Indekss 
 Iepriekšējais 
 Nākošais 
 Pilns teksts 
Procedūra : 2008/2575(RSP)
Dokumenta lietošanas cikls sēdē
Dokumentu lietošanas cikli :

Iesniegtie teksti :

RC-B6-0244/2008

Debates :

PV 21/05/2008 - 10
CRE 21/05/2008 - 10

Balsojumi :

PV 22/05/2008 - 9.7
CRE 22/05/2008 - 9.7

Pieņemtie teksti :

P6_TA(2008)0231

Debašu stenogramma
Ceturtdiena, 2008. gada 22. maijs - Strasbūra Publikācija "Eiropas Kopienu Oficiālajā Vēstnesī"

9.7. Traģisks stāvoklis Mjanmā (balsošana)
Protokols
  

- Pirms balsošanas:

 
  
MPphoto
 
 

  Ignasi Guardans Cambó (ALDE). - Priekšsēdētāja kungs, es par šo ziņojumu neesmu atbildīgs, taču es gribētu norādīt kolēģiem, kas ar šo jautājumu nodarbojas, ka mēs šodien balsojam par diviem ziņojumiem: vienu par Ķīnu un vienu par Mjanmu saistībā ar dabas katastrofu un dažādām reakcijām uz to. Ziņojums par Ķīnu sākas ar teikumu, kurā teikts, ka Parlaments „izsaka visdziļāko līdzjūtību Ķīnai par bojāgājušo lielo skaitu un pauž solidaritāti ar Ķīnas iedzīvotājiem; pauž līdzjūtību visiem, kuri ir cietuši zemestrīcē”, taču ziņojumā par Mjanmu ir tikai politiski apsvērumi.

(Priekšsēdētājs pārtrauca runātāju.)

 
  
MPphoto
 
 

  Priekšsēdētājs. – Godātais Ignasi Guardans Cambó, jūs zināt, cik ļoti jūs man patīkat un es jūs cienu, taču man ir jāievēro procedūra. Piedodiet, bet es nevaru no jauna atklāt debates par divu rezolūciju salīdzinošu analīzi. Jūs to sapratīsiet.

 
  
MPphoto
 
 

  Ignasi Guardans Cambó (ALDE).(FR) Es iesniedzu mutisku grozījumu, kas asamblejai ir jāpieņem vai jānoraida, paužot līdzjūtību cilvēkiem tādā pašā veidā ar tādiem pašiem vārdiem, kādi veltīti Ķīnai. Mutiskais grozījums ir tāds — līdzjūtība pret cilvēkiem.

(Aplausi)

 
  
MPphoto
 
 

  Priekšsēdētājs. – Tā kā jūs runājāt, pirms mēs bijām nonākuši līdz konkrētajam jautājumam, es ierosinu, lūk, ko: ja es jūs pareizi saprotu, jūs vēlaties ievietot piezīmi pirms 4. punkta. Vai varat precizēt, kādu tieši?

 
  
MPphoto
 
 

  Ignasi Guardans Cambó (ALDE).(FR) Mutiskais grozījums būtu pirmais punkts ar šādu formulējumu:

– „izsaka visdziļāko līdzjūtību Mjanmai par bojāgājušo lielo skaitu un pauž solidaritāti ar Mjanmas iedzīvotājiem; pauž līdzjūtību visiem, kuri ir cietuši dabas katastrofā”.

(Aplausi)

 
  
  

(Mutisko grozījumu pieņēma)

- Pirms balsošanas par 10. punktu:

 
  
MPphoto
 
 

  Hartmut Nassauer (PPE-DE). - (DE) Priekšsēdētāja kungs, mūsu balsošanas sarakstā nav it neviena grozījuma rezolūcijai par Mjanmu. Vienīgā balsošana notiek par rezolūciju kopumā.

 
  
MPphoto
 
 

  Priekšsēdētājs. – Tas nav par grozījums, bet par balsošanu pa daļām, ko pieprasīja ALDE grupa.

 
Juridisks paziņojums - Privātuma politika