Grįžti į portalą Europarl

Choisissez la langue de votre document :

 Rodyklė 
 Visas tekstas 
Diskusijos
Antradienis, 2008 m. rugsėjo 23 d. - Briuselis Tekstas OL

Paaiškinimai dėl balsavimo
MPphoto
 
 

Pateiktas tekstas : A6-0299/2008

  John Attard-Montalto (PSE), raštu. − Žinoma, kad motorinių transporto priemonių techninės apžiūros – svarbi vairuotojų, keleivių ir pėsčiųjų saugumą užtikrinanti priemonė. Jos taip pat yra svarbios kovojant su klimato kaita išmetamo CO2 požiūriu.

Šalies Vyriausybė privalo nustatyti sistemą, kuri prisidėtų gerinant vairuotojų, keleivių ir pėsčiųjų sveikatą ir saugumą.

Maltoje ir Goze yra vienas didžiausių privačių automobilių tankis skaičiuojant vienam gyventojui. Dėl didelių registracijos mokesčių automobiliai Maltoje yra labai brangūs. Dėl to piliečiams labai sunku savo automobilius pasikeisti į veiksmingesnius. Vyriausybė privalo nedelsdama spręsti automobilių registracijos klausimą ir turi tai daryti kitame biudžete.

Žmonės naudojasi privačiu transportu, nes padėtis viešajame transporte yra nepriimtina. Laikas atlikti visuotinę viešojo transporto peržiūrą.

Be to, daugelio mūsų kelių būklė yra siaubinga. Iš ES Struktūrinių fondų 2007–2013 m. skirtos lėšos sudaro 53 proc. Šiomis aplinkybėmis visų pagrindinių kelių būklė turi pasiekti standartą.

 
Teisinė informacija - Privatumo politika