Rodyklė 
 Ankstesnis 
 Kitas 
 Visas tekstas 
Procedūra : 2007/2118(INI)
Procedūros eiga plenarinėje sesijoje
Dokumento priėmimo eiga : A6-0225/2008

Pateikti tekstai :

A6-0225/2008

Debatai :

PV 08/07/2008 - 4
CRE 08/07/2008 - 4

Balsavimas :

PV 08/07/2008 - 8.22
CRE 08/07/2008 - 8.22
Balsavimo rezultatų paaiškinimas
Balsavimo rezultatų paaiškinimas

Priimti tekstai :

P6_TA(2008)0336

Posėdžio stenograma
Antradienis, 2008 m. liepos 8 d. - Strasbūras Tekstas OL

8.22. Baltijos jūroje numatyto dujotiekio tarp Rusijos ir Vokietijos poveikis aplinkai (A6-0225/2008, Marcin Libicki) (balsavimas)
Protokolas
  

Prieš balsavimą dėl 23 pakeitimo:

 
  
MPphoto
 
 

  Dirk Sterckx (ALDE). – (NL) Gerb. pirmininke, yra problemų su jūsų balsavimo rezultatų paskelbimo ekranu. Mums nepateikiamas joks balsavimo rezultatas, todėl negalime pamatyti, kiek narių balsavo už arba prieš.

 
  
MPphoto
 
 

  Pirmininkas. − Ačiū, D. Sterckxai. Aš to nepastebėjau, nes jis man už nugaros.

Rūmų techninės tarnybos man pranešė, kad mes turime problemų su elektronine balsų skaičiavimo procedūra, todėl paprašysiu jūsų truputį kantrybės, kol problema bus išspręsta.

– Prieš balsavimą dėl 50 pakeitimo:

 
  
MPphoto
 
 

  Justas Vincas Paleckis (PSE). – Gerb. pirmininke, mes visiškai jumis pasitikime, bet aš būčiau labai dėkingas, jeigu jūs paskelbtumėte konkrečius skaičius, kiek narių balsavo už ir prieš ir kiek susilaikė.

 
  
MPphoto
 
 

  Pirmininkas. − Didysis ekranas neveikia, todėl aš perskaitysiu skaičius, jeigu jums tinka. Tai bus geresnė išeitis.

(Balsavimas buvo sustabdytas kelioms minutėms, kad būtų sutaisyti rezultatus rodantys ekranai)

 
  
MPphoto
 
 

  Graham Booth (IND/DEM). – Gerb. pirmininke, aš stengiausi atkreipti jūsų dėmesį, bet jūs manęs nepastebėjote. Kai mes tikrinome balsavimą dėl 49 pakeitimo, 474 balsavo už, 181 – prieš, ir jūs pasakėte „Kaip jau minėjau, pakeitimas priimtas“. Vis dėlto jūs pasakėte ne „priimtas“: jūs pasakėte, kad jis „atmestas“.

 
  
MPphoto
 
 

  Pirmininkas. − Aš neprisimenu. Bet jeigu jūs taip sakote, gerai.

 
  
  

– Po balsavimo dėl 51 pakeitimo:

 
  
MPphoto
 
 

  Marcin Libicki, pranešėjas. (PL) Gerb. pirmininke, manau, nenoromis turime sutikti, kad ekranai neveikia. Gėda neturėti galimybės pamatyti rezultatų Europos Parlamente. Atsižvelgdamas į šias aplinkybes norėčiau jūsų paprašyti, kad pasitikrinęs rezultatus, jūs pateiktumėte mums tikslius rezultatus, kiek narių balsavo už, kiek – prieš ir kiek susilaikė. Jeigu rezultatai nebus parodyti ekrane, norėčiau paprašyti jūsų perskaityti juos mums, o jūsų personalo – juos užsirašyti.

 
  
MPphoto
 
 

  Werner Langen (PPE-DE). – (DE) Gerb. pirmininke, norėčiau atkreipti dėmesį, kad skaitiklių sistema visų narių vietose veikia puikiai, kad šie mįslingi ekranai atsirado tik prieš metus, kad iki to laiko viskas veikė ir kad bet kuriuo atveju mūsų pasitikėjimas pirmininku yra būtina sąlyga tinkamai vadovauti.

(Plojimai)

 
  
  

– Prieš balsavimą dėl 30 pakeitimo:

 
  
MPphoto
 
 

  Christopher Beazley (PPE-DE). – Gerb. pirmininke, viskas labai paprasta. Mes prašome atskirti balsavimą po dvitaškio, t. y. po žodžių „labai svarbu, jog Rusija pademonstruotų gerą valią bendradarbiaudama Europos energetikos politikos srityje;“. Norėtume, kad balsavimas būtų padalintas šioje vietoje. Šioje Rūmų pusėje manome, kad ji nėra svarbi ir pirmąją pakeitimo dalį galima klaidingai suprasti. Bet mes norėtume paremti antrąją jo dalį, kurioje pabrėžiama, kad svarbu, jog Rusija ratifikuotų Energetikos chartiją.

 
  
  

(Parlamentas pritarė pasiūlymui)

– Prieš balsavimą dėl 37 pakeitimo:

 
  
MPphoto
 
 

  Andres Tarand (PSE). – Gerb. pirmininke, Q konstatuojamojoje dalyje paminėtos dumblių populiacijos, kurių žydėjimas kelia didelį pavojų Suomijai, Švedijai ir Vokietijai. Manau, kad dumbliai neskiria Švedijos, Latvijos arba kitų šalių, nes juos plukdo vėjas.

Todėl žodinio pakeitimo tekstas būtų toks: „kadangi Baltijos jūroje vykdant darbus ypatingomis sąlygomis gali būti paskatintas staigus dumblių populiacijų dauginimasis ir dėl kurio galėtų kilti ypač didelis pavojus Suomijai, Švedijai, Vokietijai ir Baltijos valstybėms“ Jis baigiasi šioje vietoje. Aš apgailestauju, kad nebuvo įtraukta Lenkija, bet taip atsitiko dėl techninių priežasčių.

 
  
  

(Parlamentas sutiko priimti pakeitimą žodžiu)

– Po galutinio balsavimo:

 
  
MPphoto
 
 

  Marcin Libicki, pranešėjas. (PL) Norėčiau padėkoti visiems, parėmusiems pranešimą. Tikiuosi, kad Komisijos narys S. Dimas, Komisija, Taryba ir visi svarbiausieji asmenys Europos Sąjungoje atsižvelgs į šią Europos Parlamento nuomonę. Ji buvo išsakyta aiškiai ir skaidriai. Europos parlamentui ypač svarbus energetikos solidarumas, solidarumas platesniame politiniame kontekste, taip pat aplinkos apsauga. Pranešimas ir balsavimas, per kurį 90 proc. balsavo už, turėtų aiškiai parodyti valdžios institucijoms Europos Sąjungoje, kad Europos Parlamento nuomonės jos turėtų neignoruoti ir kad ši rezoliucija, kuri oficialiai nėra privaloma, būtų laikom privaloma.

 
Teisinė informacija - Privatumo politika