Indeks 
 Poprzedni 
 Następny 
 Pełny tekst 
Pełne sprawozdanie z obrad
Czwartek, 10 lipca 2008 r. - Strasburg Wydanie Dz.U.

1. Otwarcie posiedzenia
Protokół
  

(Posiedzenie zostało otwarte o 9.00)

 
  
MPphoto
 
 

  Daniel Cohn-Bendit (Verts/ALE). – (FR) Pani przewodnicząca! Chciałbym panią o coś zapytać. Okazuje się, że na życzenie prezydencji francuskiej zadecydowano o kontrolowaniu zdjęć podczas przemówienia prezydenta Sarkozy’ego.

Chciałbym wiedzieć, kto podjął tę decyzję, kto tego zażądał i kto jest odpowiedzialny w Parlamencie Europejskim za zdjęcia. Czy jest to Parlament Europejski czy prezydencja francuska? Chciałbym poznać odpowiedź jeszcze przed rozpoczęciem posiedzenia.

 
  
MPphoto
 
 

  Przewodnicząca. – Panie pośle Cohn-Bendit! Otrzyma pan odpowiedź przed rozpoczęciem posiedzenia, ale teraz, jeśli pan pozwoli, przejdziemy do głosowania.

 
  
MPphoto
 
 

  Astrid Lulling (PPE-DE). – (FR) Pani przewodnicząca! Jako kwestor tego Parlamentu chciałabym zwrócić uwagę na to, że droga prowadząca do wejścia Parlamentu jest zablokowana z jednej strony przez policyjne oddziały prewencji. Nie przepuszczają samochodów służbowych. Jeśli niektórzy posłowie spóźnią się, ponieważ musieli jechać okrężną drogą, nie powinni być karani za to, że nie mogą wziąć udziału w głosowaniu.

 
  
MPphoto
 
 

  Przewodnicząca. – Pani poseł Lulling! Będzie to oczywiście wzięte pod uwagę, ponieważ niektórzy posłowie mają problem z wejściem do budynku Parlamentu.

 
Informacja prawna - Polityka ochrony prywatności