Rodyklė 
 Visas tekstas 
Posėdžio stenograma
Pirmadienis, 2008 m. vasario 18 d. - Strasbūras Tekstas OL

Skaidrumas finansų srityje (diskusijos)
MPphoto
 
 

  Jens-Peter Bonde (IND/DEM). – (DA) Gerb. pirmininke, man malonu šiandien dalyvauti diskusijoje. Prisimenu, kad prieš kelerius metus buvo tik keli idiotai, kurie reikalavo skaidrumo, bet dabar Parlamentą sudaro vien idiotai, primygtinai reikalaujantys skaidrumo pristatant ataskaitas. Be to, turime Komisijos narį, kurio negalime kritikuoti; vietoj to turime jį taip pat pagirti už jo asmeninį indėlį įtraukiant į skaidrumo reformas vangesnes Komisijos dalis.

Tačiau mane išrinko ne tam, kad girčiau, bet kad pabrėžčiau problemiškesnius diskusijos aspektus. Todėl norėčiau paklausti S. Kallaso, ar kitais metais bus išimčių žemės ūkio srityje, nes šios srities ataskaitos nebus iki galo pristatomos internete ir negalėsime pamatyti, kas ką gauna ir kokie yra atitinkami kiekiai kitose srityse. Ar bus išimčių, ar dėl visų išlaidų bus atsiskaityta internete? Ir kaip dėl darbo grupių: ar bus paskelbti visų ekspertų vardai?

Galiausiai, dabar mums pažengus skaidrumo klausimais, ar nebūtų gera mintis nusiųsti atsiprašymą didvyriams Dorte Schmidtui-Brownui, Hansui-Martinui Tillackui, Martai Andreasen ir visiems tiems, kas buvo apšmeižti per tuos metus, bet būtent jų dėka, Jūs, S. Kallasai, sugebėjote tiek daug pasiekti su savo reformomis?

 
Teisinė informacija - Privatumo politika