Indekss 
 Iepriekšējais 
 Nākošais 
 Pilns teksts 
Debašu stenogramma
Pirmdiena, 2008. gada 20. oktobris - Strasbūra Publikācija "Eiropas Kopienu Oficiālajā Vēstnesī"

4. Komiteju un delegāciju sastāvs
Visu runu video
Protokols
MPphoto
 

  Priekšsēdētājs. − Es esmu saņēmis Neatkarības un demokrātijas grupas priekšlikumu iecelt N. Farage par Starptautiskās tirdzniecības komitejas locekļa T. Colman aizstājēju. Vai pret to ir kādi iebildumi?

 
  
MPphoto
 

  Hannes Swoboda (PSE).(DE) Priekšsēdētāja kungs, vai ir noteikts minimālais darba periods komitejā vai aizstājējs ir tikai šodienai?

 
  
MPphoto
 

  Priekšsēdētājs. − Jums vajadzēs šo jautājumu uzdot Neatkarības un demokrātijas grupai, protams, bet es jums varu apliecināt, ka Parlamenta priekšsēdētājs atbalstīs pilnīgu pārredzamību šajā jautājumā.

 
  
MPphoto
 

  Nigel Farage (IND/DEM). - Priekšsēdētāja kungs, savas Austrijas kolēģes nomierināšanai es varu teikt, ka es faktiski biju Starptautiskās tirdzniecības komitejas loceklis šī Parlamenta pilnvaru termiņa pirmos divarpus gadus. Pēc tam es atbrīvoju ceļu kolēģim, kurš pirms divām nedēļām pilnībā atkāpās no amata Parlamentā. Nebaidieties, mana iecelšana nav pēdējā brīža safabricējums, tieši pretēji.

 
  
MPphoto
 

  Priekšsēdētājs. − Jūs neatbildējāt uz jautājumu par to, cik ilgi jūs plānojat strādāt šajā komitejā, bet no jūsu piebildēm es secinu, ka jūs turpināsiet strādāt līdz šī Parlamenta pilnvaru termiņa beigām.

 
Juridisks paziņojums - Privātuma politika