Rodyklė 
 Ankstesnis 
 Kitas 
 Visas tekstas 
Procedūra : 2007/2202(INI)
Procedūros eiga plenarinėje sesijoje
Dokumento priėmimo eiga : A6-0159/2008

Pateikti tekstai :

A6-0159/2008

Debatai :

PV 20/05/2008 - 6
CRE 20/05/2008 - 6

Balsavimas :

PV 20/05/2008 - 8.13
CRE 20/05/2008 - 8.13
Balsavimo rezultatų paaiškinimas
Balsavimo rezultatų paaiškinimas

Priimti tekstai :

P6_TA(2008)0212

Posėdžio stenograma
Antradienis, 2008 m. gegužės 20 d. - Strasbūras Tekstas OL

8.13. Pažanga, padaryta siekiant lygių galimybių ir kovojant su diskriminacija ES (A6-0159/2008, Elizabeth Lynne) (balsavimas)
Protokolas
  

– Prieš balsavimą:

 
  
MPphoto
 
 

  Philip Bushill-Matthews, PPE-DE frakcijos vardu. – Pone pirmininke, mūsų frakcija ketino pateikti tris papildomus vardinio balsavimo prašymus, bet dėl neaiškios priežasties jie jūsų nepasiekė.

Pone pirmininke, norėčiau, kad dabar šiuos tris prašymus užregistruotumėte – sekretoriate patikrinau ir man atsakė, kad galima prašyti tą padaryti šiandien. Tai – prašymai dėl 2 dalies, 4D pakeitimo; pradinio teksto 6 dalies; ir galiausiai prašymas po 36 dalies įtraukti mūsų 12 pakeitimą. Tikiuosi, įvertinsite, kad tai – labai opus klausimas, ir norėtume užregistruoti ne tik tai, kam nepritariame, bet ir tai, ko siekiame.

 
  
  

(Pirmininkas nustatė, kad šiam pakeitimui neprieštaraujama)

– Prieš balsavimą dėl 5 pakeitimo:

 
  
MPphoto
 
 

  Sophia in 't Veld Veld (ALDE). - Pone pirmininke, kalbėjome apie šalis, netinkamai įgyvendinusias ar netinkamai perkėlusias Kovos su diskriminavimu direktyvą, bet viena šalis jos apskritai neįgyvendino ir todėl norėčiau pasiūlyti šį pakeitimą žodžiu: „ragina Čekijos vyriausybę veiksmingai perkelti Užimtumo direktyvą, o Čekijos parlamentą – atmesti Čekijos prezidento veto.

 
  
  

(Pakeitimas žodžiu nepriimtas)

– Prieš balsavimą dėl 1, 16 ir 17 pakeitimų:

 
  
MPphoto
 
 

  Richard Howitt (PSE). - Pone pirmininke, aš labai trumpai: žinoma, pritariu jūsų teisei aiškinti taisykles, bet atrodo labai keista, kad PPE-DE frakcija nori pateikti vardinio balsavimo prašymus paskutiniu momentu, pasibaigus galutiniam terminui, teigdama, kad savo poziciją nori pateikti pozityviai, o jų pakeitimuose siekiama išbraukti – pabrėžiu, išbraukti – tam tikras šio pranešimo dalis. Manau, kad jie bando užpildyti spragas savo pačių frakcijoje, užuot iš tikrųjų bandę pasakyti ką nors pozityvaus kovai su diskriminacija paremti.

 
  
MPphoto
 
 

  Pirmininkas. − Pone Howittai, minėtojo balsavimo gal ir buvo paprašyta per vėlai, bet aš jūsų klausiau ir šiuo požiūriu jūs pavėlavote prašyti žodžio. Jeigu būtumėte paprašęs iš karto, galbūt būtume balsavę kitaip.

 
Teisinė informacija - Privatumo politika