papildu balsojums pēc saraksta izmaksā EUR 400, tas vakardienas pasākuma izmaksas palielina par EUR 25 000.

Tātad, es gribētu vaicāt tiem, kas aicina ieviest pastāvīgu balsošanu pēc saraksta, vai viņi domā, ka tas ir nodokļu maksātāju naudas labs izmantojums.

 
  
MPphoto
 
 

  Daniel Hannan (PPE-DE) – Priekšsēdētājas kundze, ja katrs balsojums pēc saraksta patiešām maksā EUR 400, es ierosinu, lai šis Parlaments savam darbam piemēro tādu pašu efektivitāti, kā kopējai lauksaimniecības politikai, strukturālajam atbalstam, starptautiskajai attīstībai un pārējam Eiropas Savienības budžetam. Protams, ka mēs varam veikt šo darbu daudz lētāk!

 
  
MPphoto
 
 

  Kathy Sinnott (IND/DEM) – Priekšsēdētājas kundze, šeit ir praktisks ieteikums. Daļa no izdevumiem ir par balsojumu tulkošanu, bet tie ir tikai numuri, un mums tātad ir vajadzīgs tikai viens balsojuma izdevums. Mums nevajag tos pārtulkot ikvienā valodā, jo mēs strādājam ar skaitļiem, un cilvēku vārdi ir tādi paši ikvienā valodā. Tātad mēs varam šādi samazināt izmaksas. Es domāju par visiem papīra gabaliņiem, ko mēs aizpildām šajā Parlamentā. Pilsonim vissvarīgākais ir zināt, kā mēs balsojam.

(Aplausi)

 
Juridisks paziņojums - Privātuma politika