Märksõnaregister 
 Eelnev 
 Järgnev 
 Terviktekst 
Istungi stenogramm
Esmaspäev, 20. oktoober 2008 - Strasbourg EÜT väljaanne

4. Parlamendi komisjonide ja delegatsioonide koosseis
Sõnavõttude video
Protokoll
MPphoto
 

  Juhataja. − Olen saanud Fraktsioonilt Iseseisvus ja Demokraatia ettepaneku nimetada Trevor Colmani asemel rahvusvahelise kaubanduse komisjoni liikmeks Nigel Farage. Kas sellele ettepanekule on vastuväiteid?

 
  
MPphoto
 

  Hannes Swoboda (PSE).(DE) Härra juhataja, kas parlamendikomisjoni töös osalemisel on mingi miinimumaeg või on see mõeldud ainult tänaseks?

 
  
MPphoto
 

  Juhataja. − Te peaksite selle küsimuse muidugi esitama Fraktsioonile Iseseisvus ja Demokraatia, kuid võin teile kinnitada, et Euroopa Parlamendi president pooldab selles küsimuses täielikku läbipaistvust.

 
  
MPphoto
 

  Nigel Farage (IND/DEM). - Härra juhataja, märgin oma Austria kolleegi rahustuseks, et kuulusin rahvusvahelise kaubanduse komisjoni praeguse ametiaja esimesel kahel ja poolel aastal. Seejärel asendas mind kolleeg, kes lahkus Euroopa Parlamendi liikme kohalt kaks nädalat tagasi. Seega ei ole vastupidi teie võimalikule kartusele tegemist üksnes viimase minuti sohikaubaga.

 
  
MPphoto
 

  Juhataja. − Te ei vastanud küsimusele, kui kaua te kavatsete selle parlamendikomisjoni töös osaleda, kuid teie vastuse põhjal järeldan, et jääte sinna kuni praeguse ametiaja lõpuni.

 
Õigusteave - Privaatsuspoliitika