Rodyklė 
 Ankstesnis 
 Kitas 
 Visas tekstas 
Procedūra : 2008/2523(RSP)
Procedūros eiga plenarinėje sesijoje
Dokumentų priėmimo eiga :

Pateikti tekstai :

RC-B6-0543/2008

Debatai :

PV 21/10/2008 - 7
CRE 21/10/2008 - 7

Balsavimas :

PV 22/10/2008 - 4.2
CRE 22/10/2008 - 4.2

Priimti tekstai :

P6_TA(2008)0506

Posėdžio stenograma
Trečiadienis, 2008 m. spalio 22 d. - Strasbūras Tekstas OL

4.2. Europos Vadovų Tarybos susitikimas (2008 m. spalio 15–16 d.) (balsavimas)
Protokolas
  

- Prieš balsavimą:

 
  
MPphoto
 

  Pervenche Berès (PSE), Ekonomikos ir pinigų politikos komiteto pirmininkas. (FR) Gerb. pirmininke, tramdydamas šią krizę, Parlamentas elgėsi atsakingai. Būtent dėl to Ekonomikos ir pinigų politikos komitetas susitiko pirmadienio pavakarę aptarti Kapitalo poreikių direktyvos peržiūros, pateiktos Komisijos kaip vieno iš jos kertinių akmenų kovojant su rimta finansų krize Europos Sąjungoje.

Norėčiau šiam plenariniam posėdžiui pranešti, kad Komisija nusprendė, kad nėra naudinga dalyvauti pirmadienio vakare svarstant Ekonomikos ir piniginių reikalų komiteto atlikta darbą apsikeičiant nuomonėmis.

 
  
  

- Prieš balsavimą dėl 6 dalies:

 
  
MPphoto
 

  Wolf Klinz (ALDE).(DE) Gerb. pirmininke, ponios ir ponai, esate gavę šį dokumentą raštu. Esu už tai, kad jis būtų papildytas tokia fraze anglų kalba:

„Deplores the expected spillover effects to other sectors of the economy, therefore ...“

(DE) Tokia įtrauka aiškiai parodytų, kad finansų krizė neigiamai veikia visą ekonomiką.

 
  
  

(Pakeitimas žodžiu nebuvo priimtas)

 
  
MPphoto
 

  Hartmut Nassauer (PPE-DE).(DE) Gerb. pirmininke, norėčiau pažymėti, kad yra bendras keturių frakcijų pasiūlymą dėl rezoliucijos, susitarusių neteikti pakeitimų bendram tekstui. Pakeitimai žodžiu taip pat yra pakeitimai. Liberalų ir demokratų aljansas už Europą taip pat pasirašė po bendra rezoliucija. Apgailestaujame, bet dėl to privalome pasisakyti prieš naujus pakeitimus, tarp jų ir pakeitimus žodžiu.

 
  
  

- Po balsavimo dėl 6 dalies pakeitimo:

 
  
MPphoto
 

  Avril Doyle (PPE-DE). – Gerb. pirmininke, ar neturėjome balsuoti dėl 6 dalies? Ką patartumėte?

 
  
MPphoto
 

  Pirmininkas. − Ne, nebuvo prašoma atskirai balsuoti dėl šios dalies.

 
  
  

- Prieš balsavimą dėl 9 dalies:

 
  
MPphoto
 

  Margarita Starkevičiūtė (ALDE). (LT) Aš tik norėjau pridėti žodžius, kurie yra prie devinto punkto, kad būtų aiškiau:

„and their conformity with the Treaty provisions“. Tekstas tada skambėtų taip: „state aid rules to measures taken and their conformity with the Treaty provisions“.

 
  
  

(Pakeitimas žodžiu nebuvo priimtas)

- Prieš balsavimą dėl 29 dalies:

 
  
MPphoto
 

  Ona Juknevičienė (ALDE). – Gerb. pirmininke, manau, kad netrukus pasisakys mano kolegos iš PPE-DE frakcijos. Tačiau prieš tai norėčiau, kad jie pamąstytų, ar labai pakenktų jų principams, jei pritartų mano pakeitimui žodžiu, ir pridėtų du žodžius, kurie pabrėžia Baltijos regiono izoliaciją energetikos sektoriuje ir jo 100 proc. priklausomybę nuo Rusijos. Norėtume tai pabrėžti ir pritarti Komisijos, ir ypač Tarybos iniciatyvai sustabdyti Baltijos regiono izoliaciją energetikos sektoriuje. Todėl 29 dalyje, kurioje kalbama apie Rytų Europą, norėčiau paminėti Baltijos regioną. Dėkoju už paramą.

(Plojimai iš centro bei kairiojo sparno)

 
  
MPphoto
 

  Hartmut Nassauer (PPE-DE).(DE) Gerb. pirmininke, norėčiau pasiūlyti, kad mūsų kolegos nariai, priklausantys Liberalų ir demokratų aljansui už Europą, savo teisėtus prieštaravimus išsakytų per tam skirtas derybas. Akiplėšiška tokius pasiūlymus teikti posėdyje, nes čia negalime jų rimtai svarstyti. Taip elgtis nedera Parlamente, todėl reikėtų nustoti tai daryti.

(Plojimai)

 
  
  

(Pakeitimas žodžiu nebuvo priimtas)

- Po balsavimo dėl 1 pakeitimo:

 
  
MPphoto
 

  Hélène Goudin (IND/DEM).(SV) Gerb. pirmininke, nemanau, kad priimtina teikti vertimus tik dešimtą valandą ryto ir tik anglų, latvių ir suomių kalbomis. Tokie dalykai neturėtų vykti.

 
  
MPphoto
 

  Pirmininkas. – Pasižymėjome jūsų skundą, gerb. H. Goudin.

-Po balsavimo:

 
  
MPphoto
 

  Alexander Alvaro (ALDE). – Gerb. pirmininke, tik norėjau pažymėti, kad balsavome už rezoliuciją dėl Europos Vadovų susitikimo. Gėda, kad nedalyvauja niekas iš Tarybos, kad įvertintų mūsų darbą ir išklausytų mūsų pasisakymus. Taip darbas neturėtų vykti.

(Plojimai)

 
  
MPphoto
 

  David Martin (PSE). – Gerb. pirmininke, tiesa, kad Taryba nedalyvauja čia, bet norėčiau paprašyti Parlamento pasveikinti naująją mūsų Komisijos narę, iš karto po patvirtinimo atvykusią į balsavimą. Sveikinu atvykus į Parlamentą, baroniene K. Ashton.

(Garsūs plojimai)

 
  
MPphoto
 

  Pirmininkas. – Iš tikrųjų, gerb. D. Martinai. Esate visiškai teisus.

 
Teisinė informacija - Privatumo politika