Seznam 
 Předchozí 
 Další 
 Úplné znění 
Doslovný záznam ze zasedání
Pondělí, 20. října 2008 - Štrasburk Vydání Úř. věst.

4. Členství ve výborech a delegacích
Videozáznamy vystoupení
Zápis
MPphoto
 

  Předseda. − Obdržel jsem návrh od skupiny Nezávislost a demokracie, abych do Výboru pro mezinárodní obchod místo pana Colmana jmenoval pana Farage. Jsou proti tomu nějaké námitky?

 
  
MPphoto
 

  Hannes Swoboda (PSE).(DE) Pane předsedo, je stanovena nějaká minimální doba působení ve výboru, nebo je to plánováno na dnešek?

 
  
MPphoto
 

  Předseda. − Tuto otázku jste měl položit spíše skupině Nezávislost a demokracie, ale mohu vás ujistit, že předseda Parlamentu bude v této věci podporovat naprostou transparentnost.

 
  
MPphoto
 

  Nigel Farage (IND/DEM). - Pane předsedo, chci jen ujistit svého rakouského kolegu, že jsem ve skutečnosti byl členem Výboru pro mezinárodní obchod prvního dva a půl roku tohoto volebního období. Poté jsem postoupil místo kolegovi, který své působení v Parlamentu před dvěma týdny zcela ukončil. Není tedy pravda, čeho se možná obáváte, že je to jen místo vytvořené na poslední chvíli.

 
  
MPphoto
 

  Předseda. − Neodpověděl jste na otázku, jak dlouho máte v úmyslu v tomto výboru působit, ale z vaší poznámky usuzuji, že v něm setrváte až do konce tohoto volebního období.

 
Právní upozornění - Ochrana soukromí