Rodyklė 
 Visas tekstas 
Diskusijos
Ketvirtadienis, 2008 m. kovo 13 d. - Strasbūras Tekstas OL

Paaiškinimai dėl balsavimo
MPphoto
 
 

Pateiktas tekstas : A6-0035/2008

  Nirj Deva and Gay Mitchell (PPE-DE), raštu. − Kai mes balsuojame už kokią nors politiką, į kurią įeina terminas “lytinė ir reprodukcinė sveikata”, mes suprantame tai, kaip motinos ir dar negimusio kūdikio sveikatos bei gyvenimo sąlygų pagerinimą. Mes nesutinkame su jokiu šio termino apibrėžimu, kuris reiškia abortą; ir todėl mes suprantame, kad bet koks rūpestis, informacija, įvairios politikos arba kitos paslaugos susijusios su lytine ir reprodukcine sveikata tiesiog neturi nieko bendro su abortu. Mes stengsimės, kad šiam apibrėžimui būtų pritarta kiekviename forume ir institucijoje, kuriuos mes galime paveikti.

Mes norime atkreipti dėmesį į 2003 m.gruodžio 4 d. pirmininkaujančios valstybės narės Parlamente metu pateiktą atsakymą, kad į terminą “reprodukcinė sveikata” neįeina abortų skatinimas ir, be kita ko, abortai niekada neturėtų būti šeimos planavimo būdu, nei priešingai tvirtina PSO kalbėdama apie vaisingumo reguliavimą. Todėl aišku, kad PSO apibrėžimas nėra įpareigojantis arba kad jį turi priimti vyriausybinės ar parlamentinės institucijos.

Mes ir toliau remsime politikas, skatinančias atsakingą lytinį gyvenimą, ginančias ir gerinančias motinos ir dar negimusio kūdikio gyvenimo sąlygas ir sveikatą, tame tarpe priemones šiems tikslas pasiekti.

 
Teisinė informacija - Privatumo politika